Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Dobra passa przerwana

ŁKS przegrał na własnym stadionie ze Stalą Głowno 0 : 1. Goście – 13. zespół w tabeli - okazali się za doby jak na możliwości łomżyńskiej jedenastki. ŁKS-owi nie pomogła nawet własna murawa i liczni kibice. Po słabym występie podopieczni Tadeusza Gaszyńskiego, po raz pierwszy w tym sezonie, z murawy boiska przy ulicy Zjazd schodzili jako pokonani.

To co nie udało się nawet teoretycznie silniejszym przeciwnikom w sześciu poprzednich meczach rozegranych na łomżyńskim stadionie udało się, teoretycznie słabszemu, zespołowi Stali Głowno. W Łomży jedenastka Stali pokonała jedenastkę biało-czerwonych. Jedyny gol tego spotkania padł w 83. minucie po samodzielnej akcji czarnoskórego zawodnika gości Luke Uzoma, który z piłką przebiegł niemal przez połowę boiska mijając po drodze kilku piłkarzy ŁKSu.

Ogólnie zespół gości, zwłaszcza w I połowie meczu był o wiele bardziej aktywny od drużyny gospodarzy. Piłkarze Stali częściej byli przy piłce, dokładniej podawali ją między sobą, częściej strzelali w kierunku bramki Ulmana.
ŁKS mimo „zrywu” w II połowie i kilku dobrych sytuacji nie zdołał strzelić gola.

Po poprzednim, wyjazdowym, przegranym pojedynku z Ceramiką Paradyż 3 : 2 trener Gaszyński mówił o „wypadku przy pracy”. Sobotni mecz wypadkiem raczej nie był. Jedenastka Łomży całe spotkanie zagrała słabo...
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: w przerwie szczęśliwcy mogli strzelić bramkę bramkarzowi ŁKSu - Salik
Foto: Salik
Foto: zwycięsca, strzelił 2 gole
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę