Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 października 2021 napisz DONOS@

Łomżyńskie szkoły błyszczą w przełajach

mm cz, 21 października 2021 11:35

Chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 5 mistrzami, a dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 4 wicemistrzyniami Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Cracovia półmaraton królewski

mm śr, 20 października 2021 08:42

Bardzo dobrze zaprezentowała się podczas biegu na dystansie 21.1km olimpijka z Rio de Janeiro Iwona Bernardelli. Zawodniczka klubu sportowego PREFBET- SONAROL wśród 972 kobiet, które wystartowały w imprezie o nazwie Cracovia Półmaraton Królewski, wywalczyła znakomite trzecie miejsce uzyskując czas 1:14,24 min.

Karol Łebkowski ze Złotą Odznaką za "Zasługi dla sportu"

mm pt, 15 października 2021 17:26

- Dziękuję wszystkim osobom, które były razem ze mną na każdym etapie i pomagały mi w osiągnięciu tego miejsca w którym jestem. Cały czas są wyrzeczenia, cały czas wyjazdy, których jesteście świadkami. Bez osób życzliwych ciężko byłoby. Panie wójcie na Pana ręce kieruję przede wszystkim podziękowania, ale też chciałbym podziękować … mojej rodzinie i mojej żonie – mówił wyraźnie wzruszony Karol Łebkowski po udekorowaniu Złotą Odznaką za "Zasługi dla sportu".

Artur Modzelewski II w turnieju Tenis10 w Białymstoku

mm cz, 14 października 2021 13:25

Artur Modzelewski, zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajął II miejsce w turnieju Tenis10 w Białymstoku.

Bieganie - Dlaczego warto biegać? Jakie korzyści zdrowotne przynosi ta forma ruchu?

JJS śr, 13 października 2021 12:28

Bieganie zaliczane jest do grupy tych nielicznych aktywności fizycznych, które w rzeczywistości można uprawiać bez szczególnych przygotowań, czy też nakładów finansowych. Jeśli pokochamy tą formę ruchu, w której najważniejsze są motywacja i wytrwałość, to względnie szybko będziemy mogli cieszyć się z mnogich efektów zdrowotnych, jakie nam ona przyniesie, zarówno na płaszczyźnie fizycznej, jak i psychicznej.

Niecodzienne zwycięstwo przedstawiciela KS PREFBET-SONAROL

mm śr, 13 października 2021 09:17

Andrzej Niwiński trener klubu sportowego PREFBET-SONAROL zwyciężył w 6-tym odcinku kolejnej serii teleturnieju 1 z 10-ciu. Pan Andrzej jest nauczycielem wychowania fizycznego w SP Sokoły oraz Bruszewo, a treningi z miotaczami w naszym klubie prowadzi od 17-tu lat.

Kownacki doznał złamania lewego oczodołu

mm pon, 11 października 2021 11:48

Adam Kownacki, po przegranej walce trafił do University Medical Center w Las Vegas. Łomżyniak już w pierwszej rundzie miał spuchnięte oko, a teraz okazuje się że doznał złamania. Adam Kownacki przegrał w Las Vegas, co dalej z karierą w wadze ciężkiej?

Najlepszy sędzia świata w 2021 roku z Łomży

mm pon, 11 października 2021 08:41

Karol Łebkowski, sędzia międzynarodowy w zapasach został uhonorowany Złotym Gwizdkiem dla najlepszego sędziego w 2021 roku. Po raz pierwszy takie wyróżnienie trafiło w ręce Polaka. - Traktuję to jako ogromne wyróżnienie dla mnie ale i dla federacji”- podkreślał łomżyniak.

Adam Kownacki przegrał w Las Vegas, co dalej z karierą w wadze ciężkiej?

mm nie, 10 października 2021 13:10

Adam Kownacki przegrał po nokaucie technicznym z Robertem Heleniusem w bokserskiej walce wagi ciężkiej. Pojedynek odbył się w Las Vegas i w szóstej rundzie, decyzją sędziego, został przerwany.

Jubileuszowa Wirująca Strefa

mm wt, 05 października 2021 10:26

Miniony weekend upłynął w Łomży pod znakiem hip-hopowego tańca. W 20. edycji Wirującej Strefy, jednej z najbardziej prestiżowych imprez tego typu w Polsce, rywalizowało w Hali Kultury blisko 500 młodych tancerzy z całego kraju. W silnej stawce bardzo dobrze wypadły łomżyńskie grupy New Chapters Crew i Equal Kids, zajmując pierwsze i drugie miejsce w kategorii debiuty formacji 10-12 lat. – Jubileuszowa Wirująca Strefa dobiegła końca a określić może ją tylko jedno słowo: lux – mówi inicjator i organizator imprezy Marek Kisiel. – Uczestników było bardzo dużo, bo zostały nam dwie opaski z pięciuset, poziom był bardzo wysoki – jestem zadowolony!

Dwa razy pobił rekord Polski i Europy

mm pon, 04 października 2021 16:30

Paweł Gębusiak podczas zawodów XPC Powerlifting International Polish Cup 2021 dwukrotnie ustanawiał rekord Polski i Europy. - Spełniłem swoje marzenie – podniosłem 200 kg – podsumował swój występ łomżanin, który startował w kategorii Paralympic - osoby niepełnosprawne.

Boisko lekkoatletyczne w Piątnicy otwarte

mm so, 02 października 2021 22:52

- Taki obiekt jaki powstał w Gminie Piątnica jest fantastyczny dla całej społeczności lokalnej – cieszył się wójt Piątnicy Artur Wierzbowski. - To pierwszy taki obiekt lekkoatletyczny na terenie gminy i powiatu łomżyńskiego – dodawał.

„Sportowa Polska” także w Łomży

mm pon, 27 września 2021 21:26

Dwa zadania z Łomży znalazły się na liście programu „Sportowa Polska”, którego celem był rozwój lokalnej infrastruktury sportowej. W sumie do Łomży trafi prawie 3,4 mln zł.

Mistrzowie Polski Federacji Breaking: Paulina i Zawisza

mm nie, 26 września 2021 22:01

Na biało-czarnym jak szachownica parkiecie Hali Kultury rywalizowało w sobotę od rana do nocy około 150 tancerzy breakdance. Polska Federacja Breaking zorganizowała finały 1. Ligi Breaking w Łomży. W kategorii 16+ triumfowali: 30-letnia Paulina Starus z Wrocławia i 34-letni Zawisza, czyli Piotr Zawidzki. Na podium młodzieży stanęli tancerze z Łomży: Oliwia Gryglik i Szymon Dmoch.

Życiówka to za mało

mm pon, 20 września 2021 09:02

Pięć sekund zabrakło Przemysławowi Dąbrowskiemu do medalu Mistrzostw Polski w półmaratonie, które rozegrano w weekend w Bydgoszczy. Maratończyk klubu sportowego PREFBET-SONAROL, czasem 1:06,00, ustanowił swój rekord życiowy aż o 1 minutę i 2 sekundy poprawiając dotychczasowy.

Wieryszko wicemistrzem w debiucie

mm pon, 20 września 2021 08:19

Patryk Wieryszko, reprezentant Łomżyńskiego Klubu Black Horse, zajął drugie miejsce w Mistrzostwach Polski MMA Full Contact kt. 77. To pierwszy start tego zawodnika w tej formule.

Strzeleckie sukcesy Łomżan

mm pt, 17 września 2021 13:27

Dawid Chojnowski zajął trzecie miejsce, a Kamil Brzostowski czwarte w Pucharze Polski w strzelectwie IPSC. Zawodnicy klubu Sagittarius z Piątnicy startowali w kategorii OPEN.

Drużyna młodzików na podium

mm cz, 16 września 2021 13:59

Drugie miejsce zajęli młodzicy Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL podczas Mistrzostw Makroregionu podlasko-lubelskiego. Lekkoatleci z Łomży zgromadzili 32 punkty przegrywając tylko z KS Podlaskie (68pkt.).

Pierwszy Kurpiowski Pśejåk w Nowogrodzie

mm nie, 12 września 2021 09:32

Paweł Grygo wygrał pierwszy Kurpiowski Pśejåk. Piękną, trudną i wymagająca trasą wiódł półmaraton, po raz pierwszy zorganizowany w Nowogrodzie. Grupa przyjaciół, aby rozruszać gminę, wpadła na pomysł biegu trasą, którą biegali jeszcze jako mali chłopcy.

Sportowo-turystyczny rajd enduro w Gminie Łomża

mm so, 11 września 2021 09:14

Motocykliści rajdu Enduro Rally 24 pokonywali 8-kilometrowy odcinek po piaszczystych dróżkach i na ostrych zakrętach, których pełne są lasy za Podgórzem koło Łomży, w okolicy starej żwirowni i nowej transformatorowni. Około 180 miłośników jazdy po bezdrożach z Polski ruszyło w czwartek z Łówczy na Roztoczu, aby przez Podlasie i Mazowsze w sobotę dotrzeć do Giżycka na Mazurach.

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę