Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 13 czerwca 2021 napisz DONOS@

Łomżyńscy karatecy powrócili z Tokio

Foto: Łomżyńscy karatecy powrócili z Tokio
cz cz, 29 kwietnia 2010 16:06

Trójka zawodników Łomżyńskiego Klubu Karate oraz Anna Kaczyńska wychowanka klubu, dziś zawodniczka Zambrowskiego Klub Karate Kyokushin, powróciła z odbywających się w miniony weekend w Tokio Mistrzostwu Świata Karate Kyokushin. Bardzo udany start na tych mistrzostwach zaliczyła Anna Kaczyńska zdobywając wicemistrzostwo świata w kategorii ciężkiej seniorek. Zawodnicy ŁKK medali nie zdobyli, ale Dariusz Syrnicki trener i prezes klubu, nie kryje satysfakcji z ich udziału w tej imprezie.

Kaczyńska wicemistrzynią świata

Foto: Kaczyńska wicemistrzynią świata
cz wt, 27 kwietnia 2010 08:04

Anna Kaczyńska, wychowanka Łomżyńskiego Klubu Karate, wywalczyła srebrny medal podczas odbywających się w weekend w Tokio Mistrzostw Świata Kyokushin Karate. To najbardziej prestiżowa impreza sportowa w kyokushin karate. W tym roku brało udział w niej około 1600 zawodników z 22 krajów.

Przez chmurę wulkanicznego pyłu karatecy z Łomży do Japonii dostają się przez Wiedeń

Foto: Przez chmurę wulkanicznego pyłu karatecy z Łomż...
cz śr, 21 kwietnia 2010 12:57

Chmura pyłu wydobywająca się przez kilka ostatnich dni z wulkanu Eyjafjoell na Islandii krzyżowała szyki także zawodnikom Łomżyńskiego Klubu Karate zmierzającym na zaczynające się w piątek w Japonii Mistrzostwa Świata Karate Kyokushin. Ostatecznie aby dotrzeć na czas postanowiono, że odlecą z lotniska w Wiedniu, a nie w Warszawie jak początkowo planowano. Nocą wszyscy busami pojechali do Austrii, skąd około 14. mają odlecieć do Tokio.

Łomżanie wybierają się na Mistrzostwa Świata do Tokio

Foto: Łomżanie wybierają się na Mistrzostwa Świata do...
cz wt, 13 kwietnia 2010 16:08

Mistrzostwa Świata w karate kyokushin odbywać się będą w Tokio w dniach 24 - 25 kwietnia. Wybiera się na nie także trójka zawodników Łomżyńskiego Klubu Karate – Aleksandra Zajkowska, Maciej Tercjak i Łukasz Lubiejewski. W Tokio będzie walczyła także łomżanka Anna Kaczyńska, która od stycznia tego roku reprezentuje Zambrowski Klub Karate Kyokushin.

« · 1 · »
 
S P O N S O R Z Y
W Y J A Z D U :

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę