środa, 20 listopada 2019 napisz DONOS@

Terminarz rozgrywek III ligii piłki nożnej 2004/2005

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Legionovia Legionowo - Stal Głowno 1 : 0
OKS 1945 Olsztyn - Warmia Grajewo 0 : 0
Okęcie Warszawa - Znicz Pruszków 2 : 0
Mazowsze Grójec - Pelikan Łowicz 1 : 0
Gwardia Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie 2 : 0
Ceramika Paradyż - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0 : 3
ŁKS Łomża - Unia Skierniewice 1 : 0 (1 : 0)
Legia II Warszawa - MG MZKS Kozienice 1 : 0

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Stal Głowno - MG MZKS Kozienice 3 : 2
Unia Skierniewice - Legia II Warszawa 2 : 1
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - ŁKS Łomża 0 : 0 (info)
Ruch Wysokie Mazowieckie - Ceramika Paradyż 2 : 0 (info)
Pelikan Łowicz - Gwardia Warszawa 2 : 0
Znicz Pruszków - Mazowsze Grójec 2 : 0
Warmia Grajewo - Okęcie Warszawa 2 : 0 (info)
Legionovia Legionowo - OKS 1945 Olsztyn 3 : 1

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

OKS 1945 Olsztyn - Stal Głowno 1 : 0
Okęcie Warszawa - Legionovia Legionowo 1 : 2
Mazowsze Grójec - Warmia Grajewo 4 : 0
Gwardia Warszawa - Znicz Pruszków 1 : 1
Ceramika Paradyż - Pelikan Łowicz 0 : 0
ŁKS Łomża - Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 0
Legia II Warszawa - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2 : 2
MG MZKS Kozienice - Unia Skierniewice 0 : 2

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Stal Głowno - Unia Skierniewice 2 : 1
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - MG MZKS Kozienice 2 : 2
Ruch Wysokie Mazowieckie - Legia II Warszawa 1 : 0 (info)
Pelikan Łowicz - ŁKS Łomża 2 : 1 (info)
Znicz Pruszków - eramika Paradyż 3 : 1
Warmia Grajewo - Gwardia Warszawa 2 : 0 (info)
Legionovia Legionowo - Mazowsze Grójec 4 : 4
OKS 1945 Olsztyn - Okęcie Warszawa 1 : 1

Kolejka 5 - 4-5 września

Okęcie Warszawa - Stal Głowno 0 : 2
Mazowsze Grójec - OKS 1945 Olsztyn 2 : 2
Gwardia Warszawa - Legionovia Legionowo 2 : 4
Ceramika Paradyż - Warmia Grajewo 4 : 2 (info)
ŁKS Łomża - Znicz Pruszków 3 : 0 (info)
Legia II Warszawa - Pelikan Łowicz 4 : 3
MG MZKS Kozienice - Ruch Wysokie Mazowieckie 2 : 1 (info)
Unia Skierniewice - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0 : 0

Kolejka 6 - 11-12 września

Stal Głowno - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0 : 2
Ruch Wysokie Mazowieckie - Unia Skierniewice 1 : 1 (info)
Pelikan Łowicz - MG MZKS Kozienice 0 : 0
Znicz Pruszków - Legia II Warszawa 1 : 0
Warmia Grajewo - ŁKS Łomża 1 : 0 (info)
Legionovia Legionowo - Ceramika Paradyż 3 : 2
OKS 1945 Olsztyn - Gwardia Warszawa 3 : 0
Okęcie Warszawa - Mazowsze Grójec 0 : 1

Kolejka 7 - 18-19 września

Mazowsze Grójec - Stal Głowno 0 : 0
Gwardia Warszawa - Okęcie Warszawa 2 : 2
Ceramika Paradyż - OKS 1945 Olsztyn 1 : 1 (info)
ŁKS Łomża - Legionovia Legionowo 1 : 0 (przełożone) rozegrano 06.10.2004
Legia II Warszawa - Warmia Grajewo 3 : 1 (info)
MG MZKS Kozienice - Znicz Pruszków 1 : 0
Unia Skierniewice - Pelikan Łowicz 0 : 2
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Ruch Wysokie Mazowieckie 3 : 0

Kolejka 8 - 25-26 września

Stal Głowno - Ruch Wysokie Mazowieckie 0 : 1 (info)
Pelikan Łowicz - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3 : 1
Znicz Pruszków - Unia Skierniewice 0 : 0
Warmia Grajewo - MG MZKS Kozienice 1 : 0 (info)
Legionovia Legionowo - Legia II Warszawa 1 : 1
OKS 1945 Olsztyn - ŁKS Łomża 0 : 2 (info)
Okęcie Warszawa - Ceramika Paradyż 0 : 1
Mazowsze Grójec - Gwardia Warszawa 2 : 1

Kolejka 9 - 2-3 października

Gwardia Warszawa - Stal Głowno 5 : 1
Ceramika Paradyż - Mazowsze Grójec 1 : 1
ŁKS Łomża - Okęcie Warszawa 2 : 0 (info)
Legia II Warszawa - OKS 1945 Olsztyn 1 : 0
MG MZKS Kozienice - Legionovia Legionowo 1 : 2
Unia Skierniewice - Warmia Grajewo 1 : 4 (info)
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Znicz Pruszków 0 : 0
Ruch Wysokie Mazowieckie - Pelikan Łowicz 0 : 1 (info)

Kolejka 10 - 9-10 października

Stal Głowno - Pelikan Łowicz 1 : 2
Znicz Pruszków - Ruch Wysokie Mazowieckie 0 : 0
Warmia Grajewo - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 : 0
Legionovia Legionowo - Unia Skierniewice 0 : 1
OKS 1945 Olsztyn - MG MZKS Kozienice 0 : 0
Okęcie Warszawa - Legia II Warszawa 2 : 2
Mazowsze Grójec - ŁKS Łomża 1 : 0
Gwardia Warszawa - Ceramika Paradyż 1 : 2

Kolejka 11 - 16-17 października

Ceramika Paradyż - Stal Głowno 1 : 2
ŁKS Łomża - Gwardia Warszawa 2 : 1 (info)
Legia II Warszawa - Mazowsze Grójec 5 : 2
MG MZKS Kozienice - Okęcie Warszawa 5 : 1
Unia Skierniewice - OKS 1945 Olsztyn 1 : 1
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Legionovia Legionowo 4 : 0
Ruch Wysokie Mazowieckie - Warmia Grajewo 2 : 2 (info)
Pelikan Łowicz - Znicz Pruszków 1 : 0

Kolejka 12 - 23-24 października

Stal Głowno - Znicz Pruszków 1 : 3
Warmia Grajewo - Pelikan Łowicz 2 : 1 (info)
Legionovia Legionowo - Ruch Wysokie Mazowieckie 0 : 2 (info)
OKS 1945 Olsztyn - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 : 2
Okęcie Warszawa - Unia Skierniewice 1 : 3
Mazowsze Grójec - MG MZKS Kozienice 3 : 0
Gwardia Warszawa - Legia II Warszawa 0 : 1
Ceramika Paradyż - ŁKS Łomża 3 : 2 (info)

Kolejka 13 - 30-31 października

ŁKS Łomża - Stal Głowno 0 : 1 (info)
Legia II Warszawa - Ceramika Paradyż 1 : 0
MG MZKS Kozienice - Gwardia Warszawa 0 : 1
Unia Skierniewice - Mazowsze Grójec 2 : 0
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Okęcie Warszawa 3 : 1
Ruch Wysokie Mazowieckie - OKS 1945 Olsztyn 0 : 2 (info)
Pelikan Łowicz - Legionovia Legionowo 1 : 2
Znicz Pruszków - Warmia Grajewo 1 : 0 (info)

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Stal Głowno - Warmia Grajewo 1 : 1 (info)
Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków 1 : 1
OKS 1945 Olsztyn - Pelikan Łowicz 0 : 1
Okęcie Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie 2 : 0 (info)
Mazowsze Grójec - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0 : 0
Gwardia Warszawa - Unia Skierniewice 0 : 1
Ceramika Paradyż - MG MZKS Kozienice 2 : 1
ŁKS Łomża - Legia II Warszawa 2 : 1 (info)

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Legia II Warszawa - Stal Głowno 1 : 3
MG MZKS Kozienice - ŁKS Łomża 1 : 1 (info)
Unia Skierniewice - Ceramika Paradyż 1: 2
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Gwardia Warszawa 2 : 0
Ruch Wysokie Mazowieckie - Mazowsze Grójec 0 : 3 (info)
Pelikan Łowicz - Okęcie Warszawa 2 : 1
Znicz Pruszków - OKS 1945 Olsztyn 3 : 1
Warmia Grajewo - Legionovia Legionowo 4 : 0 (info)

Kolejka 16: 20 kwietnia 2005

Stal Głowno - Legionovia Legionowo 2 : 0
Warmia Grajewo - OKS 1945 Olsztyn 0 : 0
Znicz Pruszków - Okęcie Warszawa 4 : 1
Pelikan Łowicz - Mazowsze Grójec 3 : 0
Mlekovita Wysokie Mazowieckie - Gwardia Warszawa 0 : 1
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Ceramika Paradyż 0 : 0
Unia Skierniewice - ŁKS Łomża 1 : 0
MG MZKS Kozienice - Legia II Warszawa 1 : 0

Kolejka 17: 13 kwietnia 2005

OKS 1945 Olsztyn - Legionovia Legionowo 1 : 0
Okęcie Warszawa - Warmia Grajewo 0 : 0
Mazowsze Grójec - Znicz Pruszków 0 : 1
Gwardia Warszawa - Pelikan Łowicz 1 : 0
Ceramika Paradyż - Mlekovita Wysokie Mazowieckie 2 : 0
ŁKS Łomża - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 : 3
Legia II Warszawa - Unia Skierniewice 0 : 0
MG MZKS Kozienice - Stal Głowno 1 : 1

Kolejka 18: 25 marca 2005

Legionovia Legionowo - Okęcie Warszawa 0 : 0
Stal Głowno - OKS 1945 Olsztyn 1 : 1
Warmia Grajewo - Mazowsze Grójec 3 : 2
Znicz Pruszków - Gwardia Warszawa 1 : 0
Pelikan Łowicz - Ceramika Paradyż 0 : 0
Mlekovita Wysokie Mazowieckie - ŁKS Łomża 1 : 2
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Legia II Warszawa 0 : 0
Unia Skierniewice - MG MZKS Kozienice 0 : 2

Kolejka 19: 2 - 3 kwietnia 2005 (część spotkań przelożono ze względu na chorobę i śmierć Jana Pawła II)

Okęcie Warszawa - OKS 1945 Olsztyn
Mazowsze Grójec - Legionovia Legionowo 2 : 1
Gwardia Warszawa - Warmia Grajewo 1 : 2
Ceramika Paradyż - Znicz Pruszków 2 : 0

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę