Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Zakończenie Igrzysk

mm pon, 06 czerwca 2005 09:58

Kilkuset młodych polskich sportowców z kraju i zagranicy: z Łotwy, Litwy, Białorusi i Ukrainy rywalizowało przez cały ubiegły tydzień w Łomży. W mieście rozgrywane były VI Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej im. Jana Stypuły. Imprezę zorganizował tutejszy oddział Stowarzyszenia Wspólnota Polska. Młodzi polonusi rywalizowali w kilkunastu konkurencjach sportowych m.in. w lekkiej atletyce, piłce nożnej, tenisie stołowym, zapasach i strzelectwie. Jak podkreśla Hanka Gałązka – prezes łomżyńskiego oddziału Stowarzyszenia - poza rywalizacją sportową Igrzyska miały przede wszystkim zintegrować Polaków - i to się udało.

VI Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej im. Jana Stypuły w piłce nożnej

cz pt, 03 czerwca 2005 17:23

Termin i miejsce – 30.05.2005 – 5.06.2005 Stadion ŁKS Łomża Organizatorzy – Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” oddział w Łomży, Łomżyński Klub Sportowy i Uczniowski Klub Sportowy „Siódemka” Łomża

Komunikat końcowy w zapasach styl wolny

cz pt, 03 czerwca 2005 14:55

VI Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej im. Jana Stypuły

Zmagania polonusów

mm cz, 02 czerwca 2005 19:41

Przez cały czwartek w Łomży rozgrywane były kolejne konkurencje sportowe w ramach odbywających się od wtorku VI Polonijnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej im. Jana Stypuły. W sumie bierze w nich udział około tysiąc młodych sportowców z Polski i Polaków z z Łotwy, Litwy, Białorusi, Ukrainy. Młodzi Polacy pływali, grali w szachy, w koszykówkę i siatkówkę, a także m.in. strzelali.

Igrzyska Polonijne otwarte

cz śr, 01 czerwca 2005 15:37

W Szkole Podstawowej nr 9 w Łomży uroczyście otwarto VI Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej im. Jana Stypuły. Uroczystościom przewodniczył twórca Stowarzyszenia Wspólnota Polska prof. Andrzej Stelmachowski – Stowarzyszenie to jest głównym organizatorem Igrzysk Polonijnych. W zawodach uczestniczy około tysiąca osób w tym polonusi z Łotwy, Litwy, Białorusi, Ukrainy.

Harmonogram dyscyplin sportowych

mm pt, 27 maja 2005 12:31

Informacje ogólne

mm pt, 27 maja 2005 12:20

Patronat honorowy: Longin Pastusiak – Marszałek Senatu RP Andrzej Stelmachowski – Prezes Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” Mirosław Sawicki - Minister Edukacji Narodowej i Sportu Janusz Krzyżewski – Marszałek Województwa Podlaskiego Marek Strzaliński – Wojewoda Podlaski Piotr Nurowski – Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego

VI Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej im Jana Stypuły - Program

mm pon, 23 maja 2005 17:22

Łomża 30 maja - 05 czerwca 2005r. Program:

« · 1 · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę