Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
źródło: gazeta.pl

ŁKS podejmuje GKS Jastrzębie w II lidze

Zdziesiątkowana ekipa ŁKS-u Łomża przystąpi w sobotę (godz. 13) do pojedynku z GKS-em Jastrzębie. W składzie łomżan z powodu pauzy za kartki zabraknie pięciu podstawowych zawodników

Piotr Petasz, Paweł Sędrowski, Paweł Jurgielewicz, Damian Świerblewski i Tomasz Bzdęga to piłkarze, którzy pojedynek z GKS-em mogą obejrzeć co najwyżej z trybun.

- Mam tylko 13 zawodników do gry - martwi się Grzegorz Lewandowski, trener ŁKS-u. - Pozostaje mieć tylko nadzieję, że zmiennicy stanął na wysokości zadania i wypełnią luki po podstawowych graczach.

Z powodu kłopotów kadrowych zdobycie choćby punktu w meczu z beniaminkiem z Jastrzębia może okazać się niezwykle trudne. Rywale bowiem ostatnio spisują się bardzo dobrze. Dwie kolejki temu wywalczyli punkt w konfrontacji z liderem rozgrywek, Piastem Gliwice. W ostatniej natomiast pokonali mającego wielkie apetyty na awans spadkowicza z ekstraklasy, Wisłę Płock i zajmują ósmą pozycję w tabeli.

- Wydaje mi się, że będąc w najmocniejszym składzie, moglibyśmy powalczyć z tym rywalem o korzystny rezultat - mówi Lewandowski. - Jest bowiem coś takiego w psychice moich zawodników, że podczas meczu z przeciwnikiem wyżej notowanym potrafią wspiąć się na wyżyny i zdobyć punkty, a w starciu z teoretycznie słabszym rywalem i oni spisują się słabiej.

Szkoleniowiec w ten sposób tłumaczy złą postawę swych podopiecznych w dwóch ostatnich spotkaniach w II lidze. Łomżanie w pojedynkach z dwoma outsiderami rozgrywek, Kmitą Zabierzów i Pelikanem Łowicz, wywalczyli ledwie punkt. Tym samym zamiast odskoczyć od strefy spadkowej, mają nad nią przewagę tylko trzech "oczek".

- Tamte spotkania to już historia, teraz gramy u siebie, czyli cel jest tylko jeden: zwycięstwo - deklaruje Lewandowski.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę