Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@

Łomżyńscy karatecy powrócili z Tokio

cz cz, 29 kwietnia 2010 16:06

Trójka zawodników Łomżyńskiego Klubu Karate oraz Anna Kaczyńska wychowanka klubu, dziś zawodniczka Zambrowskiego Klub Karate Kyokushin, powróciła z odbywających się w miniony weekend w Tokio Mistrzostwu Świata Karate Kyokushin. Bardzo udany start na tych mistrzostwach zaliczyła Anna Kaczyńska zdobywając wicemistrzostwo świata w kategorii ciężkiej seniorek. Zawodnicy ŁKK medali nie zdobyli, ale Dariusz Syrnicki trener i prezes klubu, nie kryje satysfakcji z ich udziału w tej imprezie.

Kaczyńska wicemistrzynią świata

cz wt, 27 kwietnia 2010 08:04

Anna Kaczyńska, wychowanka Łomżyńskiego Klubu Karate, wywalczyła srebrny medal podczas odbywających się w weekend w Tokio Mistrzostw Świata Kyokushin Karate. To najbardziej prestiżowa impreza sportowa w kyokushin karate. W tym roku brało udział w niej około 1600 zawodników z 22 krajów.

Przez chmurę wulkanicznego pyłu karatecy z Łomży do Japonii dostają się przez Wiedeń

cz śr, 21 kwietnia 2010 12:57

Chmura pyłu wydobywająca się przez kilka ostatnich dni z wulkanu Eyjafjoell na Islandii krzyżowała szyki także zawodnikom Łomżyńskiego Klubu Karate zmierzającym na zaczynające się w piątek w Japonii Mistrzostwa Świata Karate Kyokushin. Ostatecznie aby dotrzeć na czas postanowiono, że odlecą z lotniska w Wiedniu, a nie w Warszawie jak początkowo planowano. Nocą wszyscy busami pojechali do Austrii, skąd około 14. mają odlecieć do Tokio.

Łomżanie wybierają się na Mistrzostwa Świata do Tokio

cz wt, 13 kwietnia 2010 16:08

Mistrzostwa Świata w karate kyokushin odbywać się będą w Tokio w dniach 24 - 25 kwietnia. Wybiera się na nie także trójka zawodników Łomżyńskiego Klubu Karate – Aleksandra Zajkowska, Maciej Tercjak i Łukasz Lubiejewski. W Tokio będzie walczyła także łomżanka Anna Kaczyńska, która od stycznia tego roku reprezentuje Zambrowski Klub Karate Kyokushin.

« · 1 · »
 
S P O N S O R Z Y
W Y J A Z D U :

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę