wtorek, 31 marca 2020 napisz DONOS@

Na wniosek poseł NIK skontroluje m.in. celowość działań policjantów w czasie wizyt wiceszefa MSWiA

Foto: Na wniosek poseł NIK skontroluje m.in. celowość...
cz pon, 18 marca 2019 13:29

Najwyższa Izba Kontroli planuje sprawdzenie pod względem legalności, celowości i rzetelności działań podlaskiej policji w zakresie poleceń wydawanych w związku z wizytami wiceministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosława Zielińskiego.

Przy ul. Nowogrodzkiej w Łomży kierowca potrącił 16-latkę

cz pt, 15 marca 2019 16:29

16-latka potrącona na przejściu dla pieszych przy ulicy Nowogrodzkiej w Łomży. Do zdarzenia doszło w pobliżu jednej że szkół mówi Ewelina Szlesińska z łomżyńskiej policji.

Władze Zambrowa znów korzystają z usług sokolników

cz cz, 14 marca 2019 10:06

Sokoły i jastrzębie płoszą gawrony i wrony z parków oraz głównych ulic w Zambrowie. Miasto korzystało już kiedyś z usług sokolników i ich ptaków w parku przy ul. Cmentarnej, jednak efekty były krótkotrwałe - przyznaje burmistrz Kazimierz Dąbrowski. - Mieszkańcy, którzy tam wypoczywali, spacerowali, byli zadowoleni i trwało to około 5-6 miesięcy. Niestety czarne ptaki wróciły. Dlatego podjęliśmy decyzję, żeby znaleźć w budżecie miasta środki pieniężne na płoszenia wron i gawronów. Z tym, że objęliśmy już praktycznie większość miasta, Aleję Wojska Polskiego, park na Cmentarnej i park na Placu Sikorskiego - przyznaje burmistrz Kazimierz Dąbrowski.

CBA zatrzymało 2 osoby z b. kierownictwa Gospodarstwa Pomocniczego więzienia w Czerwonym Borze

cz wt, 12 marca 2019 07:57

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało dwie osoby z byłego kierownictwa Gospodarstwa Pomocniczego przy Zakładzie Karnym w Czerwonym Borze podejrzewane o korupcję przy przetargach organizowanych przez Służbę Więzienną.

20-letnia Iwona została Miss Ziemi Łomżyńskiej

Foto: 20-letnia Iwona została Miss Ziemi Łomżyńskiej
cz nie, 10 marca 2019 10:09

Tytuł najpiękniejszej mieszkanki Ziemi Łomżyńskiej trafił do Iwony Mocarskiej - 20-letniej mieszkanki miejscowości Poniat. Koronę najpiękniejszej nastolatki zdobyła 17-letnia Aleksandra Czerwińska ze Starych Kupisk. Wszystkie Miss korony i szarfy odebrały podczas gali w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości.

Poszukiwany przez policję ojciec 3-letniej Amelki już wcześniej próbował sprowadzić córkę do Niemiec

cz pt, 08 marca 2019 15:59

Poszukiwany przez policję ojciec trzyletniej Amelki, którą wraz z matką uprowadzono w czwartek (07.03) w Białymstoku, już wcześniej próbował sprowadzić córkę do siebie. Nie zgodziły się na to białostockie sądy.

Podlaska policja: poszukiwania porwanych trwają, działań nie ujawniamy

Foto: Podlaska policja: poszukiwania porwanych trwają...
cz pt, 08 marca 2019 08:49

Wciąż trwają poszukiwania 25-letniej kobiety i jej 3-letniej córki, porwanych blisko dobę temu w Białymstoku - zapewnił w piątek rano (8.03) rzecznik podlaskiej policji Tomasz Krupa. Zaznaczył, że dla dobra sprawy nie będzie ujawniał szczegółów działań, prowadzonych również poza regionem.

Wywrócona ciężarówka blokuje trasę S8 w kierunku Białegostoku

Foto: Wywrócona ciężarówka blokuje trasę S8 w kierunk...
cz wt, 26 lutego 2019 08:19

Zablokowana jest trasa S8 z Zambrowa do Białegostoku. W miejscowości Kossaki Borowe wywróciła się ciężarówka, która blokuje dwa pasy ruchu w stronę stolicy województwa.

Strażacy ochotnicy z Grabowa k. Kolna mają nowy wóz

cz pon, 25 lutego 2019 08:09

Nowy wóz ratowniczo-gaśniczy dostali strażacy z ochotniczej jednostki w Grabowie w powiecie kolneńskim. Do tej pory strażacy mieli do dyspozycji tylko bardzo wysłużone samochody. Teraz, dzięki nowemu pojazdowi, będą mogli znacznie sprawniej działać. Zwłaszcza podczas pomocy ofiarom wypadków, do których często dochodzi na przebiegającej przez teren gminy drodze krajowej nr 61 - mówi wójt gminy Grabowo, Andrzej Piętka

Sprzedawali podrobione towary - 6 oszustów stanęło przed łomżyńskim sądem

cz śr, 20 lutego 2019 21:03

Oszuści, którzy podrobione towary sprzedali ponad tysiącu osób z całej Polski - skazani. Łomżyński sąd wymierzył im kary więzienia w zawieszeniu i kazał oddać pokrzywdzonym pieniądze.

Ok. 350 osób w gminie Łomża chce ogrzewać swoje gospodarstwa gazem

cz wt, 19 lutego 2019 21:44

Najpierw władze gminy sprawdziły czy są w ogóle takie możliwości, potem rozesłały do swoich mieszkańców ankietę - okazało się, że prawie 350 gospodarstw w gminie Łomża chce wymienić tradycyjne źródło ogrzewania na gazowe.

Rezygnacja z rezygnacji - co dalej z marszałkiem Arturem Kosickim?

cz pon, 18 lutego 2019 09:15

Podlaski sejmik ma rozstrzygnąć sprawę rezygnacji ze stanowiska marszałka Artura Kosickiego z PiS. Scenariusz dzisiejszych obrad radnych pozostaje jednak zagadką.

Zaczyna się szczyt zachorowań na grypę

Foto: Zaczyna się szczyt zachorowań na grypę
cz śr, 13 lutego 2019 17:01

W zeszłym tygodniu do podlaskich przychodni zgłosiło się prawie 6 tys. chorych. Lekarze alarmują - zaczyna się szczyt zachorowań na grypę i infekcje grypopochodne. Od początku miesiąca do szpitali w całym regionie trafiło ponad 100 osób z powodów powikłań po grypowych. Dwie osoby zmarły w szpitalu klinicznym w Białymstoku.

Blisko 480 łosi żyje w Biebrzańskim Parku Narodowym

Foto: Blisko 480 łosi żyje w Biebrzańskim Parku Narod...
cz wt, 12 lutego 2019 12:12

Tak wynika ze wstępnego liczenia tych zwierząt przeprowadzonego niedawno przez wolontariuszy i pracowników parku. Akcja odbyła się metodą cichych pędzeń w basenie dolnym doliny Biebrzy w rejonie wsi Sośnia oraz na wyznaczonych powierzchniach wzdłuż "Carskiej Szosy".

Przewodniczący sejmiku: najbezpieczniejszym wyjściem ponowny wybór zarządu

cz pt, 08 lutego 2019 12:58

Powtórny wybór zarządu województwa byłby od strony prawnej rozwiązaniem najbezpieczniejszym - tak sytuację związaną ze złożeniem, a potem wycofaniem rezygnacji ze stanowiska przez marszałka województwa podlaskiego, ocenia przewodniczący sejmiku Karol Pilecki (KO).

Marszałek województwa podlaskiego Artur Kosicki wycofuje swoją rezygnację ze stanowiska

Foto: Marszałek województwa podlaskiego Artur Kosicki...
cz cz, 07 lutego 2019 11:47

Marszałek województwa podlaskiego Artur Kosicki (PiS) poinformował w czwartek na konferencji prasowej w Białymstoku, że wycofuje złożoną dwa dni wcześniej rezygnację ze stanowiska.

Artur Kosicki nadal będzie kierował Urzędem Marszałkowskim Województwa Podlaskiego?

cz śr, 06 lutego 2019 22:24

Marszałek Artur Kosicki będzie nadal kontynuował swoją misję. W środę (06.02) na spotkaniu z prezesem Prawa i Sprawiedliwości rozmawiano o sytuacji w województwie podlaskim.

Dariusz Piontkowski zastąpi Krzysztofa Jurgiela na stanowisku pełnomocnika okręgowego PiS

Foto: Dariusz Piontkowski zastąpi Krzysztofa Jurgiela...
cz pon, 04 lutego 2019 16:34

W związku z upływem kadencji niektórych zarządów okręgowych Komitet Wykonawczy PiS podjął decyzję o zmianach pełnomocników okręgów.

Ponad 40 żołnierzy z województwa podlaskiego złożyło przysięgę wojskową w Kolnie

cz pon, 04 lutego 2019 09:34

W Kolnie odbyła się w niedzielę (3.02) pierwsza w tym roku przysięga wojskowa 1. Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Złożyło ją ponad 40 ochotników, kończących w ten sposób szkolenie podstawowe. Kolejne zaplanowano na przełom lutego i marca.

Śmiertelny wypadek na drodze Łomża - Grajewo

cz nie, 03 lutego 2019 13:14

Jedna osoba zginęła na miejscu, dwie trafiły do szpitala - to bilans nocnego wypadku w trasie z Łomży do Grajewa.

« · «« · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę