Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Do Łowicza po trzy punkty

Rzadko zdarza się, że piłkarze ŁKS-u Łomża grają w drugoligowych rozgrywkach jako zdecydowany faworyt. Tak będzie w najbliższą niedzielę w Łowiczu, gdzie łomżanie będą podejmowani przez piłkarzy Pelikana. Gospodarze spotkania to outsider drugoligowej tabeli. Do tej pory zdobyli zaledwie pięć punktów.

Pelikan w jesiennych rozgrywkach tylko raz zaznał zwycięstwa miażdżąc aż 5 : 0 Stal Stalową Wolę. Poza tym tylko dwukrotnie jego piłkarzom udało się doprowadzić do remisu, a aż dwunastokrotnie schodzili z boiska pokonani.
ŁKS Łomża z siedemnastoma punktami wywalczonymi dzięki pięciu zwycięstwom i dwóm remisom na tym tle prezentuje się imponująco. Piłkarze liczą, że w niedzielę zainkasują kolejne trzy punkty, ale jak podkreślają nie lekceważą przeciwnika.  
- Ja od początku tygodnia wpajam do głów piłkarzom, że najbliższe pojedynki wcale nie będą lekkie, łatwe i przyjemne – wyjaśniał dziennikarzom trener ŁKS-u Grzegorz Lewandowski. - Powtarzam im, że za nami są mecze ważne, a teraz czekają nas najważniejsze. W przypadku wygranej w Łowiczu, a potem w Zabierzowie zwiększymy dystans do tych rywali i na pewno poprawi się nasza sytuacja. Przestrzegam przed dopisywaniem do naszego konta kolejnych punktów jeszcze przed spotkaniem, gdyż musimy na boisku pokazać, że jesteśmy lepsi – dodawał Lewandowski przed wyjazdem do Łowicza.

Dpdajmy, że za dwa tygodnie - 27 październbika piłkarze ŁKS-u LOmża bęą podejmowani przez Kmite Zabierzów - zespół który jest na przedostatnim miejscu w tabeli drugooligowych rozgrywek.
cz
so, 13 października 2007 13:28
Data ostatniej edycji: so, 13 października 2007 19:48:28

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę