Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 05 lipca 2020 napisz DONOS@

Minister Zdrowia Łukasz Szumowski: wprowadzamy stan zagrożenia epidemicznego

cz cz, 12 marca 2020 14:34

Minister zdrowia Łukasz Szumowski poinformował, że w Polsce zostaje wprowadzony stan zagrożenia epidemicznego. To oznacza- jak wyjaśniał- że resort będzie mógł wprowadzić czasowy zakaz przemieszczania się osób czy zakaz obrotu niektórych produktów.

6 policjantów z Zambrowa pod nadzorem epidemiologicznym

cz wt, 10 marca 2020 20:57

Sześciu zambrowskich policjantów zostało objętych nadzorem epidemiologicznym po tym, jak miało kontakt z mężczyzną, który może być zarażony na koronawirusa.

3 osoby w Podlaskiem hospitalizowane w związku z zagrożeniem wystąpienia koronawirusa

cz wt, 10 marca 2020 10:32

Trzy osoby są hospitalizowane, a 5 jest objętych kwarantanną w związku z zagrożeniem wystąpienia koronawirusa. 238 osób w Podlaskiem jest pod nadzorem epidemiologicznym.

Podlaskie: 1 osoba hospitalizowana a 5 objętych kwarantanną w związku z koronawirusem

Foto: Podlaskie: 1 osoba hospitalizowana a 5 objętych...
cz pon, 09 marca 2020 15:29

Jedna osoba hospitalizowana a 5 jest objętych kwarantanną w związku z zagrożeniem wystąpienia koronawirusa. 228 osób w Podlaskiem jest pod nadzorem epidemiologicznym.

Kontrowersyjne zwycięstwo Artura Szpilki na gali pięściarskiej w Łomży

cz nie, 08 marca 2020 12:14

W walce wieczoru sobotniej (7.03) gali pięściarskiej w Łomży Artur Szpilka wygrał na punkty z Ukraińcem Sergiejem Radczenko. 30-letni Polak, były pretendent do tytułu mistrza świata, po blisko 11 latach wrócił tym pojedynkiem z wagi ciężkiej do junior ciężkiej.

Pacjenci ze szpitala w Grajewie nie mają koronawirusa

cz pt, 06 marca 2020 09:48

Pacjenci, którzy są na obserwacji w szpitalu w Grajewie nie mają koronawirusa. W piątek (06.03) rano lekarze otrzymali wyniki badań.

Wbrew doniesieniom medialnym, nadinsp. Daniel Kołnierowicz wciąż pozostaje komendantem policji

Foto: Wbrew doniesieniom medialnym, nadinsp. Daniel K...
cz cz, 05 marca 2020 18:13

Nadinspektor Daniel Kołnierowicz wciąż pozostaje Komendantem Wojewódzkim Policji w Białymstoku. Wbrew doniesieniom medialnym, rezygnacji ze stanowiska nie złożył w Komendzie Głównej Policji. Potwierdził to rzecznik komendanta głównego policji inspektor Mariusz Ciarka, który poinformował nas, że w Komendzie nie ma żadnego dokumentu w tej sprawie.

Lekarze apelują o ograniczenie wizyt w poradniach POZ

cz cz, 05 marca 2020 08:54

Z powodu grypy i koronawirusa lekarze rodzinni Porozumienia Pracodawców Ochrony Zdrowia zaapelowali o ograniczenie wizyt w poradniach podstawowej opieki zdrowotnej wyłącznie do tych niezbędnych i uzasadnionych. Wiele osób przychodzi z katarem albo po receptę - wskazują.

Zarząd Województwa Podlaskiego przeznaczył dodatkowe pieniądze na walkę z koronawirusem

cz śr, 04 marca 2020 16:06

W związku z zagrożeniem koronawirusem Zarząd Województwa Podlaskiego przeznaczył dodatkowe pieniądze na doposażenie szpitali wojewódzkich. - Pieniądze będą przeznaczone na zakup środków ochronnych - mówi marszałek Artur Kosicki.

Ponad 70 osób w Podlaskiem jest pod nadzorem w związku z podejrzeniem zarażenia koronawirusem

cz pon, 02 marca 2020 17:24

Wciąż nie ma przypadku zarażenia koronawirusem w Polsce - zapewnia rząd. W całym kraju 121 osób jest w szpitalach z podejrzeniem zakażenia. W Podlaskiem pod nadzorem epidemiologicznym jest 71 osób.

Osiem podlaskich szpitali jest w stanie podwyższonej gotowości w związku z zagrożeniem koronawirusem

Foto: Osiem podlaskich szpitali jest w stanie podwyżs...
cz so, 29 lutego 2020 20:59

Wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski nałożył na osiem szpitali w regionie obowiązek pozostawania w stanie podwyższonej gotowości. Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności.

OSP w Przytułach ma nowy wóz strażacki

cz śr, 26 lutego 2020 18:09

Nowy, wart 770 tys. zł. kamaz zastąpił w garażu OSP w Przytułach wysłużonego 40-letniego stara. Zakup nowego średniego wozu strażackiego możliwy był dzięki połączeniu pieniędzy z budżetu gminy, funduszy ochrony środowiska, KSRG i Komendy Wojewódzkiej PSP w Białymstoku.

W łomżyńskim szpitalu zmarł 19-latek. Przyczyną elektroniczne papierosy?

Foto: W łomżyńskim szpitalu zmarł 19-latek. Przyczyną...
cz wt, 25 lutego 2020 14:29

Palenie e-papierosów mogło być przyczyną śmierci 19-latka, który zmarł w szpitalu w Łomży. Według lekarzy, wskazuje na to wynik sekcji zwłok, a także tempo, w jakim pogarszał się stan pacjenta - mówi dr Henryk Perkowski ze Szpitala Wojewódzkiego w Łomży.

Po wybuchu butli z gazem starsza mieszkanka Zambrowa trafiła do szpitala

Foto: Po wybuchu butli z gazem starsza mieszkanka Zam...
cz nie, 23 lutego 2020 14:39

82-letnia kobieta trafiła to szpitala po wybuchu butli z gazem w jednym z mieszkań w Zambrowie - podała straż pożarna w Zambrowie. Mieszkanie spaliło się częściowo; po oględzinach klatki schodowej mieszkańcy innych lokali mogli do nich wrócić.

Pijany kierowca ciężarówki wjechał w nasyp w pobliżu Stawisk

cz cz, 20 lutego 2020 19:30

Miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie i w takim stanie kierował ciężarówką.

Kłusownicy zatrzymani na gorącym uczynku w gminie Miastkowo

Foto: Kłusownicy zatrzymani na gorącym uczynku w gmin...
cz pt, 14 lutego 2020 14:06

Trzech kłusowników zatrzymali na gorącym uczynku Strażnicy Leśni z Nadleśnictwa Łomża. Na nagraniach, które zrobili fotopułapką na terenie gminy Miastkowo, widać jak jeden z mężczyzn wyjmuje zabitą sarnę z zastawionych wnyków. Jak się okazało, kłusownicy polowali na zwierzynę nie tylko w lesie. Chociaż to tam strażnicy trafili na ich trop - mówi strażnik Michał Żebrowski.

Prokuratura w Białymstoku wyjaśnia okoliczności napadu na strażnika więziennego z Czerwonego Boru

cz śr, 12 lutego 2020 17:29

Mężczyzna został napadnięty przez dwóch mężczyzn na terenie własnej posesji. Do napadu miało dojść kilka dni temu, jednak nikt o nim do tej pory nie informował. Funkcjonariusz służby więziennej został zaatakowany przed własnym domem. Napastnicy byli uzbrojeni między innymi w gaz i ostre narzędzia, a z nieoficjalnych informacji wiadomo, że chodzi o noże.

Droga ze Stawisk do Kolna ma być do końca roku wyremontowana.

cz cz, 06 lutego 2020 08:16

Teraz odcinek z nową nawierzchnią kończy się dwieście metrów przed granicą gminy Stawiski. Podczas spotkania w Stawiskach marszałek województwa podlaskiego Artur Kosicki zadeklarował, że pozostała część tej drogi wojewódzkiej prowadzącej do Kolna będzie zmodernizowana. Pieniądze na ten cel mają pochodzić z budżetu województwa.

Dwie osoby zatrzymane po śmierci 33-latka z Małego Płocka

cz wt, 04 lutego 2020 18:20

Dwie osoby zatrzymano w związku ze śmiercią 33-latka, którego ciało wyłowiono ze studni na jednej z posesji w Małym Płocku. - Zatrzymani to dwaj koledzy zmarłego, podejrzewani o nieudzielenie pomocy mężczyźnie - mówi Prokurator Rejonowy w Kolnie Grzegorz Gajdamowicz.

Ciało 33-latka wyłowiono ze studni w Małym Płocku k. Kolna

Foto: Ciało 33-latka wyłowiono ze studni w Małym Płoc...
mm nie, 02 lutego 2020 13:47

Policjanci pod nadzorem kolneńskiej prokuratury ustalają okoliczności śmierci mężczyzny.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę