Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Bezbramkowy remis w Łowiczu

Szlagier 20 kolejki piłkarskiej trzeciej ligi - mecz Pelikan Łowicz – ŁKS Łomża zakończył się bezbramkowym remisem. Bohaterem meczu był bramkarz Kamil Ulman, który obronił rzut karny. Łomżanie wracają do domu z jednym punktem – tym samym utrzymują dziesięciopunktową przewagę nad kolejnym w walce o awans zespołami z Łowicza i Grójca.

Zawodnicy Pelikana za wszelką cenę chcieli ten mecz wygrać. Ataki na bramkę Łomży prowadzono nieustannie, ale w większości zatrzymywane były się one na linii obrony ŁKS-u, choć jak podkreśla Maciej Zajkowski z zarządu klubu - kilkakrotnie nasi piłkarze wybijali piłkę praktycznie z linii bramkowej. Bohaterem spotkania był Kamil Ulman, który miał w tym meczu kilka doskonałych interwencji. W drugiej połowie spotkania (67.) Kamil Ulman obronił nawet rzut karny wykonywany przez Zbigniewa Czerbniaka.

Zawodnicy z Łowicza atakowali do ostatnich sekund meczu, tym bardziej, że mieli przewagę liczebną. Dwie żółte kartki i w konsekwencji czerwoną otrzymał Paweł Strózik.

Podział punktów w Łowiczu wykorzystało Mazowsze Grójec, które pokonało Dolcan Ząbki 3:0 i odrobiło stratę punktową do Pelikana z poprzedniej kolejki. Teraz oba zespoły - Mazowsze i Pelikan mają do lidera tabeli po 10 punktów straty.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę