Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Mecz z Legionovią odwołany

Nie odbędzie się mecz pomiędzy ŁKS Łomża a Legionovia Legionowo. Zaplanowane na godzinę 16.00 spotkanie zostało odwołane z powodu kolizji jaka przydarzyła się drużynie Legionovi w drodze do Łomży. W Miastkowie wiozący ich autokar nieoczekiwanie wjechał do rowu.

Zdarzenie miło miejsce o godzinie 14.30. Doszło, do niego kiedy autobus wyprzedzała "laweta", a jednocześnie z drogi podporządkowanej wyjechał inny samochód. Żadnemu z piłkarzy nic się nie stało. Niemniej mecz został odwołany.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę