Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

ŁKS remisuje z liderem

Bezbramkowo skończył się sobotni mecz o mistrzostwo II ligi pomiędzy ŁKSem Łomża a Piastem Gliwice. Mecz był wyrównany a wynik sprawiedliwy.


W pierwszej połowie spotkania ŁKS był drużyną przeważającą. Częściej posiadał piłkę i przebywał na połowie gości. Niestety nie stworzył dogodnej sytuacji do zdobycia gola. Piast umiejętnie blokował akcje pod swoją bramką, czyhając na kontrę. W drugiej połowie ŁKS także śmiało atakował, ale i Piast częściej bywał na połowie ŁKSu stwarzając kilkakrotnie zagrożenie pod bramką Macieja Kudryckiego. Dziś obrona ŁKSu nie była już tak dziurawa. Nie udało się także znaleźć recepty na obronę gości ani z gry ani ze stałych fragmentów gry ŁKS.


Podsumowując można powiedzieć że lider tabeli (nie)zaskoczył zawodników gospodarzy. Mimo zmęczenia wcześniejszymi meczami i wysoka porażką z Wisłą Płock dziś ŁKS prezentował się dobrze. Na pomeczowej konferencji trener ŁKSu Grzegorz Lewandowski chwalił zespół za wykonanie zadań taktycznych i dziękował za walkę.

Wśród gości na meczu obecni byli Mirosław Trzeciak, Marek Jóźwiak z Legii oraz Marek Citko.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
mm
so, 06 października 2007 17:20
Data ostatniej edycji: so, 06 października 2007 19:14:37

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę