Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 17 lipca 2024 napisz DONOS@

Narwiańskie atrakcje na gondoli, ekołodzi i w kajaku

mm wt, 09 sierpnia 2022 17:37

- Dzięki naszej firmie, istnieje w Łomży turystyka rzeczna na gondolach i łódkach elektrycznych - mówi Marcin Mieczkowski, który prowadzi firmę Rejsy Gondolą Po Narwi, oferującą podróże w górę rzeki z Portu Łomża do Góry Królowej Bony i w dół rzeki aż do rafy kamiennej za Piątnicą. Z obserwacji uczestników widać, że godzinne, około 7-, 8-kilometrowe rejsy wyciszają, uspokajają i wprawiają w lepszy nastrój. Mieszkańcy Łomży i turyści poznają krajobrazy z innej perspektywy, niż kiedy stoi się na brzegu. Podziwiają piękno przyrody, poznając florę i faunę polskiej Amazonki.

Atrakcje na wakacje w okolicach Łomży

mm pt, 22 lipca 2022 07:50

Urlopy latem dla dorosłych i odpoczynek wakacyjny dla dzieci i młodzieży to okazja, aby zobaczyć coś nowego, ciekawszego, mniej opatrzonego niż własne podwórko. Mamy nadzieję, że propozycje wyjazdów do Skansenu Kurpiowskiego w Nowogrodzie i Dworu Lutosławskich w Drozdowie, na strzelnicę w forcie carskim w Piątnicy i do wielu innych miejsc przydadzą się Czytelnikom 4lomza, kiedy w weekend odwiedzi ich rodzina lub przyjaciele z Warszawy, Bartoszyc lub nawet Jaworzna.

Międzykontynentalne skrzyżowanie szlaków pod Łomżą

mm so, 24 marca 2007 22:15

Jak co roku nad Narwią i Biebrzą trwa przelot ptaków, który definitywnie zwiastuje wiosnę. Ruszając kilka kilometrów w stronę Wizny i dalej nad Biebrzę możemy być świadkami wielotysięcznych ptasich stad, podczas przystanku na posiłek. Zatrzymują się by później dalej przemieszczać się na północ lub na wschód.

Okolice Łomży

mm cz, 28 grudnia 2006 10:52

Wiosenne przeloty ptaków nad Biebrzą

mm pon, 17 stycznia 2005 21:23

Jesień w Rezerwacie Kalinowo

mm so, 23 października 2004 22:28

W słoneczny dzień warto wybrać się tu na spacer.

« · 1 · »
 
Zobacz także
MUZEUM ROLNICTWA im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu

Agroturystyka Biebrza - Mamuciadolina.pl
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę