Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 sierpnia 2021 napisz DONOS@

Życiówki i pech na Mistrzostwach Polski U18

Foto: Życiówki i pech na Mistrzostwach Polski U18
mm śr, 04 sierpnia 2021 08:35

Do udanych zalicza występ podopiecznych na Mistrzostwach Polski U18 trener Andrzej Korytkowski. Pięcioro zawodników ustanowiło nowe rekordy życiowe, choć przez upadek zwycięstwo przypadło innej zawodniczce.

Turniejem SetPoint Kids Cup 2021 rozpoczyna działalność nowy łomżyński klub

Foto: Turniejem SetPoint Kids Cup 2021 rozpoczyna dzi...
mm pon, 02 sierpnia 2021 07:41

- Dzisiejszym turniejem inaugurujemy działalność nowego klubu tenisowego w województwie podlaskim – mówi trener Krzysztof Chełstowski, który na kortach SM „Perspektywa” zorganizował turniej dla dzieci 9 i 10-letnich.

Życiówka i medal mistrzostw Polski

Foto: Życiówka i medal mistrzostw Polski
mm pon, 26 lipca 2021 10:57

Rafał Pogorzelski poprawił rekord życiowy i zdobył trzecie miejsce na dystansie 3000 m z przeszkodami podczas Mistrzostw Polski U23. Rekord życiowy poprawił także trójskoczek Przemysław Łyskawy.

Łomżyńscy młodzi lekkoatleci wsparci przez Fundację KGHM Polska Miedź

Foto: Łomżyńscy młodzi lekkoatleci wsparci przez Fund...
mm pt, 16 lipca 2021 09:21

Około 50 młodych zawodników z regionu od października brało udział w szkoleniach lekkoatletycznych w ramach projektu wspartego przez Fundację KGHM Polska Miedź.

Martyna Szulc z LKS Narew: "Nasz trener jest jak drugi tata"

Foto: Martyna Szulc z LKS Narew: "Nasz trener  j...
mm pt, 09 lipca 2021 18:28

- Pracowite mamy wakacje: cały czas jesteśmy na obozach sportowych i zawodach ogólnopolskich - mówi trener Jan Kotowski z LKS Narew Kurpiewski Łomża. Jedynie juniorki mają czas wolny w trakcie wakacyjnej laby, kiedy od połowy czerwca i w lipcu temperatury osiągają ponad 30 stopni C w cieniu. Dziewczęta na odpoczynek od ćwiczeń ciężko zapracowały na wielu treningach i licznych mistrzostwach od października 2020 r. do początku lipca 2021. Jednak 20. sierpnia koniec wolnego i dla zawodniczek, które osiągnęły, jak ocenia trener Kotowski, "fantastyczne wyniki w skali kraju".

Nocne granie w piłkę nożną

Foto: Nocne granie w piłkę nożną
mm wt, 06 lipca 2021 08:16

Drużyna Uniglass-u zwyciężyła w 7 edycji Nocnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Łomża. Na co dzień spokojne i nostalgiczne Pniewo, na moment stało się nocną stolicą piłki nożnej, przynajmniej w regionie.

Łomżyńska „plaża” dla Piotrkowa Trybunalskiego

Foto: Łomżyńska „plaża” dla Piotrkowa Trybunalskiego
mm pon, 05 lipca 2021 09:19

Zawodniczki i zawodnicy GRU JUKO Piotrków Tryb. wygrali turniej piłki ręcznej plażowej w ramach wydarzenia Łomża Summer Beach Handball 2021. W finale turnieju panie pokonały 2-0 Byczki Kowalewo Pomorskie, a panowie również bez straty seta ograli UKS GOKiS Kąty Wrocławskie. Zawody w Łomży to najwyżej klasyfikowana impreza w rankingu europejskiej federacji piłki ręcznej plażowej rozgrywana w Polsce.

Mistrzowie Polski z Łomży

Foto: Mistrzowie Polski z Łomży
mm pon, 05 lipca 2021 08:33

Świetnie zaprezentowali się Juniorzy KS PREFBET-SONAROL podczas Mistrzostw Polski w kategorii U20, rozegranych w miniony weekend w Lublinie. Tytuł Mistrza Polski zdobyła sztafeta 4x400 metrów w składzie: Bartosz Jurak, Dawid Likwiarz, Piotr Dąbrowski i Igor Duchnowski.

Plaża na Muszli i Summer Superliga w Łomży

Foto: Plaża na Muszli i Summer Superliga w Łomży
mm nie, 04 lipca 2021 08:09

- Kocham piłkę ręczną i nie wyobrażam sobie wakacji bez emocji sportowych - opowiada nam pod parasolem ogródka gastronomicznego na Muszli Wiktoria Skorupska. 19-latka z Poznania w stroju plażowym w sobotni wieczór, po całym dniu słońca i zażartych meczów na boiskach z piasku, musi chwilę poczekać przed następną rozgrywką, bo tak nagle lunęła ulewa. Summer Superliga PGNiG to spotkanie latem ponad 200 zawodniczek i zawodników z 20 klubów, których Łomża gości dzięki inicjatywie i pracy Iwony Gryczewskiej, prezes MKS "Dwójka" Łomża. Znakomici goście - jak na przykład delegat Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej Konrad Markwardt - chwalą poziom imprezy.

Pech przed Mistrzostwami Polski

Foto: Pech przed Mistrzostwami Polski
mm wt, 29 czerwca 2021 10:35

Beata Trzonkowska z Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL zajęła w pchnięciu kulą 6. miejsce, a w rzucie dyskiem była 7. Niestety w wyniku kontuzji, której nabawiła się 10 dni przed startem, szczególnie w drugiej konkurencji mogła liczyć na medal.

Łobodziński drugi w biegu Górskiego Pucharu Świata

Foto: Łobodziński drugi w biegu Górskiego Pucharu Świata
mm wt, 29 czerwca 2021 08:55

Piotr Łobodziński zajął drugie miejsce pierwszej edycji biegu Tatra Race Run. Zawodnikowi Prefbet-Sonarol wbiegnięcie na Czerwone Wierchy i zbiegnięcie zajęło 2:20:21.

Tomasz Obrycki wygrywa mistrzostwa

Foto: Tomasz Obrycki wygrywa mistrzostwa
mm pt, 25 czerwca 2021 13:10

Tomasz Obrycki bezapelacyjne wygrał kategorię U-10 XV Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Strefy Podlasko-Lubelskiej w szachach rozgrywanych w miniony weekend Wasilkowie.

Szachowy Dzień Dziecka - pod koniec czerwca

Foto: Szachowy Dzień Dziecka - pod koniec czerwca
mm śr, 23 czerwca 2021 21:38

Zadowolone i uśmiechnięte dzieci, mnóstwo rozegranych partii, nowe przyjaźnie i gorąca atmosfera. Tak oto przebiegał Turniej Szachowy z Okazji Dnia Dziecka przeprowadzony we wtorek 22 czerwca.

Martyna Krawczyńska z rekordem Ziemi Łomżyńskiej

Foto: Martyna Krawczyńska z rekordem Ziemi Łomżyńskiej
mm wt, 22 czerwca 2021 08:49

Martyna Krawczyńska (KS Prefbet-Sonarol) podczas mitingu kwalifikacyjnego rozgrywanego w Jeleniej Górze w swoim debiucie na 400m ppł uzyskała bardzo dobry wynik – 63.28, co jest obecnie szóstym wynikiem w kategorii U18 w kraju. To nowy rekord ziemi łomżyńskiej nie tylko juniorek młodszych, ale także juniorek.

Piątuś CUP

Foto: Piątuś CUP
mm pon, 21 czerwca 2021 16:11

Hanna Giżewska z Sopotu wygrała Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek w Tenisie Piątuś CUP 2021. Najwyżej rozstawiona w turnieju zawodniczka w finalne gładko pokonała Katarzynę Kliber ze Świdnika wynikiem 6:3 6:0.

Medalowi biegacze PREFBETU-SONAROL

Foto: Medalowi biegacze PREFBETU-SONAROL
mm wt, 15 czerwca 2021 10:15

Znakomicie zaprezentowali się zawodnicy Klubu PREFBET-SONAROL podczas rozegranych w Łodzi Mistrzostwach Polski w sztafetach i wielobojach. - Nasi biegacze zdobywając 2 złote i 1 srebrny medal wygrali klasyfikację medalową tej imprezy – podsumowuje występ podopiecznych Andrzej Korytkowski.

Pływacy z UKS Butterfly walczyli na basenach w Michałowie i Warszawie

Foto: Pływacy z UKS Butterfly walczyli na basenach w ...
mm pon, 14 czerwca 2021 19:02

W minioną sobotę 39 młodych pływaków UKS Butterfly rywalizowało w IX Mistrzostwach Michałowa w pływaniu. Równolegle w Warszawie odbywał się finał ogólnopolskich zawodów od Młodzika do Olimpijczyka, do których zakwalifikowało się 3 reprezentantów Łomży.

Rewelacyjny skok Kasi Cychol w Białej Podlaskiej

Foto: Rewelacyjny skok Kasi Cychol w Białej Podlaskiej
mm pon, 14 czerwca 2021 16:46

- Katarzyna Cychol, uczennica drugiej klasy "Ekonomika" w Łomży, skoczyła w dal na odległość aż 5 metrów 53 cm i jest to jej nowy rekord życiowy, a ponadto aktualnie dziewiąty wynik Polsce w kategorii juniorek młodszych - cieszy się z sukcesu zdolnej wychowanki trener Jan Kotowski z LKS Narew Kurpiewski Łomża. - Wynik życiowy Kasi Cychol oznacza automatyczny awans na Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (16-17 lat) we Włocławku pod koniec lipca. Jest to rezultat, gwarantujący jej zakwalifikowanie się do grona zawodniczek Zaplecza Kadry Narodowej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Klub Sportowy Elbrus Łomża wraca z Mistrzostw Województwa Podlaskiego Juniorów w szachach z medalem

Foto: Klub Sportowy Elbrus Łomża wraca z Mistrzostw W...
mm pt, 11 czerwca 2021 11:41

W miniony weekend w dniach 04-06.06.2021 r. w Wasilkowie odbyły się XXIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów w szachach. Łącznie udział brało w nich 128 zawodników. KS Elbrus Łomża reprezentowało 6 zawodników. Najlepiej z podopiecznych Vafa Mamadova zaprezentował się Tomasz Obrycki, który w kategorii do 10 lat zajął III miejsce zdobywając swój kolejny medal. Na 9 rozegranych partii Tomek zdobył 7,5 pkt. Dorobek jego to 7 wygranych partii, jedna zremisowana oraz jedna przegrana. Tomek zaprezentował się dobrze, zdobywając tyle samo punktów co zawodnik z drugiego miejsca. Dodać należy, że zwycięzca uzyskał 8 pkt. Niestety w walce o medale decydują niuanse, które potem przekładają się na końcowy wynik – podkreśla trener.

Korty Perspektywy tętnią życiem

Foto: Korty Perspektywy tętnią życiem
mm cz, 10 czerwca 2021 08:09

Sezon tenisowy na kortach Spółdzielni Mieszkaniowej Perspektywa w pełni. Od miesiąca trwa kolejna, dziesiąta, jubileuszowa edycja Łomżyńskiej Ligi Tenisowej, a w miniony czwartek zrzeszeni w rozgrywkach zawodnicy rywalizowali w Turnieju Otwarcia.

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę