Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 17 lipca 2024 napisz DONOS@

Przeglądaj ogłoszenia

Regulamin publikacji ogłoszeń drobnych na www.4lomza.pl

Ogłoszenia publikowane na www.4lomza.pl są bezpłatne. Każde ogłoszenie jest wyświetlane na stronach portalu przez tydzień. Aby dodać ogłoszenie należy wypełnić formularz.

Uprasza się o wpisywanie ogłoszeń zgodnie z polskimi zasadami pisowni.

Ogłoszenia pisane WIELKIMI LITERAMI będą kasowane. Taki sam los spotka także reklamy. Decyzja o tym czy tekst jest reklamą czy ogłoszeniem należy do administratora serwisu i nie podlega zaskarżeniu.

Część ogłoszeń drobnych publikowanych na www.4lomza.pl ukazuje się w Gazecie Bezcennej (kolportaż na terenie Łomży i Piątnicy: nakład 5 tys. egz).

Ogłoszenia z kategorii Auto-moto, Usługi, Sprzedaż i wynajem nieruchomości w Gazecie Bezcennej ukazują się tylko i wyłącznie jako ogłoszenia płatne. Opłatę - 13 zł, (lub 16 zł za pogrubione, a 20 zł za ogłoszenie w ramce, 25 zł w negatywie) należy uiścić w siedzibie firmy Speed, Łomża ul. Dworna 39.

Wszelkie uwagi odnośnie funkcjonowanie serwisu, a także treści ogłoszeń proszę kierować na adres biuro@4lomza.pl.

Firma Speed i redakcja www.4lomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę