Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 01 marca 2024 napisz DONOS@

Platforma (oficjalnie) nie popiera Chrzanowskiego i publikuje listy kandydatów

mm pt, 01 marca 2024 17:38

Platforma Obywatelska w piątek ogłosiła listy kandydatów do Rady Miasta Łomży. Zaskoczeniem mogą być miejsca dotychczasowych radnych, w tym wiceprezydenta Piotra Sedyńskiego. Z kolei spodziewaną niespodzianką jest brak poparcia partii rządzącej dla Mariusza Chrzanowskiego.

Wiosenny weekend

mm pt, 01 marca 2024 14:57

Marzec rozpocznie się wiosenną pogodą – pisze w swojej prognozie IMGW. Najbliższy weekend będzie ciepły i w wielu miejscach słoneczny. Słabych opadów deszczu spodziewamy się na południu i zachodzie kraju. Nocami i nad ranem będą utrzymywały się gęste mgły.

Apel organizacji mleczarskich o dialog z Ukrainą

mm pt, 01 marca 2024 14:11

Związki mleczarskie Polski i Ukrainy po raz kolejny apelują do administracji rządowej po obu stronach granicy o podjęcie konstruktywnego dialogu w zakresie zakończenia sporu na granicy Polski i Ukrainy. „Chcemy ze sobą współpracować” - piszą i przypominają dodatnie saldo polskich eksporterów.

Czy skuteczniejsza jest depilacja laserowa czy fotodepilacja?

JJS pt, 01 marca 2024 13:07

Wiele osób zastanawia się nad skutecznością depilacji. Do najpopularniejszych metod należą depilacja laserowa i fotodepilacja. Chociaż mają one podobne cechy i opierają się na tych samych zasadach działania, istnieją między nimi pewne różnice. W tym artykule szczegółowo zbadamy obie te metody, ich zalety, wady i ryzyko związane z każdą z nich.

Testy płodności dla mężczyzn – poznaj kilka najważniejszych faktów o badaniu nasienia

JJS pt, 01 marca 2024 13:03

Badanie nasienia (inaczej spermiogram lub seminogram) może dostarczyć wielu kluczowych informacji na temat płodności mężczyzn, choć panowie zwykle wykonują je z pewnymi oporami. Warto jednak przełamać wstyd i poddać się badaniu nasienia, zwłaszcza jeśli od dłuższego czasu parze nie udaje się uzyskać ciąży. Może się bowiem okazać, że problemy z poczęciem dziecka spowodowane są właśnie czynnikiem męskim, konkretnie obniżonymi parametrami nasienia. Rozpoznanie niepłodności u mężczyzny pozwala wdrożyć leczenie, dzięki któremu marzenia o dziecku mają szansę się spełnić. W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób oceniane są męskie plemniki oraz jakie jest znaczenie badania nasienia w medycynie reprodukcyjnej.

Rachunek bankowy dla firmy. Jak wybrać, czym się kierować?

JJS pt, 01 marca 2024 13:00

Działalność firmy nie może istnieć bez konta bankowego. Jak je wybrać, żeby odpowiadało potrzebom przedsiębiorstwa? Przeczytaj ten artykuł, a dowiesz się, jak dokonać trafnego wyboru.

Kredyt hipoteczny bez wkładu własnego na mieszkanie w Łomży? To możliwe!

JJS pt, 01 marca 2024 12:57

Nie masz oszczędności, a marzysz o własnym mieszkaniu w Łomży lub okolicach? Program „Mieszkanie bez wkładu własnego” sprawia, że Twoje marzenia mogą się spełnić! Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak to działa.

Szybsza spłata kredytu? Należy Ci się zwrot opłat!

JJS pt, 01 marca 2024 12:54

Jak odzyskać pieniądze z banku po wcześniejszej spłacie kredytu? Z tego poradnika dowiesz się, kiedy i w jakiej wysokości przysługuje Ci zwrot opłat kredytowych.

Świetne wyniki łódzkiego lotniska za 2023 r. Mamy dane

JJS pt, 01 marca 2024 12:50

Sprawdź, jak w 2023 roku łódzkie lotnisko pobiło własne rekordy i zwiększyło liczbę obsłużonych pasażerów o 100%. Przybliżmy strategię rozwoju portu lotniczego i przekonajmy się, jakie czynniki zadecydowały o jego sukcesie.

Upamiętniono żołnierzy antykomunistycznego podziemia Polski

mm pt, 01 marca 2024 12:31

„W czasach rządów komunistycznych zostali wyklęci, ale my dzisiaj mówimy o nich jako o niezłomnych czyli tych, którzy podstawili na szali swoje młode życie walcząc o wolną, niepodległą i demokratyczną Polskę” napisał w okolicznościowym liście dowódca 18. ŁPL płk Paweł Gałązka.

Blokada drogi na Myszyniec

mm pt, 01 marca 2024 10:52

Rolnicy z powiatu łomżyńskiego w Kuziach zablokowali drogę wojewódzką 645. Protest potrwa do godziny 15.

Od marca więcej osób może skorzysta z 500 plus dla niesamodzielnych

mm pt, 01 marca 2024 09:06

Od 1 marca wzrośnie próg uprawniający do świadczenia uzupełniającego dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji. Będzie wynosił 2 419,33 zł brutto. Oznacza to, że może być więcej uprawnionych do tego świadczenia.

Sarny na wyspie naprzeciw Portu Łomża

mm pt, 01 marca 2024 08:03

Od kilku dni mieszkańcy Łomży i turyści obserwują na przeciwległym brzegu bulwaru nad Narwią pięć rudych saren. Uwrażliwieni na los zwierząt zimą obserwatorzy interweniowali w Łomżyńskim Parku Krajobrazowym Doliny Narwi o potrzebie udzielenia sarnom pomocy, postulując odłowienie, transport, dokarmianie czy tym podobne działania. Poprosiliśmy o opinię popularnego przyrodnika.

Nagiego i pobitego zostawili w lesie

mm cz, 29 lutego 2024 19:13

Dwóch mężczyzn 42 i 26 lat odebrało kolegę z więzienia i wspólnie pojechali m.in. kraść. W trakcie takiego wypadu doszło do kłótni, w efekcie której 42-latkowi koledzy ukradli ubrania i telefon, pobili, okaleczyli i pozostawili nagiego w nocy w lesie. Nagi tułał się po Wiźnie.

Postawcie strzałki, by auta nie wypadały z drogi

mm cz, 29 lutego 2024 17:45

Pod Chojnami Młodymi auto wypadło z drogi. To któraś już z kolei podobna sytuacja w tym miejscu. Być może bezpieczeństwo zwiększyłoby ustawienie tam zwykłych strzałek.

Jakie urządzenia inteligentne warto mieć w swoim domu?

JJS cz, 29 lutego 2024 15:17

W ostatnich latach rynek urządzeń inteligentnych przeżywa prawdziwy boom. Rozwój technologii sprawia, że nasze domy stają się coraz bardziej zaawansowane i wygodne w użytkowaniu. Inteligentne urządzenia, które można sterować zdalnie za pomocą smartfona czy tabletu, nie tylko ułatwiają codzienne obowiązki, ale również przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa i efektywności energetycznej domów. Oto kilka inteligentnych urządzeń, które warto rozważyć przy tworzeniu nowoczesnego, inteligentnego domu.

Czym jest doradztwo transakcyjne? Na czym polega?

JJS cz, 29 lutego 2024 15:14

Doradztwo transakcyjne to kompleksowa usługa świadczona przez specjalistów z zakresu finansów, prawa, strategii biznesowej oraz innych dziedzin. Jej głównym celem jest efektywne zarządzanie procesami transakcyjnymi, takimi jak fuzje, przejęcia, sprzedaże aktywów czy restrukturyzacje. Doradcy transakcyjni pomagają klientom w identyfikacji, analizie oraz realizacji strategicznych decyzji biznesowych, zapewniając wsparcie na każdym etapie procesu transakcyjnego – od koncepcji po finalizację.

Blokady rolników w Marianowie nie będzie

mm cz, 29 lutego 2024 12:27

W najbliższy piątek blokady drogi krajowej w Marianowie nie będzie. Rolnicy rozważają inne formy protestów. Na tydzień zostanie zablokowane przejście graniczne z Litwą w Budzisku.

Przedwyborcza gorączka środowej sesji

mm cz, 29 lutego 2024 10:21

Nawalanka słowna mogąca wypełnić niejedno wyborcze spotkanie miała miejsce podczas obrad środowej sesji Rady Miejskiej Łomży. Radny Kowalewski określił to „ringiem”, gdzie „kilku bokserów, a on jeden sam w narożniku”.

Firmowe auto z segmentu premium? Sprawdź atrakcyjną ofertę leasingu samochodów Audi

JJS śr, 28 lutego 2024 20:40

Wielu przedsiębiorców stawia dziś na pojazdy klasy premium. Wynika to przede wszystkim z powagi prowadzonej działalności gospodarczej, a także konieczności reprezentowania swoich interesów wśród innych podmiotów. Dodatkowe aspekty przemawiające za wyborem firmowego auta premium to komfort podróżowania i bezpieczeństwo. Zobacz, jak możesz sfinansować zakup luksusowego Audi do firmowej floty w swoim przedsiębiorstwie.

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę