Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Jakołcewicz powróci do Łomży?

Główne zdjęcie
Czesław Jakołcewicz

Czesław Jakołcewicz mógłby zostać nowym szkoleniowcem ŁKS-u? Spekulacje takie pojawiły się już kilka dni temu gdy Wisła Płock znalazła nowego trenera. To właśnie dla tego zespołu Jakołcewicz zostawił ŁKS przed kilkoma miesiącami. - Jak dostanę taka propozycję to na pewno poważnie to rozważę. Póki co nic takiego nie miało miejsca, ale miło wspominam Łomżę i chętnie bym tu przyjechał – mówi Czesław Jakołcewicz. - Nie zaprzeczam – tajemniczo odpowiada Daniel Puławski jeden z członków zarządu ŁKS-u, dopytywany o to czy Jakołcewicz zastąpi odwołanego we wtorek Grzegorza Lewandowskiego.

Czesław Jakołcewicz świetnie orientuje się w sytuacji w jakiej znalazł się łomżyński klub. Przekonuje jednak, że sytuacja ta nie jest tragiczna, a kilka miesięcy przerwy zimowej można wykorzystać na zbudowanie dobrej drużyny.  
- Muszą się poprawić sprawy organizacyjne w klubie, bo piłkarze powinni myśleć tylko o grze – mówi Jakołcewicz. - Poza tym, to młody i ambitny zespół – zresztą większość piłkarzy to ja do Łomży ściągnąłem - i przy kilku wzmocnieniach doskonale dałby sobie radę w drugiej lidze – podkreśla były szkoleniowiec ŁKS-u.
 
Czesław Jakołcewicz trenerem drugoligowego ŁKS-u był od sierpnia 2006 roku do końca kwietnia 2007 roku. Pod jego wodzą łomżyńscy piłkarze w 24 meczach odnieśli 6 zwycięstw i 9 razy zremisowali. Zaledwie przed miesiącem (Jakołcewicz był wówczas  szkoleniowcem Wisły Płock) odebrał nagrodę prezydenta Łomży - Łomżyński Laur Sportowy w kategorii Trener Roku 2006. Kapituła konkursu zdecydowała się przyznać mu tę nagrodę motywując to zaangażowaniem - „mimo bardzo krótkiego czasu oraz trudnej sytuacji finansowej i organizacyjnej klubu” - w przygotowanie drużyny do rozgrywek drugoligowych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę