Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Jeziorak Iława – ŁKS Łomża 0 : 3

Łomża prze do II ligi. Zespół Jerzego Engela (jr) w środę grając na wyjeździe rozgromił 0 : 3 Jezioraka Iławę. Po ośmiu kolejkach rozgrywek I grupy trzeciej ligi ŁKS Łomża jest niekwestionowanym liderem. Ma 22 punkty, o 5 więcej niż drugi w tabeli Pelikan Łowicz.

Zespół Jezioraka jest beniaminkiem w trzecioligowych rozgrywkach. W środę spotkanie rozpoczęło się bardzo ostrożnie. Gospodarze czując respekt przez liderem z Łomży starali się nie otworzyć i tym samym dać okazje ŁKS-owi na zdobycie pierwszej bramki. Piłkarze z Iławy grali jednak bardzo żywiołowo, co z jednej strony mogło podobać się publiczności z drugiej zaś było uciążliwe dla łomżan. Do 44 minuty spotkania mecz w ocenie Adama Kamińskiego – łomżyńskiego obrońcy - „był wyrównany”. Dodaje on jednak, że mimo wszystko to ŁKS kontrolował grę. Tuż przed gwizdkiem sędziego kończącego pierwszą połowę Marcin Truszkowski po składnej akcji zespołu strzelił pierwszego gola. Jak się później okazało bramka „do szatni” podcięła skrzydła Jeziorakowi.
Po przerwie na boisku królował tylko ŁKS. Łomżanie strzelili jeszcze dwie bramki – w 68 minucie Mariusz Marczak, a 20 minut później ponownie Truszkowski.

Kamiński podkreśla, że z Iławy łomżanie mogli wywieźć znacznie więcej goli. Trzy razy na bramkę gospodarzy celnie strzelał Chioma Chimeze, ale za każdym razem jego bronił je bramkarz. Dobrą okazję do zdobycia gola miał także m.in. Rafał Boguski, ale zabrakło szczęścia...
Po meczu z Łomżą trener Jezioraka Wojcech Tarnowski podał się do dymisji i została ona przyjęta.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę