ŁKS rozbił Unię

Jedenaste z rzędu zwycięstwo odnieśli piłkarze ŁKS Browar Łomża. W sobotę na wyjeździe rozgromili jedenastkę Unii Skierniewice. Po 90. minutach gry wynik meczu był 1 : 4. Bramki dla łomżan strzelali Mariusz Marczak, Rafał Boguski i Mariusz Bacławski. Ten ostatni w sobotnim meczu dwukrotnie pokonał bramkarza Unii.

Do Skierniewic piłkarze ŁKS-u jechali pełni obaw. Zespół jest liderem rozgrywek, ale od pewnego czasu coraz więcej jego napastników zamiast strzelać gole leczy kontuzje. Nie grają Łukasz Tyczkowski, Rafał Bałecki, Karol Bortnik i Chioma Chimezie. Poza tym wiosną, w poprzedniej rundzie trzecioligowych rozgrywek, Unia Skierniewice pokonała ŁKS Łomża 1 : 0.

Mimo wszystko w sobotę na boisku w Skierniewicach przewagę mieli łomżanie. Już w 12. minucie gry bramkarza gospodarzy pokonał Mariusz Marczak. To była jedyna bramka pierwszej połowy meczu. Po przerwie worek z bramkami został rozwiązany. Po trzech meczach bez gola do siatki trafił wreszcie czołowy napastnik ŁKS Browar Łomża Rafał Boguiski. Pokonał bramkarza ze Skierniewic ok.60. minuty spotkania. Później dwukrotnie gole dla ŁKS-u zdobywał jeszcze młody napastniki Mariusz Bacławski.
Pod koniec spotkania (przy stanie 3 : 0 dla ŁKS-u) gospodarze z rzutu karnego zdobyli honorowego gola.
Mecz zakończył się wynikiem 1 : 4.