Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 kwietnia 2020 napisz DONOS@

Terminarz rozgrywek III ligi (grupa 1) w sezonie 2005/2006

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia
Mazowsze Grójec - Stal Głowno 2 : 1
Ceramika Paradyż - Pelikan Łowicz 0 : 0
Jeziorak Iława - Ruch Wysokie Mazowieckie 2 : 2
Wigry Suwałki - Znicz Pruszków 3 : 0
Dolcan Ząbki - Legia II Warszawa 1 : 2
ŁKS Łomża - MKS Mława 1 : 0
Górnik Łęczyca - RKS Radomsko 2 : 0 (anulowany)
Unia Skierniewice - MG MZKS Kozienice 1 : 1

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia
Sal Głowno - MG MZKS Kozienice 0 : 1
RKS Radomsko - Unia Skierniewice 1 : 0 (anulowany)
MKS Mława - Górnik Łęczyca 1 : 0
Legia II Warszawa - ŁKS Łomża 1 : 1
Znicz Pruszków - Dolcan Ząbki 5 : 1
Ruch Wysokie Mazowieckie - Wigry Suwałki 4 : 0
Pelikan Łowicz - Jeziorak Iława 0 : 0
Mazowsze Grójec - Ceramika Paradyż 1 : 1

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia
Ceramika Paradyż - Stal Głowno 2 : 2
Jeziorak Iława - Mazowsze Grójec 0 : 0
Wigry Suwałki - Pelikan Łowicz 1 : 2
Dolcan Ząbki - Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 1
ŁKS Łomża - Znicz Pruszków 2 : 0
Górnik Łęczyca - Legia II Warszawa 3 : 0
Unia Skierniewice - MKS Mława 0 : 1
MG MZKS Kozienice - RKS Radomsko 2 : 0 (anulowany)

Kolejka 4 - 3-4 września
Stal Głowno - RKS Radomsko 6 : 1 (anulowany)
MKS Mława - MG MZKS Kozienice 0 : 2
Legia II Warszawa - Unia Skierniewice 0 : 0
Znicz Pruszków - Górnik Łęczyca 3 : 0
Ruch Wysokie Mazowieckie - ŁKS Łomża 0 : 1
Pelikan Łowicz - Dolcan Ząbki 5 : 0
Mazowsze Grójec - Wigry Suwałki 2 : 0
Ceramika Paradyż - Jeziorak Iława 1 : 1

Kolejka 5 - 10-11 września

Jeziorak Iława - Stal Głowno 0 : 6
Wigry Suwałki - Ceramika Paradyż 2 : 1
Dolcan Ząbki - Mazowsze Grójec 2 : 3
ŁKS Łomża - Pelikan Łowicz 2 : 0
Górnik Łęczyca - Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 1
Unia Skierniewice - Znicz Pruszków 3 : 2
MG MZKS Kozienice - Legia II Warszawa 1 : 1
RKS Radomsko - MKS Mława 1 : 1 (anulowany)

Kolejka 6 - 17-18 września

Stal Głowno - MKS Mława 1 : 0
Legia II Warszawa - RKS Radomsko 3 : 0 (anulowany)
Znicz Pruszków - MG MZKS Kozienice 1 : 2
Unia Skierniewice -Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 1
Pelikan Łowicz - Górnik Łęczyca 1 : 0
Mazowsze Grójec - ŁKS Łomża 0 : 1
Ceramika Paradyż - Dolcan Ząbki 1 : 1
Jeziorak Iława - Wigry Suwałki 3 : 1

Kolejka 7 - 24-25 września
Wigry Suwałki - Stal Głowno 1 : 2
Dolcan Ząbki - Jeziorak Iława 3 : 1
ŁKS Łomża - Ceramika Paradyż 1 : 0
Górnik Łęczyca - Mazowsze Grójec 2 : 3
Unia Skierniewice - Pelikan Łowicz 1 : 3
MG MZKS Kozienice - Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 2
RKS Radomsko - Znicz Pruszków 1 : 2 (anulowany)
MKS Mława - Legia II Warszawa 1 : 0

Kolejka 8 - 28 września
Stal Głowno - Legia II Warszawa 3 : 2
Znicz Pruszków - MKS Mława 0 : 0
Ruch Wysokie Mazowieckie - RKS Radomsko 3 : 0 (anulowany)
Pelikan Łowicz - MG MZKS Kozienice 2 : 0
Mazowsze Grójec - Unia Skierniewice 3 : 2
Ceramika Paradyż - Górnik Łęczyca 0 : 2
Jeziorak Iława - ŁKS Łomża 0 : 3
Wigry Suwałki - Dolcan Ząbki 0 : 0

RKS Radomsko wycofał się z rozgrywek. Wyniki dotychczasowych meczy zespołu zostały anulowane.

Kolejka 9 - 1-2 października

Dolcan Ząbki - Stal Głowno 0 : 0
ŁKS Łomża - Wigry Suwałki 8 : 0
Górnik Łęczyca - Jeziorak Iława 2 : 1
Unia Skierniewice - Ceramika Paradyż 2 : 1
MG MZKS Kozienice - Mazowsze Grójec 0 : 5
MKS Mława - Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 3
Legia II Warszawa - Znicz Pruszków 0 : 1

Kolejka 10 - 8-9 października

Stal Głowno - Znicz Pruszków 3 : 0
Ruch Wysokie Mazowieckie - Legia II Warszawa 2 : 0
Pelikan Łowicz - MKS Mława 2 : 0
Ceramika Paradyż - MG MZKS Kozienice 0 : 1
Jeziorak Iława - Unia Skierniewice 1 : 1
Wigry Suwałki - Górnik Łęczyca 0 : 3
Dolcan Ząbki - ŁKS Łomża 1 : 2

Kolejka 11 - 15-16 października

ŁKS Łomża
- Stal Głowno 2 : 0

Górnik Łęczyca - Dolcan Ząbki 0 : 1
Unia Skierniewice - Wigry Suwałki 0 : 1
MG MZKS Kozienice - Jeziorak Iława 0 : 0
MKS Mława - Mazowsze Grójec 1 : 2
Legia II Warszawa - Pelikan Łowicz 0 : 3
Znicz Pruszków - Ruch Wysokie Mazowieckie 3 : 0

Kolejka 12 - 22-23 października

Stal Głowno - Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 1
Pelikan Łowicz - Znicz Pruszków 1 : 1
Mazowsze Grójec - Legia II Warszawa 4 : 2
Ceramika Paradyż - MKS Mława 2 : 0
Wigry Suwałki - MG MZKS Kozienice 3 : 2
Dolcan Ząbki - Unia Skierniewice 1 : 0
ŁKS Łomża - Górnik Łęczyca 2 : 1

Kolejka 13 - 29-30 października

Górnik Łęczyca - Stal Głowno 0 : 1
Unia Skierniewice - ŁKS Łomża 1 : 4
MG MZKS Kozienice - Dolcan Ząbki 3 : 1
MKS Mława - Jeziorak Iława 2 : 1
Legia II Warszawa - Ceramika Paradyż 2 : 0
Znicz Pruszków - Mazowsze Grójec 2 : 0
Ruch Wysokie Mazowieckie - Pelikan Łowicz 0 : 0

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Stal Głowno - Pelikan Łowicz 0 : 0
Mazowsze Grójec - Ruch Wysokie Mazowieckie 4 : 0
Ceramika Paradyż - Znicz Pruszków 3 : 0
Jeziorak Iława - Legia II Warszawa 2 : 1
Wigry Suwałki - MKS Mława 3 : 0
ŁKS Łomża - MG MZKS Kozienice 4 : 2
Górnik Łęczyca - Unia Skierniewice 2 : 1

Kolejka 15 - 11-13 listopada
Unia Skierniewice - Stal Głowno 1 : 1
MG MZKS Kozienice - Górnik Łęczyca 1 : 0
MKS Mława - Dolcan Ząbki 0 : 2
Legia II Warszawa - Wigry Suwałki 5 : 0
Znicz Pruszków - Jeziorak Iława 3 : 1
Ruch Wysokie Mazowieckie - Ceramika Paradyż 0 : 3 (walkower)
Pelikan Łowicz - Mazowsze Grójec 2 : 1

Kolejka 16 (przełożony na 26 kwietnia (środa) 2006 roku)

Stal Głowno - Mazowsze Grójec 1 : 1
Pelikan Łowicz - Ceramika Paradyż 3 : 0
Ruch Wysokie Mazowieckie - Jeziorak Iława 1 : 1
Znicz Pruszków - Wigry Suwałki 1 : 2
Legia II Warszawa - Dolcan Ząbki 4 : 0
MKS Mława - ŁKS Łomża 0 : 0

MG MZKS Kozienice - Unia Skierniewice 1 : 2

Kolejka 17 25-26 marca 2006r
MG MZKS Kozienice - Stal Głowno 1 : 0
Górnik Łęczyca - MKS Mława 1 : 4
ŁKS Łomża
- Legia II Warszawa 1 : 2
Dolcan Ząbki - Znicz Pruszków 2 : 4
Wigry Suwałki - Ruch Wysokie Mazowieckie 0 : 3 (11.04.2006)
Jeziorak Iława - Pelikan Łowicz 0 : 0
Ceramika Paradyż - Mazowsze Grójec 0 : 0

Kolejka 18 1-2 kwietnia
Stal Głowno - Ceramika Paradyż 1 : 4
Mazowsze Grójec - Jeziorak Iława 5 : 1
Pelikan Łowicz - Wigry Suwałki 4 : 0
Ruch Wysokie Mazowieckie - Dolcan Ząbki 1 : 0
Znicz Pruszków - ŁKS Łomża 1 : 2

Legia II Warszawa - Górnik Łęczyca 1 : 1
MKS Mława - Unia Skierniewice 2 : 2

Kolejka 19 8-9 kwietnia

MG MZKS Kozienice - MKS Mława 1 : 1
Unia Skierniewice - Legia II Warszawa 0 : 3
Górnik Łęczyca - Znicz Pruszków 0 : 0
ŁKS Łomża
- Ruch Wysokie Mazowieckie 2 : 0

Dolcan Ząbki - Pelikan Łowicz 0 : 3
Wigry Suwałki - Mazowsze Grójec 0 : 0
Jeziorak Iława - Ceramika Paradyż 1 : 1

Kolejka 20 14-15 kwietnia

Stal Głowno - Jeziorak Iława 2 : 1
Ceramika Paradyż - Wigry Suwałki
Mazowsze Grójec - Dolcan Ząbki 3 : 0
Pelikan Łowicz - ŁKS Łomża 0 : 0

Ruch Wysokie Mazowieckie - Górnik Łęczyca 1 : 1
Znicz Pruszków - Unia Skierniewice 1 : 1
Legia II Warszawa - MG MZKS Kozienice 2 : 1

Kolejka 21 22-23 kwietnia
MKS Mława - Stal Głowno 1 : 1
MG MZKS Kozienice - Znicz Pruszków 0 : 2
Ruch Wysokie Mazowieckie - Unia Skierniewice 3 : 4
Górnik Łęczyca - Pelikan Łowicz 0 : 2
ŁKS Łomża - Mazowsze Grójec 2 : 0
Dolcan Ząbki - Ceramika Paradyż 2 : 2
Wigry Suwałki - Jeziorak Iława 2 : 2

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

Stal Głowno - Wigry Suwałki 1 : 0
Jeziorak Iława - Dolcan Ząbki 1 : 0
Ceramika Paradyż - ŁKS Łomża 1 : 1
Mazowsze Grójec - Górnik Łęczyca 1 : 1
Pelikan Łowicz - Unia Skierniewice 2 : 2
Ruch Wysokie Mazowieckie - MG MZKS Kozienice 0 : 0
Legia II Warszawa - MKS Mława 2 : 0

Kolejka 23 - 3 maja

Legia II Warszawa - Stal Głowno 1 : 2
MKS Mława - Znicz Pruszków 0 : 2
MG MZKS Kozienice - Pelikan Łowicz 2 : 0
Unia Skierniewice - Mazowsze Grójec 2 : 1
Górnik Łęczyca - Ceramika Paradyż 1 : 2
ŁKS Łomża - Jeziorak Iława 3 : 1
Dolcan Ząbki - Wigry Suwałki 1 : 0

Kolejka 24 - 6-7 maja
Stal Głowno - Dolcan Ząbki 1 : 1
Wigry Suwałki - ŁKS Łomża 0 : 2
Jeziorak Iława - Górnik Łęczyca 2 : 0
Ceramika Paradyż - Unia Skierniewice
Mazowsze Grójec - MG MZKS Kozienice 1 : 3
Ruch Wysokie Mazowieckie - MKS Mława 3 : 2
Znicz Pruszków - Legia II Warszawa 3 : 2

Kolejka 25 13-14 maja
Znicz Pruszków - Stal Głowno 0 : 0
Legia II Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 3
MKS Mława - Pelikan Łowicz 2 : 1
MG MZKS Kozienice - Ceramika Paradyż 1 : 1
Unia Skierniewice - Jeziorak Iława 2 : 2
Górnik Łęczyca - Wigry Suwałki 0 : 1
ŁKS Łomża - Dolcan Ząbki 3 : 1

Kolejka 26 20-21 maja
Stal Głowno - ŁKS Łomża 0 : 3
Dolcan Ząbki - Górnik Łęczyca 1 : 2
Wigry Suwałki - Unia Skierniewice 2 : 1
Jeziorak Iława - MG MZKS Kozienice 3 : 0
Mazowsze Grójec - MKS Mława 1 : 0
Pelikan Łowicz - Legia II Warszawa 3 : 0
Ruch Wysokie Mazowieckie - Znicz Pruszków 3 : 0

Kolejka 27 - 26-28 maja
Ruch Wysokie Mazowieckie - Stal Głowno 4 : 0
Znicz Pruszków - Pelikan Łowicz 1 : 1
Legia II Warszawa - Mazowsze Grójec 0 : 4
MKS Mława - Ceramika Paradyż 1 : 0
MG MZKS Kozienice - Wigry Suwałki 2 : 1
Unia Skierniewice - Dolcan Ząbki 2 : 0
Górnik Łęczyca - ŁKS Łomża 1 : 1

Kolejka 28 - 31 maja
Stal Głowno - Górnik Łęczyca 3 : 0
ŁKS Łomża - Unia Skierniewice 2 : 1
Dolcan Ząbki - MG MZKS Kozienice 4 : 0
Jeziorak Iława - MKS Mława 3 : 0
Ceramika Paradyż - Legia II Warszawa 3 : 0
Mazowsze Grójec - Znicz Pruszków 1 : 1
Pelikan Łowicz - Ruch Wysokie Mazowieckie 3 : 0

Kolejka 29 - 4 czerwca
Pelikan Łowicz - Stal Głowno 2 : 0
Ruch Wysokie Mazowieckie - Mazowsze Grójec 3 : 0
Znicz Pruszków - Ceramika Paradyż 1 : 2
Legia II Warszawa - Jeziorak Iława 1 : 1
MKS Mława - Wigry Suwałki 2 : 3
MG MZKS Kozienice - ŁKS Łomża 0 : 3
Unia Skierniewice - Górnik Łęczyca 3 : 0

Kolejka 30 - 8 czerwca
Stal Głowno - Unia Skierniewice 0 : 2
Górnik Łęczyca - MG MZKS Kozienice  5 : 0
Dolcan Ząbki - MKS Mława 1 : 1
Wigry Suwałki - Legia II Warszawa 0 : 1
Jeziorak Iława - Znicz Pruszków 1 : 2
Ceramika Paradyż - Ruch Wysokie Mazowieckie 4 : 1
Mazowsze Grójec - Pelikan Łowicz 1 : 3


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę