Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.lks.lomza.tk

Porażka w Grajewie

W 6. kolejce trzeciej ligi ŁKS przegrał w Grajewie z miejscową Warmią 1-0. Pierwsze 15 minut meczu to bezbarwna, szarpana gra w środku pola. Po tym okresie nasi zaczynają grać lepiej i posiadają widoczną przewagę, jednak zawodnikom obu drużyn w grze przeszkadza silnie wiejący wiatr.

W okolicach 43 minuty gra znów osiadła, obydwie jedenstki nie przeprowadzają żadnej składnej akcji. Do przerwy ŁKS remioswał z Warmią w Grajewie. Po przerwie pierwszy atak gości, dośrodkowanie z lewej strony, błąd naszej obrony i Mirva wpycha piłkę do bramki Ulmana. Po tej bramce gospodarze zaczeli bronić korzystnego wyniku. Wychowanek Łomżyńskiego Klubu Sportowego - Rafał Boguski dwoił się i troił, jednak nic z tego nie wynikneło. W drugiej połowie w składzie gości pojawili się Bortnik, Maćkowski i Sawko. W ostatnich minutach łomżyńscy piłkarze atakowali bramkę przecwinika właściwie całą jedenastka. Taka gra naszych piłkarzy o mało nie skończyła sie utratą drugiej bramki po jednym z kontrataków Grajewian. Minutę przed końcem spotkania Adam Kamiński znalazł się w najlepszej sytuacji jaką mieli piłkarze ŁKS-u w tym meczu, jednak w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy lepszy okazał się ten drugi. Chwile po tej akcji sędzia kończy spotkanie. Ogólnie łomżyńscy piłkarzenie zasłuzyli na choćby 1 punkt. To był typowy mecz na remis, jednak to jest piłka nożna i tu liczy się wynik. Tak ŁKS przegrywa już drugie spotkanie w tym sezonie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę