Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.lkslomza.tk

ŁKS bez straty w Nowym Mieście Lubawskiem

W meczu 2 kolejki ŁKS bezbramkowo zremisował z zespołem Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie 0-0. W pierwszej połowie lekką przewagę posiadali gospodarze. Stwarzali sobie więcej sytuacji po których mogła paść bramka (m.in. trafienie w poprzeczkę oraz akcja po której nasz obrońca wybijał piłkę z pustej bramki). ŁKS również stwarzał sytuacje bramkowe jednak kończyły się one niezbyt groźnymi strzałami. Podczas 15 minut pierwszej połowy optyczną przewagę nadal posiadał zespół z Nowego Miasta Lubawskiego.

Widoczne na boisku było to, że obie drużyny dążyły do wygrania tego spotkania przez co stawało się ono bardziej atrakcyjne. Zespół ŁKS-u często kontrował jednak te ataki kończyły się gównie na obronie lub dobrze broniącym w tym spotkaniu bramkarzu Drwęcy - Dmuchowskim. Drugie 15 minut drugiej połowy to gra na tzw. wymianę ciosów. Końcówka spotkania to obrona korzystnego wyniku przez gości, którzy robili to... na połowie rywala. Tak więc ŁKS remisuje w drugim meczu tego sezonu 3 ligi. Na wyróżnienie w tym spotkaniu zasługuje Rafał Boguski, który często sprawiał problemy obronie z Nowego Miasta Lubawskiego.

Pomeczowe wypowiedzi:
Trener Gaszyński: Graliśmy dzisiaj z bardzo dobrym zespołem, który ma aspirację do awansu do 2 ligi, także uważam, że ten punkt, który zdobyliśmy dzisiaj ma swoją wartość. Uważam, że wynik remisowy jest wynikiem jak najbardziej sprawiedliwym, bo zarówno my, jak i zespół Drwęcy mieliśmy okazję do zdobycia bramek. Także ten wynik nie krzywdzi żadnej ze stron. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z gry zespołu oraz z wyniku. Jeśli chodzi o dzisiejsze spotkanie to cały łomżyński zespół zasługuje na pochwałę. Zagrał bardzo ambitnie, bardzo walecznie. Wszystkie formacje, wszyscy zawodnicy dostosowali się do dobrego poziomu i wszyskim należą się naprawdę duże słowa uznania. Jest to drugi mecz w którym nie tracimy bramki, więc jest to też dobry prognostyk na przyszłość. Już w środę gramy pojedynek derbowy z zespołem Mlekovity tak więc o odpoczynku nie może być mowy. Jednak pocieszmy się z dzisiejszego wyniku a o następnym spotkaniu będziemy myśleć od jutra.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę