piątek, 15 listopada 2019 napisz DONOS@

Kilkanaście nieprawidłowości w trzech skontrolowanych escape roomach w regionie

cz so, 05 stycznia 2019 17:36

Kilkanaście nieprawidłowości dotyczących ochrony przeciwpożarowej i zasad ewakuacji wykazały przeprowadzone w sobotę do południa kontrole w trzech escape roomach w Podlaskiem: w Białymstoku, Łomży i Suwałkach - podała straż pożarna.

Pożar obory w miejscowości Kostry-Litwa niedaleko Szepietowa

cz pt, 04 stycznia 2019 08:10

Około miliona złotych - na tyle szacowane są straty po pożarze dużej obory koło Szepietowa. Wieczorem w czwartek (03.01) w miejscowości Kostry-Litwa niedaleko Szepietowa z ogniem walczyło 12 zastępów straży.

Podlaski poseł Adam Andruszkiewicz powołany na wiceministra cyfryzacji

cz pon, 31 grudnia 2018 14:06

Adam Andruszkiewicz w Ministerstwie Cyfryzacji ma działać m.in. na rzecz reprezentowania obywateli wobec polityki takich firm, jak Facebook, czy pomagać przy wdrażaniu usług cyfrowych za pomocą portali społecznościowych.

Podwyżki diet uchwalili sobie radni Zambrowa

mm nie, 30 grudnia 2018 14:11

Przewodniczący komisji otrzymywać będą po 1 200 zł (prawie 12 proc. więcej niż dotychczas), zaś wiceprzewodniczący rady - 1 350 zł (czyli o 8 procent więcej).

Makabryczne odkrycie w Wysokiem Mazowieckiem – w studni znaleziono zwłoki mężczyzny

Foto: Makabryczne odkrycie w Wysokiem Mazowieckiem – ...
cz pt, 28 grudnia 2018 14:12

Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono w studni przy ulicy Kościelnej w Wysokiem Mazowieckiem.

78-latek zginął w pożarze

cz cz, 27 grudnia 2018 08:24

Policja ustala przyczyny śmiertelnego pożaru w Grajewie. Zginął właściciel jednego z domów - 78-letni mężczyzna.

Sąd w Łomży rozpoczął rozpatrywanie protestu ws. wyboru wójta Nowych Piekut

cz wt, 18 grudnia 2018 17:01

Sąd Okręgowy w Łomży odroczył do 21. stycznia przyszłego roku rozpatrzenie protestu wyborczego z gminy Nowe Piekuty. Kandydatka na stanowisko wójta, która domagała się nawet powtórzenia wyborów, teraz ograniczyła swoje oczekiwania do powtórnego przeliczenia głosów. W drugiej turze wyborów samorządowych otrzymała ona 14 głosów mniej od obecnie urzędującego wójta, Marka Kaczyńskiego, który został już zaprzysiężony na kolejna kadencję.

Gwałt na nieletniej w Kolnie – mężczyźnie grozi do 15 lat więzienia

Foto: Gwałt na nieletniej w Kolnie – mężczyźnie grozi...
cz śr, 12 grudnia 2018 13:34

15 lat więzienia grozi mężczyźnie podejrzanemu o gwałt na dziewczynce, która - jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie - nie miała nawet 10 lat.

Udało się zebrać prawie całą kwotę na leczenie Samiry z Łomży

Foto: Udało się zebrać prawie całą kwotę na leczenie ...
cz wt, 11 grudnia 2018 14:56

Nieco ponad 20 tys. złotych brakuje do upragnionej terapii, która może uratować życie dziewczynce. Na koncie Samiry z Łomży jest już blisko 870 tyś. złotych, czyli prawie cała potrzebna kwota, by rozpocząć leczenie.

Związkowcy z oświatowej Solidarności chcą podwyżek dla nauczycieli

cz pon, 10 grudnia 2018 15:20

Chcą 15-procentowej podwyżki w przyszłym roku i odwołania minister edukacji. Związkowcy z oświatowej Solidarności wystosowali votum nieufności wobec Anny Zalewskiej. Decyzję podjęła Krajowa Sekcja Oświaty i Wychowania, ale popierają ją też podlascy działacze.

Spędź ferie w mundurze - WKU w Łomży zaprasza pełnoletnich uczniów szkół średnich

Foto: Spędź ferie w mundurze - WKU w Łomży zaprasza p...
cz nie, 09 grudnia 2018 14:20

Chodzi nie tylko o wypoczynek i oryginalne spędzenie wolnego czasu. - Nazwa wzięła się stąd, że zachęcamy ochotników bez przeszkolenia wojskowego do odbycia szkolenia przygotowawczego, aby zostać żołnierzem Wojsk Obrony Terytorialnej. Akcja kierowana jest do młodych osób, które się uczą w szkołach średnich i którzy ukończyli 18 rok życia. Przeszkolenie zakończy się przysięgą wojskową - zaznacza kapitan Robert Sokołowski.

Kandydatka na wójta gminy Nowe Piekuty chce ponownych wyborów

cz wt, 04 grudnia 2018 09:47

Głosy nieprawidłowo zakwalifikowane jako ważne, liczenie ich przez poszczególnych członków, a nie całą komisję, umożliwienie oddawania głosów bez pełnomocnictwa i wydawanie kart bez sprawdzenia dowodu tożsamości – to zarzuty zawarte w proteście wyborczym dotyczącym wyborów wójta gminy Nowe Piekuty.

Pożar mieszkania w Zambrowie - zginęła jedna osoba

cz nie, 02 grudnia 2018 08:57

Jedna osoba zginęła w pożarze mieszkania w bloku przy Wyszyńskiego w Zambrowie. Zgłoszenie o dużym zadymieniu w jednym z mieszkań na parterze strażacy dostali przed 4:00. Na miejsce udały się cztery jednostki.

86-letni mężczyzna zginął na przejeździe kolejowym koło Czyżewa

Foto: 86-letni mężczyzna zginął na przejeździe kolejo...
mm so, 01 grudnia 2018 14:58

Mieszkaniec powiatu Ostrowskiego, 86-letni mężczyzna, zginął w wypadku na przejeździe kolejowym miedzy Czyżewem a Małkinią w okolicach miejscowości Szulborze Koty.

Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu busa z tirem w Kolnie

cz cz, 29 listopada 2018 08:07

Po wypadku zablokowana jest droga nr 63 w Kolnie. Przy wyjeździe z miasta w kierunku Łomży kierowca ciężarowego DAF-a wykonując manewr zawracania zderzył się z busem marki Fiat Ducato. Dwie osoby podróżujące busem trafiły do szpitala.

Nauczyciele z Łomży zastanawiają się czy i ewentualnie w jakiej formie rozpocząć protest

cz śr, 28 listopada 2018 08:05

Rozpocząć protest? W jakiej formie? Związek Nauczycielstwa Polskiego kończy zbieranie opinii w tej sprawie nauczycieli i pracowników oświaty. - Wszyscy - nie tylko członkowie związku - mogli wypowiedzieć się w przygotowanej i rozesłanej do nich ankiecie - mówi wiceprezes łomżyńskiego oddziału ZNP Ewa Chludzińska.

Przejazdy taksówkami w Łomży będą droższe

cz śr, 21 listopada 2018 09:04

Po kilku latach wszystkie korporacje taksówkarskie w Łomży zmieniają ceny. Zmieni się stawka za tzw. trzaśnięcie drzwiami - informuje szef jednej z korporacji Edward Plona.

Czeczen uniewinniony od zarzutu wspierania terroryzmu, chce ponad 1,5 mln zł odszkodowania

cz wt, 20 listopada 2018 17:19

Łącznie blisko 1,6 mln zł odszkodowania i zadośćuczynienia za niesłuszny areszt domaga się od Skarbu Państwa Czeczen prawomocnie uniewinniony w procesie o wspieranie terroryzmu. Po zatrzymaniu przez ABW spędził on w areszcie prawie dwa lata.

Protesty wyborcze

Foto: Protesty wyborcze
cz wt, 13 listopada 2018 13:44

Co najmniej trzy protesty wyborcze rozpatrzy łomżyński Sąd Okręgowy. We wszystkich przypadkach autorem jest kandydat na radnego, którego rywal w niedawnych wyborach samorządowych zdobył mandat niewielką przewagą głosów.

41-letni motorowerzysta zginął w wypadku koło Kolna

cz pon, 12 listopada 2018 19:11

Policjanci ustalają okoliczności wypadku w okolicach Kolna, w którym zginął 41-letni motorowerzysta.

« · «« · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · »» · »
 
190401023634.png
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę