Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Na Zjeździe ŁKS niepokonany

ŁKS Łomża wygrał kolejny, już szósty, mecz rozgrywany na własnym stadionie. Tym razem 2 : 1 Łomży uległa Gwardia Warszawa. Wszystkie gole strzelono w drugiej części spotkania, a dająca zwycięstwo bramka padła w ostatniej minucie. Gole dla ŁKS zdobyli: Marcin Łukaczyński i Jacek Lis.

ŁKS Łomża – przynajmniej teoretycznie był faworytem spotkania. Nie dość, że znajduje się na czele tabeli, a Gwardia Warszawa okupuje jej doły, to jeszcze grał przed własną publicznością, a to zawsze pomaga. Tymczasem na boisku, choć przewaga jedenastki z Łomży była widoczna, to przez bardzo długo nie przekładała się ona wynik bramkowy.
Ogólnie pierwsza połowa meczu charakteryzowała się wielką kopaniną. Zawodnicy jakby od niechcenia biegali po boisku, aczkolwiek częściej przy piłce byli ełkaesiacy. Po przerwie gra przyspieszyła, a ŁKS zaatakował jeszcze bardziej. Sytuacji do zdobycia bramki było dużo, ale udało się to Marcinowi Łukaczyńskiemu w 67 minucie spotkania. 16 minut później Gwardia, po strzale Wójcika wyrównała. Remis sprawił, że gospodarze ponownie ruszyli do ataku dążąc do zdobycia zwycięskiego gola i udało się to tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego. Na 2 : 1 wynik spotkania ustalił Jacek Lis w 89 minucie meczu.
ŁKS zagrał w składzie: Kamil Ulman, Paweł Galiński, Zbigniew Kowalski, Marcin Łukaczyński, Wojciech Tomaszewski, Sławomir Lewicki (85. Jakub Maćkowski) Arkadiusz Chrobot (72. Marcin Sawko), Karol Bortnik, Mariusz Marczak, (75. Adam Kamiński), Rafał Boguski, Jacek Lis.
Foto:
Foto: Lis leży po mocnym uderzeniu piłką
Foto: kto wybije piłkę?
Foto: opanowanie piłki
Foto: walka o piłkę
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: piąstkowanie
Foto: liczne akcje pod bramką Gwardii
Foto: kolejna akcja pod bramką gości
Foto: kibice jak zwykle byli na stanowisku
Foto:
Foto: ostra gra, wiele fauli
Foto: walka o pozycję  bez piłki
Foto: bramkarz Gwardii ratuje sytuację
Foto: tym razem nie zdążył, 1:0 dla ŁKSu
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: ostra walka
Foto: lewym skrzydłem kolejna akcja
Foto: Adam Kamiński leży w polu karnym gości
Foto: i znów pod bramką gości
Foto:
Foto: Adaś odprowadza wzrokiem piłkę do bramki, 89 minuta, 2:1
Foto: Gratulacje od zarządu
Foto: autografy...
Foto: czyjego jeszcze nie mamy?

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę