Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 sierpnia 2021 napisz DONOS@

Koktajle z białkiem serwatkowym Piątnicy najbardziej innowacyjnym produktem mlecznym w Europie

Foto: Koktajle z białkiem serwatkowym Piątnicy najbar...
mm pt, 16 lipca 2021 12:15

Koktajle z białkiem serwatkowym OSM Piątnica otrzymały prestiżowe wyróżnienie – Europejską Nagrodę Innowacji Spółdzielczych w konkursie organizowanym przez Cogeca oraz hiszpański bank spółdzielczy Cajamar Caja Rural. Z ponad 100 spółdzielni, OSM Piątnica znalazła się w gronie 6 najlepszych spółdzielni w Europie wyróżnionych za projekty dotyczące zrównoważonego rozwoju.

Działka przy Ciepłej ponownie na sprzedaż

Foto: Działka przy Ciepłej ponownie na sprzedaż
mm cz, 08 lipca 2021 09:01

Ratusz ponownie wystawił na sprzedaż działkę przy ul. Ciepłej, obok ciepłowni. Cena za prawie 2,5 ha działkę nieznacznie wzrosła.

Szukają przedsiębiorców na misję do Dubaju

Foto: Szukają przedsiębiorców na misję do Dubaju
mm pon, 05 lipca 2021 14:31

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego szuka przedsiębiorców chcących wziąć udział w misji gospodarczej, która odbędzie się 18-22 października 2021 r. w Dubaju podczas Wystawy Św iatowej EXPO 2020.

Łomżyńska firma Novum z prestiżowym wyróżnieniem

Foto: Łomżyńska firma Novum z prestiżowym wyróżnieniem
mm pt, 21 maja 2021 10:25

Aplikacja smartKARTA, łomżyńskiej firmy Novum, wygrała w I edycji Konkursu Spółdzielcza Technologia Roku 2020 w kategorii „Nowoczesne technologie w bankowości spółdzielczej„. Kapituła Konkursu doceniła innowacyjność i unikalność rozwiązania w bankowości spółdzielczej.

Blok gazowy w Ostrołęce

Foto: Blok gazowy w Ostrołęce
mm śr, 19 maja 2021 10:48

PKN ORLEN i Energa intensyfikują wspólne działania, aby zrealizować umowę inwestycyjną dotyczącą bloku gazowego w Ostrołęce, którą zawarły z PGNiG w grudniu 2020 r. Spółki z Grupy ORLEN w porozumieniu określiły podział przypadającej na nie puli udziałów w spółce celowej. Uzgodniono potencjalne rozwiązania nakierowane na finansowanie projektu i gwarantujące realizację inwestycji.

„Godziny ciszy” w Venedzie

Foto: „Godziny ciszy” w Venedzie
mm wt, 11 maja 2021 16:23

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób o wysokiej wrażliwości na bodźce takie jak światło czy dźwięki, zarządca EPP, zarządca Venedy, na stałe wprowadza „Godziny ciszy”. Przez minimum trzy godziny w tygodniu zostanie wyłączona muzyka, a komunikaty głosowe będą ograniczane do minimum. Wszędzie, gdzie będzie to możliwe, zostaną również przygaszone światła. Akcja, mająca na celu zapewnienie komfortu podczas zakupów oraz kształtowanie postawy empatii wobec osób z nadwrażliwością na głośne dźwięki i mocne światło startuje od 11 maja.

Od dzisiaj można już wnioskować o pomoc w ramach kolejnej Tarczy antykryzysowej

Foto: Od dzisiaj można już wnioskować o pomoc w ramac...
mm wt, 04 maja 2021 13:24

Od 4 maja przedsiębiorcy z ponad 60 branż mogą starać się o zwolnienie z opłacania składek za marzec i kwiecień 2021 roku i kolejne świadczenie postojowe. Wnioski należy składać przez Platformę Usług Elektronicznych (PUE ZUS) – informuje Katarzyna Krupicka, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa podlaskiego.

Większe sklepy Sinsay i Reserved w już otwartej Galerii Veneda

Foto: Większe sklepy Sinsay i Reserved w już otwartej...
mm wt, 04 maja 2021 11:35

Od dziś pięciokrotnie większy Sinsay i dwukrotnie większy Reserved czekają na klientów w Galerii Veneda. Na sobotę, 8 maja, Sinsay przygotował specjalne otwarciowe atrakcje.

Ruszył nabór do kolejnej tarczy

Foto: Ruszył nabór do kolejnej tarczy
mm pon, 26 kwietnia 2021 13:04

Rząd wprowadził kolejna tarczę branżową, która ma pomóc tym przedsiębiorcom, którzy ze względu na Covid-19 ponieśli straty w marcu i kwietniu.

Zarząd województwa zwiększył pule na dotacje

Foto: Zarząd województwa zwiększył pule na dotacje
mm so, 06 marca 2021 12:50

Zarząd Województwa zdecydował o zwiększeniu o prawie 8 mln zł. puli na pomoc podlaskim przedsiębiorcom, którzy ubiegali się o wsparcie na kapitał obrotowy po stratach związanych z covid-19. Pieniądze pochodzą z funduszy unijnych.

Drastycznie spadła im sprzedaż

Foto: Drastycznie spadła im sprzedaż
mm pt, 19 lutego 2021 10:07

875 wniosków trafiło do oceny w ramach naboru wniosków o dofinansowanie z funduszy unijnych kapitału obrotowego w podlaskich firmach, w ramach Podlaskiego Pakietu Gospodarczego. Są to wnioski, w których przedsiębiorcy wykazali spadek przychodów ze sprzedaży w przedziale od 66,04% do 100%.

Ogromne potrzeby przedsiębiorców

Foto: Ogromne potrzeby przedsiębiorców
mm śr, 17 lutego 2021 12:23

Wpłynęło ponad 2 tys. wniosków na ponad 61 mln złotych! O dotację na kapitał obrotowy, czyli bieżącą działalność, przedsiębiorcy mogli wnioskować przez dwa dni, od godziny 8, w poniedziałek (15.02) do godziny 15, we wtorek (16.02).

Pomoc przedsiębiorcom w Piątnicy

Foto: Pomoc przedsiębiorcom w Piątnicy
mm wt, 16 lutego 2021 10:19

Restauracje, hotele, rozrywka czy inne poszkodowane w wyniku COVID-19 mogą ubiegać się o zwolnienie z podatku od nieruchomości w Piątnicy. Zwolnienie dotyczy 3 pierwszych miesięcy 2021 roku.

Kami Grosicki w drużynie Dobroplastu

Foto: Kami Grosicki w drużynie Dobroplastu
mm wt, 16 lutego 2021 09:14

Kamil Grosicki podpisał trzyletni kontrakt z firmą Dobroplast i został oficjalnym ambasadorem marki ze Starego Laskowca.

Policja, Urząd Skarbowy i Sanepid w Restauracji Spokojna

Foto: Policja, Urząd Skarbowy i Sanepid w Restauracji...
mm śr, 10 lutego 2021 19:10

W niedzielę, w ramach akcji #otwieraMY”, Restauracja Spokojna zaczęła przyjmować gości. To pierwszy w mieście otwarty lokal gastronomiczny w ramach buntu przedsiębiorców. Co nie jest zaskoczeniem, od razu pojawiły się kontrole.

Tylko 2 dni na zdobycie dotacji na kapitał obrotowy dla przedsiębiorców

Foto: Tylko 2 dni na zdobycie dotacji na kapitał obro...
mm pt, 05 lutego 2021 08:27

15. lutego 2021 r. ruszy konkurs na sfinansowanie kapitału obrotowego, czyli bieżącej działalności podlaskich firm, które ucierpiały w wyniku COVID-19. Do dyspozycji 25 mln złotych z funduszy europejskich.

Przez COVID-19 można obniżyć czynsz za lokal

Foto: Przez COVID-19 można obniżyć czynsz za lokal
mm cz, 04 lutego 2021 13:51

O obniżenie stawek czynszu najmu lokali, stanowiących własność Miasta, mogą ubiegać się także w tym roku najemcy w związku z epidemią koronawirusa. Prezydent Łomży podpisał rozporządzenie w tej sprawie.

Nasze Diamenty Forbesa

Foto: Nasze Diamenty Forbesa
mm pt, 29 stycznia 2021 13:34

Po raz 13. Polska edycja Forbesa przygotowała ranking najszybciej rozwijających się polskich firm. W zestawieniu znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swą wartość. W województwie podlaskim Diamentem uhonorowano 124 firmy.

Tarcza Finansowa PFR 2.0

mm cz, 21 stycznia 2021 16:48

Od 15 stycznia przedsiębiorcy mogą składać wnioski o subwencje w ramach Tarczy Finansowej Polskiego Funduszu Rozwoju 2.0.  O środki mogą ubiegać się mikrofirmy oraz małe i średnie przedsiębiorstwa z 45 branż najbardziej poszkodowanych w wyniku drugiej fali epidemii COVID-19.

Do 28 lutego PKO BP będzie przyjmował elektroniczne wnioski o subwencję z Tarczy Finansowej PFR 2.0

Foto: Do 28 lutego PKO BP będzie przyjmował elektroni...
mm pon, 18 stycznia 2021 17:11

Klienci PKO Banku Polskiego do końca lutego 2021 r. mogą składać wnioski o subwencje z Tarczy Finansowej PFR 2.0 za pośrednictwem bankowości internetowej iPKO albo iPKO biznes. Pomoc o łącznej wartości 13 mld zł jest przeznaczona dla mikro, małych i średnich firm, które musiały ograniczyć działalność gospodarczą w związku z drugą falą pandemii.

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę