Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

ŁKS wiosnę rozpoczął zwycięstwem

Od wygranej z Mlekovitą Wysokie Mazowieckie rozpoczął wiosenną rundę rozgrywek ŁKS Borowa Łomża. Grając w Wielką Sobotę na boisku w Wysokim łomżanie strzelili dwa gole tracąc tylko jedną bramkę. Derby podlaskiego charakteryzowały się przede wszystkim zaciętością i wielkimi emocjami zarówna na murawie boiska jak i na trybunach. Sędzia pokazał dwie czerwone kartki i na 10 minut przerwał mecz, by ochroniarze zneutralizowali agresywnych kibiców.

Pierwszego gola ŁKS Browar Łomża zdobył w 22 minucie spotkania. Rafał Boguski lekko przerzucił piłkę nad obrońcami Mlekovity i gdy wydawało się, że piłka wyleci już poza linię boiska Rafał Bałecki skierował ją w światło bramki.
Drugi raz bramka gospodarzy padła w 47 minucie. Szybka kontra - piłkę dostaje R. Boguski, który podbiega z nią pod pole karne przeciwnika, ściąga na siebie jego obrońców i... oddaje piłkę do Bałeckiego, który bez żadnych problemów strzela drugiego gola.

Gospodarze - Mlekovita Wysokie Mazowieckie - honorowego gola strzelili już w doliczonym czasie gry. Kamila Ulmana pokonał Czyżyk (90. minuta).

Tadeusz Gaszynski podkreśla, że Mlekovita Wysokie Mazowieckie to bardzo dobry zespół, który w opinii trenera łomżan „tej wiosny sprawie wiele niespodzianek i na pewno utrzyma się w lidze”. Oceniając swoich zawodników Gaszyński powiedział: „chwalę cały zespół i cieszymy się ze zwycięstwa.” Dodał, że ŁKS mógł wygrać jeszcze wyżej. „Mieliśmy trzy – cztery doskonałe sytuacje na strzelenie goli”.

Odnosząc się do „wróżb” na cała rundę ligowych rozgrywek Gaszyński powiedział: „jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale ten mecz i wynik ma ogromne znaczenie. Zarówno Ja jak i piłkarze uwierzyliśmy w nasze siły, w ten zespół.” Dodał też: „w zimie wzmocniliśmy - ja i prezes Józef Kosiorek - zespół o nowych napastników i to widać na boisku.”

ŁKS Browar Łomża zagrał w składzie: Kamil Ulman, Adam Kamiński, Zbigniew Kowalski, Marcin Łukaczyński, Karol Bortnik, Marcin Strzeliński, Arkadiusz Chrobot, Chioma Chimezie, Tomasz Wołczyk, Rafał Bałecki (70. Łukasz Tyczkowski) Rafał Boguski
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę