Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 stycznia 2021 napisz DONOS@

Ponad 70 osób w Podlaskiem jest pod nadzorem w związku z podejrzeniem zarażenia koronawirusem

cz pon, 02 marca 2020 17:24

Wciąż nie ma przypadku zarażenia koronawirusem w Polsce - zapewnia rząd. W całym kraju 121 osób jest w szpitalach z podejrzeniem zakażenia. W Podlaskiem pod nadzorem epidemiologicznym jest 71 osób.

Osiem podlaskich szpitali jest w stanie podwyższonej gotowości w związku z zagrożeniem koronawirusem

Foto: Osiem podlaskich szpitali jest w stanie podwyżs...
cz so, 29 lutego 2020 20:59

Wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski nałożył na osiem szpitali w regionie obowiązek pozostawania w stanie podwyższonej gotowości. Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności.

OSP w Przytułach ma nowy wóz strażacki

cz śr, 26 lutego 2020 18:09

Nowy, wart 770 tys. zł. kamaz zastąpił w garażu OSP w Przytułach wysłużonego 40-letniego stara. Zakup nowego średniego wozu strażackiego możliwy był dzięki połączeniu pieniędzy z budżetu gminy, funduszy ochrony środowiska, KSRG i Komendy Wojewódzkiej PSP w Białymstoku.

W łomżyńskim szpitalu zmarł 19-latek. Przyczyną elektroniczne papierosy?

Foto: W łomżyńskim szpitalu zmarł 19-latek. Przyczyną...
cz wt, 25 lutego 2020 14:29

Palenie e-papierosów mogło być przyczyną śmierci 19-latka, który zmarł w szpitalu w Łomży. Według lekarzy, wskazuje na to wynik sekcji zwłok, a także tempo, w jakim pogarszał się stan pacjenta - mówi dr Henryk Perkowski ze Szpitala Wojewódzkiego w Łomży.

Po wybuchu butli z gazem starsza mieszkanka Zambrowa trafiła do szpitala

Foto: Po wybuchu butli z gazem starsza mieszkanka Zam...
cz nie, 23 lutego 2020 14:39

82-letnia kobieta trafiła to szpitala po wybuchu butli z gazem w jednym z mieszkań w Zambrowie - podała straż pożarna w Zambrowie. Mieszkanie spaliło się częściowo; po oględzinach klatki schodowej mieszkańcy innych lokali mogli do nich wrócić.

Pijany kierowca ciężarówki wjechał w nasyp w pobliżu Stawisk

cz cz, 20 lutego 2020 19:30

Miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie i w takim stanie kierował ciężarówką.

Kłusownicy zatrzymani na gorącym uczynku w gminie Miastkowo

Foto: Kłusownicy zatrzymani na gorącym uczynku w gmin...
cz pt, 14 lutego 2020 14:06

Trzech kłusowników zatrzymali na gorącym uczynku Strażnicy Leśni z Nadleśnictwa Łomża. Na nagraniach, które zrobili fotopułapką na terenie gminy Miastkowo, widać jak jeden z mężczyzn wyjmuje zabitą sarnę z zastawionych wnyków. Jak się okazało, kłusownicy polowali na zwierzynę nie tylko w lesie. Chociaż to tam strażnicy trafili na ich trop - mówi strażnik Michał Żebrowski.

Prokuratura w Białymstoku wyjaśnia okoliczności napadu na strażnika więziennego z Czerwonego Boru

cz śr, 12 lutego 2020 17:29

Mężczyzna został napadnięty przez dwóch mężczyzn na terenie własnej posesji. Do napadu miało dojść kilka dni temu, jednak nikt o nim do tej pory nie informował. Funkcjonariusz służby więziennej został zaatakowany przed własnym domem. Napastnicy byli uzbrojeni między innymi w gaz i ostre narzędzia, a z nieoficjalnych informacji wiadomo, że chodzi o noże.

Droga ze Stawisk do Kolna ma być do końca roku wyremontowana.

cz cz, 06 lutego 2020 08:16

Teraz odcinek z nową nawierzchnią kończy się dwieście metrów przed granicą gminy Stawiski. Podczas spotkania w Stawiskach marszałek województwa podlaskiego Artur Kosicki zadeklarował, że pozostała część tej drogi wojewódzkiej prowadzącej do Kolna będzie zmodernizowana. Pieniądze na ten cel mają pochodzić z budżetu województwa.

Dwie osoby zatrzymane po śmierci 33-latka z Małego Płocka

cz wt, 04 lutego 2020 18:20

Dwie osoby zatrzymano w związku ze śmiercią 33-latka, którego ciało wyłowiono ze studni na jednej z posesji w Małym Płocku. - Zatrzymani to dwaj koledzy zmarłego, podejrzewani o nieudzielenie pomocy mężczyźnie - mówi Prokurator Rejonowy w Kolnie Grzegorz Gajdamowicz.

Ciało 33-latka wyłowiono ze studni w Małym Płocku k. Kolna

Foto: Ciało 33-latka wyłowiono ze studni w Małym Płoc...
mm nie, 02 lutego 2020 13:47

Policjanci pod nadzorem kolneńskiej prokuratury ustalają okoliczności śmierci mężczyzny.

Groźny wirus z Chin coraz bliżej Polski? 3 osoby z woj. podlaskiego pod nadzorem epidemiologicznym

Foto: Groźny wirus z Chin coraz bliżej Polski? 3 osob...
cz cz, 30 stycznia 2020 14:44

Na razie nie potwierdzono w Polsce żadnego przypadku zakażenia koronawirusem. W województwie podlaskim są trzy osoby pod nadzorem epidemiologicznym. To dwóch mieszkańcom powiatu białostockiego i jeden kolneńskiego.

Znany youtuber - Lord Kruszwil tłumaczy się ze współpracy z województwem podlaskim

Foto: Znany youtuber - Lord Kruszwil tłumaczy się ze ...
cz pon, 27 stycznia 2020 08:16

19-latek, znany w sieci jako Lord Kruszwil, opublikował wideo z kilkuminutowym oświadczeniem. Zdradza w nim szczegóły współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podlaskiego.

Marszałek województwa przeprasza za wulgarny i obraźliwy film, który miał promować Podlaskie

cz pt, 10 stycznia 2020 14:26

Miała być promocja województwa, a powstał obraźliwy i wulgarny film. W dodatku urząd marszałkowski zapłacił za to ponad 50 tys. złotych. W piątek (10.01) marszałek Artur Kosicki przepraszał za całą sytuację. Rozważa też skierowanie sprawy do sądu.

Ferma zwierząt futerkowych w Zambrowie przestała funkcjonować

mm pon, 06 stycznia 2020 12:10

Przestała istnieć kontrowersyjna ferma zwierząt futerkowych w Zambrowie. O hodowli i warunkach, w jakich przebywają tam zwierzęta zrobiło się głośno w całej Polsce po kontroli, jaką w połowie listopada przeprowadzili inspektorzy fundacji zajmującej się ochroną praw zwierząt.

Biegli: potrzebna obserwacja sądowo-psychiatryczna podejrzanego o zgwałcenie dziecka w Łomży

cz cz, 02 stycznia 2020 14:41

Potrzebna jest dłuższa szpitalna obserwacja, po jednorazowym badaniu nie można ocenić stanu poczytalności podejrzanego - ocenili biegli psychologowie i psychiatrzy w śledztwie dotyczącym zgwałcenia w Łomży, ze szczególnym okrucieństwem, 15-miesięcznej dziewczynki.

Który z podlaskich posłów zaoszczędził najwięcej, a który ma najmniej pieniędzy?

cz so, 28 grudnia 2019 09:00

Biorąc pod uwagę stan konta, najbardziej zamożnym posłem jest Lech Kołakowski z Prawa i Sprawiedliwości. Pochodzący z Łomży parlamentarzysta zgromadził prawie 700 tys. zł oszczędności.

Policjanci podsumowali święta na podlaskich drogach

Foto: Policjanci podsumowali święta na podlaskich dro...
cz pt, 27 grudnia 2019 10:57

Trzy wypadki, w których jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne - to wstępne policyjne podsumowanie świąt na podlaskich drogach. Do tylu zdarzeń doszło w ciągu wigilii i dwóch dni świąt Bożego Narodzenia. Tyle samo było wypadków było również w tym samym okresie poprzedniego roku, ale w 2018 nie było śmiertelnych ofiar, a 4 osoby ranne.

Policja zatrzymała 25-latka, który w Szepietowie ranił nożem dwie osoby

cz śr, 25 grudnia 2019 08:26

Święta w policyjnej izbie zatrzymań spędzi mężczyzna, który zranił nożem dwie osoby w Szepietowie. Jedna z nich trafiła do szpitala.

Szpital w Kolnie będzie miał oddział geriatryczny

Foto: Szpital w Kolnie będzie miał oddział geriatryczny
cz so, 21 grudnia 2019 15:48

Jeszcze lepszą opiekę nad osobami starszymi będzie mógł wkrótce świadczyć szpital w Kolnie w którym kończą się prace nad utworzeniem oddziału geriatrycznego - poinformowało starostwo powiatowe. Nowy pododdział ma zacząć pracę pod koniec stycznia 2020 r.

« · «« · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę