Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
źródło: lks.4lomza.pl

Pelikan oskubany!

W sobotni wieczór na stadionie w Łomży zmierzyli się piłkarze ŁKS-u oraz Pelikana Łowicz. Był to prawdziwy mecz walki, dosłownej walki. Początek pierwszej połowy to groźne ataki łomżan. Już w 11. minucie po prostopadłym podaniu Marcin Truszkowski półwolejem pokonuje Romanowskiego i było 1-0. 12 minut później Marczak z wolnego wrzuca piłkę w pole karne, do piłki doskakuje Bałecki i piłkę głową kieruje w samo okienko bramki gości.

Po tych dwóch bramkach podopieczni Jerzego Engela jr cofneli się do obrony i skoncentrowali się na prowadzeniu kontrataków. W okolicach 40 minuty, jeden z piłkarzy próbował wymusić rzut karny dla Pelikana. Sędzia dobrze zinterpretował jego zamiary, co nie spodobało się to łowickim piłkarzom i ci.. zaczeli ganiać sędziego w celu naruszenia jego godności. Później była już tylko walka w ręcz z piłkarzami ŁKS-u. Miejmy nadzieję, że za ten czyn piłkarze Pelikana zostaną ukarani przez PZPN. Druga połowa to głownie gra taka jaką prezentował ŁKS po zdobyciu 2 bramek. Nie brakowało oczywiście twardej, ostrej gry. W tej częsci, jak i w całym meczu z bardzo dobrej strony pokazał się Rafał Boguski. Mimo iż nie strzelił żadnej bramki to cały czas ośmieszał obrońców gości swoimi dryblingami. Wynik do końca już nie zmienił.
Podsumowując. Kolejne dobre spotkanie w wykonanie piłkarzy ŁKS-u. Jedynym negatywnym akcentem tego spotkania było zachowanie piłkarzy z Łowicza.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę