Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

1 : 0 na dobry początek

Wygraną 1 do 0 nad Unią Skierniewice ŁKS Łomża zapoczątkował rozgrywki w III lidze piłki nożnej. Gol padł w 26 minucie spotkania po strzale Arkadiusza Chrobota. W tej części gry ŁKS Łomża był zespołem dominującym. Po przerwie gra się zaostrzyła, a ostatni kwadrans był już brutalny – po faulach dwóch piłkarzy ŁKSu – w tym Arkadiusz Chrobot - zostało zniesionych z boiska.

W sobotnie popołudnie dopingować łomżyńską jedenastkę na stadion miejskim w Łomży przyszły tłumy mieszkańców - około 2000 widzów. Zespół, który po sześciu latach nieobecności powraca na ten szczebel rozgrywek chciał i zaprezentował się dobrze. Od początku łomżanie przypuścili atak na bramkę przeciwnika, a zwieńczeniem był gol po strzale Arkadiusza Chrobota. Niemniej Unia Skierniewice, to silny zespół i wymagający przeciwnik – co było widać na boisku. Pod koniec pierwszej części spotkania tylko poprzeczka uratowała łomżan przed stratą bramki.

Po przerwie „Unici” jeszcze mocniej zaatakowali, ale łomżanie też nie ustępowali pola. Końcówka sotkania była na tyle brutalna, że dwóch łomżan lekarze zniesli na noszach z bioiska. Najpierw Sławomira Lewickiego, a kilka minut później zdobywcę jedynego gola tego spotkania Arkadiusza Chrobota.

Ostatecznie jednopunktowa przewaga ŁKS została utrzymana i cały mecz zakończył się właśnie takim zwycięstwem łomżan (1 : 0).

ŁKS Łomża zagrał w składzie:
Kamil Ulman (bramkarz), Adam Kamiński, Zbigniew Konopka, Paweł Galiński, Marcin Łukaczyński, Jacek Lis (po przerwie zastąpił go Mariusz Misiura), Arkadiusz Chrobot (zdobywca bramki, po faulu zastąpił go Jakub Maćkowski), Mariusz Marczak (w II połowie zastąpił go Karol Bortnik), Sławomir Lewicki (po faulu zastąpił go Łukasz Łukasik), Rafał Boguski, Marcin Strzeliński.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę