Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.lkslomza.tk

Pierwsza porażka...

W dzisiejszym spotkaniu Pelikan nie dał się oskubać beniaminkowi z Łomży i pokonał nasz zespół 2-1. Kibice przybyli na stadion Pelikana po pierwszej połowie nie mogli narzekać na nudę. Mecz był zaciętym widowiskiem z obu stron, jednak po pierwszych 45 minutach spotkania prowadził zespół gospodarzy 2-1. Pierwsza bramka padła już w 5. minucie spotkania - Krzysztof Skowroński przelobował Ulmana. Dwie minuty później do wyrównania doprowadził Boguski i było 1-1.

Niespełna 6 minut później Wilk podwyższa na 2-1 dla Pelikana. Cała pierwsza połowa to sytuację obu drużyn. Pelikan stwarzał groźne sytuacje podbramkowe i prowadził niebezpieczne kontrataki. W drugiej połowie ŁKS wyraźnie przeważał. W pierwszych 10 minutach tej części spotkania kilka wybornych sytuacji zmarnował wychowanek ŁKS-u Rafał Boguski, któremu zabrakło centymetrów do pokonania bramkarza przeciwnika. W dajszej częsci meczu ŁKS prowadził akcję za akcją, a zespół Pelikana zamknięty na własnej połowie prowadził sporadyczne kontrataki. Bardzo dobre sytuacje do zdobycia wyrównującej bramki tracili Lewicki czy Strzeliński. Tak więc ŁKS traci w tym sezonie pierwsze bramki i przegrywa pierwszy mecz. Ze swojej strony chciałbym zauważyć, że nasz zespół w pełni nie zasługiwał na porażkę, ale takie są uroki piłki nożnej.


W kolejnym pojedynku – tym razem na własnym stadionie - ŁKS podejmował będzie Znicza Pruszków. Mecz w sobotę 4 września o godzinie 16.00

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę