Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Ponad 300 uczestników wzięło udział w Grom Challenge w Czerwonym Borze

Główne zdjęcie
Grom Challenge w Czerwonym Borze fot. Paweł Wądołowski / Radio Białystok

To jeden z najtrudniejszych tego typu biegów w Polsce. Ponad 300 osób rywalizuje w biegu Grom Challenge w Czerwonym Borze.

Bieg organizują byli żołnierze elitarnej polskiej jednostki - GROM. Rywalizację zorganizowali tak, żeby była podobna do zadań, które muszą zrealizować kandydaci chcący dołączyć do jednostki.

Uczestnicy musieli pokonać trasę o długości blisko 25 kilometrów. Biegli w błocie, wodzie, musieli się wspinać, strzelać, a przede wszystkim współpracować, bo w biegu wzięły udział dwuosobowe zespoły. Jak mówią organizatorzy, zawodnicy mogą sprawdzić nie tylko siłę fizyczną, ale także psychikę.

Przebiegnięcie trasy zajmuje kilka godzin. To już dziesiąta edycja Grom Challenge.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę