Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Wigry Suwałki - ŁKS Łomża 0 : 2

ŁKS Łomża z kompletem punktów wraca z wyjazdowego meczu w Suwałkach. Po bardzo ładnym spotkaniu - piłkarze ŁKS przez cały mecz dominowali na boisku - łomżanie wygrali 0 : 2. Bramki dla Łomży zdobyli: Łukasz Adamski - w 35 minucie z rzutu karnego i Rafał Bałecki w 92 minucie spotkania.

Mecz w Suwałkach można określić mianem spotkania do jednej bramki. Gospodarze z rzadka podchodzili pod bramkę Łomży, a strzałów po których piłka trafiała w światło bramki bronionej przez Kamila Ulmana było zaledwie kilka.
Tymczasem łomżanie przez cały czas kontrolowali grę, raz po raz podchodząc pod bramkę gospodarzy, niestety za zwyczaj brakowało skuteczności. Przewagę piłkarze ŁKS-u mogli uzyskać już w 2. minucie, gdy bliski zdobycia gola był Lesisz. Nie udało się tym ani tym, ani w kolejnych czterech akcjach, choć za każdym razem było blisko. Bramkarza z Suwałk pokonał dopiero w 35 minucie Łukasz Adamski, który wykonywał rzut karny, po zagraniu ręką przez jednego z piłkarzy gospodarzy. Było 0 : 1. Wynik ten utrzymał się przez niemal godzinę, choć o zmianie połów łomżanie jeszcze częściej atakowali niż w pierwszej części spotkania. Najbliżej zdobycia bramki był Mariusz Marczak. W 57 minucie po jego strzale piłka lekko zbita przez rzucającego się bramkarza gospodarzy trafiła w słupek...
W połowie drugiej części gry trener Jerzy Engel dokonał kilku zmian. Na boisku pojawił się m.in. Rafał Bałecki (zastapił Macieja Lesisza) i to ten zawodnik – tak jak w środę w Łomży - przypieczętował zwycięstwo. W doliczonym czasie gry (92. minuta) pięknym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy ustalając wynik spotkania Wigry Suwałki ŁKS Łomża na 0 : 2.

Warto zauważyć gorący doping około 200 łomżyńskich kibiców. Po meczu trener Jerzy Engel podkreślał, że Łomża ma najlepszą drużynę i najlepszych kibiców.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: karny i gool ...
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: w przerwie płonące szaliki gospodarzy
Foto: kamienie na murawie
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: strzał Mariusza Marczaka
Foto: po odbicu bramkarza gospodarzy, słupek
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: strzał Rafała Bałeckiego
Foto: bramkarz bezsilny
Foto: 2 : 0 dla ŁKSu
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę