sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@

“ŁKS mistrzem jest” - “Sędzia Kalosz”

ŁKS Łomża ponownie jest liderem tabeli III ligi piłki nożnej. W środę na własnym boisku ŁKS pokonał Legionovię Legionowo 1 : 0. Gola strzelił w 32. minucie spotkania kapitan drużyny Zbigniew Kowalski. Po przerwie najefektywniejszy na boisku był sędzia główny, który – jak się wydawało – zasilił szeregi zespołu z Legionowi.

Od początku łomżyńscy piłkarze podyktowali warunki gry. Często atakowali bramkę przeciwników. W 32. piłkę z rzutu rożnego dośrodkował Sławomir Lewicki, a ładnym strzałem zza linii pola karnego popisał się kapitan ŁKS Zbigniew Kowalski – to wtedy padł gol - jak się później okazało jedyny w tym meczu.

W drugiej połowie szczególnie małymi umiejętnościami popisywali się sędziowie. Mimo wszystko łomżanie w dalszym ciągu przeważali, i tylko braku skuteczności gospodarzy, goście mogą zawdzięczać, że więcej razy ich bramka nie padła.

ŁKS Łomża zagrał w składzie:
Kamil Ulman, Adam Kamiński (Wojciech Tomaszewski), Zbigniew Kowalski, Marcin Łukaczyński, Paweł Galiński, Jacek Lis (Marcin Sawko), Arkadiusz Chrobot (Kamil Brotnik), Mariusz Marczak (Jakub Maćkowski), Sławomir Lewicki, Rafał Boguski, Marcin Strzeliński.