Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 19 września 2020 napisz DONOS@

Na 92 testy w ciągu ostatniej doby 2 były pozytywne

Foto: Na 92 testy w ciągu ostatniej doby 2 były pozyt...
mm cz, 17 września 2020 11:46

U dwóch kobiet z sile wieku, w ciągu ostatniej doby, testy potwierdziły zakażenie SARS-CoV-2 w Łomży. W całym województwie doszły kolejne dwadzieścia trzy osoby. W Polsce wzrasta ilość zakażeń i w ciągu ostatniej doby przybyło 837 potwierdzonych zachorowań na koronawirusa.

Kolejne ognisko koronawirusa w Podlaskiem

Foto: Kolejne ognisko koronawirusa w Podlaskiem
mm śr, 16 września 2020 12:44

Samodzielny Publiczny Psychiatryczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Choroszczy stał się kolejnym ogniskiem koronawirusa w województwie podlaskim. Dziś w tym zakładzie potwierdzono 9 nowych zakażeń, wczoraj było 22 osoby z COVID-19. W Łomży sytuacja epidemiczna jest stabilna, nie ma nowych zakażeń.

Nowi lekarze i nowe zabiegi na kardiologii w Łomży

Foto: Nowi lekarze i nowe zabiegi na kardiologii w Łomży
mm śr, 16 września 2020 10:35

- Pacjenci trafią w dobre ręce lekarzy specjalistów, profesjonalistów najwyższej klasy - zapewnia dr Anna Lewczuk, nowa koordynator Oddziału Kardiologicznego z Pododdziałem Intensywnej Opieki Kardiologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Dr Lewczuk planuje bogatszą ofertę zabiegów na sercu i naczyniach wieńcowych, wykonywanych w Łomży bez oczekiwania w kolejkach, jakie są w dużych miastach. - Naszemu zespołowi zależy na tym, aby jak najwięcej mieszkańców Łomży i z regionu skorzystało z usług medycznych na najwyższym, europejskim i akademickim poziomie.

Ból kręgosłupa - rodzaje, przyczyny, leczenie

Foto: Ból kręgosłupa - rodzaje, przyczyny, leczenie
JJS śr, 16 września 2020 09:50

Ból kręgosłupa to najczęściej występujące schorzenie układu kostnego. Ból pleców jest bardzo poważnym problemem krajów wysokorozwiniętych. Niedostateczna aktywność fizyczna, siedzący tryb życia, brak profilaktyki i wczesnej diagnostyki problemów z kręgosłupem, powoduje, że coraz więcej osób cierpi na bóle pleców.

Stabilnie dobra sytuacja epidemiczna w rejonie Łomży

Foto: Stabilnie dobra sytuacja epidemiczna w rejonie ...
mm wt, 15 września 2020 11:55

U jednej osoby w ciągu ostatniej doby z rejonu Łomży potwierdzono wirusa SARS-CoV-2. W województwie podlaskim służby informują o 11 a w Polsce 605 przypadkach. Jedna osoba w Podlaskiem zmarła.

Koronawirus - raport weekendowy

Foto: Koronawirus - raport weekendowy
mm pon, 14 września 2020 13:19

Dwa nowe przypadki w weekend potwierdzono wynikami testów w Łomży. W województwie podlaskim przez ten czas przybyło łącznie 30 przypadków. Jedna osoba zmarła.

33 nowe przypadki w Podlaskiem

Foto: 33 nowe przypadki w Podlaskiem
mm pt, 11 września 2020 13:01

W Podlaskiem w ciągu ostatniej doby potwierdzono 33 nowe przypadki koronawirusa. 21 z nich przypada na Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Długoterminowej w Augustowie. W Łomży i okolicy brak nowych zakażeń.

„Poczekalnia” przed szpitalem w Łomży

Foto: „Poczekalnia” przed szpitalem w Łomży
mm cz, 10 września 2020 13:30

To nie cyrk objazdowy ani lunapark zabawowy rozłożyły się w alei przed Szpitalem Wojewódzkim imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego (1901-1981) w Łomży. To nie jest zwykły namiot, tylko sporej wielkości hala z plandeki na konstrukcji metalowej. Kto ją tam postawił i czemu ma służyć?

Koronawirus - raport

Foto: Koronawirus - raport
mm cz, 10 września 2020 11:12

Szesnaście nowych przypadków zakażenia SARS-CoV-2 w Podlaskiem. W Łomży i powiecie sytuacja wygląda na względnie dobrą. Brak dziś nowych przypadków koronawirusa, ozdrowiała jedna osoba.

Trzecia ofiara koronawirusa w okolicach Łomży

Foto: Trzecia ofiara koronawirusa w okolicach Łomży
mm śr, 09 września 2020 13:30

69-letni mężczyzna z powiatu łomżyńskiego jest kolejną, trzecią ofiarą koronawirusa w rejonie Łomży. Pacjent hospitalizowany był w szpitalu MSWiA w Białymstoku. Brak jest na szczęście nowych zakażeń.

Bezpłatne szczepienia przeciw grypie dla medyków i seniorów 75 +

Foto: Bezpłatne szczepienia przeciw grypie dla medykó...
mm wt, 08 września 2020 17:19

Od 1 września szczepienia przeciwko grypie bezpłatne dla seniorów po 75 roku życia. Bezpłatnie mogą się zaszczepić wszyscy medycy.

Zakażamy się w rodzinach

Foto: Zakażamy się w rodzinach
mm wt, 08 września 2020 11:40

Kobieta w sile wieku z powiatu łomżyńskiego to kolejna osoba z potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2. Osoba ta była wcześniej na kwarantannie, ponieważ mieszka z potwierdzonym przypadkiem i od niego się zaraziła.

Koronawirus – raport

Foto: Koronawirus – raport
mm pon, 07 września 2020 11:48

Starsza kobieta z powiatu łomżyńskiego jest jedyną osobą, u której potwierdzono koronawirusa. W województwie dziś przybyło dziewiętnaście zakażonych a w kraju 302.

Kolejny oddział szpitala zwolniony z jednoimienności.

Foto: Kolejny oddział szpitala zwolniony z jednoimien...
mm so, 05 września 2020 11:22

Oddział Płucny Szpitala Wojewódzkiego w Łomży jest kolejnym zwolnionym z jednoimienności oddziałem łomżyńskiego szpitala. W połowie marca zablokowany jedynie dla pacjentów zakażonych koronawoirusem, wczorajszą decyzją wojewody wraca do świadczenia usług medycznych zakontraktowanych z NFZ – zapowiada Jolanta Gryc, pełnomocnik dyrektora ds. Systemu Zarządzania.

Nowe wytyczne działają

Foto: Nowe wytyczne działają
mm pt, 04 września 2020 11:11

Osiem wykrytych zakażeń SARS-CoV-2 w województwie podlaskim, w tym jedno w Łomży. W Polsce w ciągu doby potwierdzono 691 nowych przypadków.

Koronawirus – raport

Foto: Koronawirus – raport
mm cz, 03 września 2020 12:43

W ciągu ostatniej doby potwierdzono 612 nowych przypadków w Polsce, 10 w województwie i żadnego w Łomży.

Koronawirus - raport

Foto: Koronawirus - raport
mm śr, 02 września 2020 11:09

O siedmiu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych, i jednym zgonie poinformowały wojewódzkie służby sanitarne. Brak na tej liście mieszkańców Łomży i powiatu. W kraju w ciągu ostatniej doby przybyło 595 zakażonych SARS-CoV-2.

Druga ofiara koronawirusa w Łomży

Foto: Druga ofiara koronawirusa w Łomży
mm wt, 01 września 2020 12:21

97-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego, hospitalizowany w szpitalu w Łomży, jest drugą ofiarą śmiertelną koronawirusa w rejonie Łomży. Dziś służby sanitarne poinformowały o jego śmierci. Poza tym w Podlaskiem przybyło dziesięć nowych przypadków zakażenia SARS-CoV-2, na szczęście nikogo z Łomży. W Polsce w ciągu ostatniej doby przybyło 550 potwierdzonych przypadków zakażenia.

Nowe zakażenia w Łomży

Foto: Nowe zakażenia w Łomży
mm pon, 31 sierpnia 2020 10:57

Kolejne 4 nowe przypadki zakażenia SARS-CoV-2 w Łomży i powiecie łomżyńskim przybyło po weekendzie. Były też wyzdrowienia. Obecnie za chorych uważa się 24 osoby. W województwie podlaskim dziś przybyło dziewięć osób, a w kraju 502 nowe przypadki.

Koronawirus - raport

Foto: Koronawirus - raport
mm so, 29 sierpnia 2020 13:01

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o dwudziesty czterech kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, w tym jednym w powiecie łomżyńskim, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
200831084255.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę