Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 05 lipca 2020 napisz DONOS@

Nie działa sygnalizacja świetlna na jednym z największych skrzyżowań w Łomży

cz śr, 10 lipca 2019 14:20

Z powodu obfitych opadów deszczu nie działa sygnalizacja świetlna na miejskim odcinku drogi krajowej w Łomży. Chodzi o ulice Sikorskiego i Wojska Polskiego - to miejski odcinek drogi krajowej nr 61. W związku z dużym natężeniem ruchu dochodzi tam często do wypadków i kolizji.

Lekarz zawiadomił policję, że matka zgłosiła się po porodzie, ale bez dziecka

cz wt, 09 lipca 2019 12:06

To dzięki zgłoszeniu lekarza śledczy dowiedzieli się o tym, że matka zmarłego noworodka spod Łomży była w ciąży. - Śledczy wszczęli śledztwo i znaleźli ciało noworodka na posesji w jednej z miejscowości w gminie Zbójna - mówi prokurator z Prokuratury Okręgowej w Łomży Dariusz Błażejczyk.

Podlascy radni odrzucili wniosek o odwołanie zarządu województwa

cz cz, 04 lipca 2019 22:59

Niespodzianki nie było. Zarząd Województwa Podlaskiego wciąż ma większość w sejmiku i nie został odwołany. A taki był jedyny punkt dzisiejszych obrad podlaskich radnych.

Tragiczny początek wakacji na podlaskich drogach

Foto: Tragiczny początek wakacji na podlaskich drogach
cz cz, 04 lipca 2019 14:02

Podlascy policjanci apelują o zachowanie większej ostrożności na drogach. Od początku wakacji w wypadkach zginęło 7 osób, a 30 zostało rannych. Jak mówi aspirant Marcin Gawryluk z zespołu prasowego podlaskiej policji - szczególnie tragiczny był poprzedni tydzień. W tym czasie doszło do 16 wypadków, w których zginęło 5 osób, a 18 zostało rannych.

Są zarzuty dla kierowcy, który doprowadził do śmiertelnego wypadku na S8 koło Rutek

Foto: Są zarzuty dla kierowcy, który doprowadził do ś...
cz wt, 02 lipca 2019 07:40

Do 8 lat więzienia grozi kierowcy renault, który doprowadził do wypadku na drodze S8 koło Rutek. Zginęły dwie osoby. Sprawą zajmuje się zambrowska prokuratura.

Ponad 250 hodowców weźmie udział w 26. Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych

cz so, 29 czerwca 2019 16:38

Ponad 120 sztuk bydła mlecznego, a także konie, owce, kozy, drób i króliki można w sobotę i niedzielę oglądać w Szepietowie

Wielki pożar chlewni k. Wysokiego Mazowieckiego

Foto: Wielki pożar chlewni k. Wysokiego Mazowieckiego
cz pt, 28 czerwca 2019 08:52

Ponad 600 świń spłonęło we wsi Nowe Szepietowo Podleśne pod Wysokiem Mazowieckiem. Zgłoszenie o pożarze strażacy dostali w czwartek (27.06) późnym popołudniem. Ogień gasiło 10 zastępów straży pożarnej. Spłonęły wszystkie zwierzęta, które były w chlewni. Zawaliła się część budynku. Ludziom nic się nie stało.

Wypadek na stacji dystrybucji gazu

Foto: Wypadek na stacji dystrybucji gazu
cz cz, 27 czerwca 2019 12:21

Wypadek na stacji dystrybucji gazu w miejscowości Koce-Basie w gminie Ciechanowiec. Podczas serwisowania dystrybutora gazu doszło do rozszczelnienia przewodu, ulotnienia gazu i samozapłonu.

Prokuratorzy będą sprawdzali, czy łomżyńscy policjanci pobili zatrzymaną osobę

cz pon, 24 czerwca 2019 17:14

Czy łomżyńscy policjanci pobili zatrzymaną osobę? Będą to sprawdzali prokuratorzy. Do zdarzenia miało dojść 9 czerwca, podczas przyjmowania 53-letniego mieszkańca powiatu łomżyńskiego do Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych.

„Zawartość tlenu była zerowa”

cz pon, 24 czerwca 2019 14:10

Są już pierwsze wyniki badań wody z zambrowskiego zalewu - w ciągu ostatnich kilku dni w zbiorniku wędkarze znaleźli kilka tysięcy śniętych ryb.

Tysiące martwych ryb w zalewie w Zambrowie odnaleźli wędkarze

cz nie, 23 czerwca 2019 17:19

Strażacy mówia o wycieku nieznanej niebieskiej substancji.

Gimnazjaliści i ósmoklasiści mogą obejrzeć prace egzaminacyjne

cz pt, 21 czerwca 2019 11:21

Kilkadziesiąt osób - gimnazjalistów i ósmoklasistów - zadeklarowało już chęć sprawdzenia, czy ich prace egzaminacyjne zostały poprawnie ocenione.

Sąd w Łomży zajmuje się sprawą chemikaliów porzuconych na działce w Przytułach

cz cz, 20 czerwca 2019 10:37

Przed sądem w Łomży rozpoczął się proces w sprawie chemikaliów porzuconych na działce w Przytułach. W kilkudziesięciu plastikowych pojemnikach i 250 metalowych beczkach było prawie 140 tysięcy litrów różnych substancji.

Sensacyjne odkrycie - naukowcy zaobserwowali w Puszczy Białowieskiej niedźwiedzia

Foto: Sensacyjne odkrycie - naukowcy zaobserwowali w ...
cz wt, 18 czerwca 2019 08:37

Sensacyjne odkrycie naukowców z Białowieży. Kilka dni temu naukowcy widzieli niedźwiedzia w Puszczy Białowieskiej - dokładnie w południowej części nadleśnictwa Białowieża. Ich doniesienia potwierdził Instytut Biologii Ssaków Polskiej Akademii Nauk w Białowieży. Zwierzę zarejestrowała jedna z fotopułapek należących do naukowców. Na filmie opublikowanym przez instytut widać sporych rozmiarów niedźwiedzia, prawdopodobnie samca.

Inspektorzy weterynaryjni domagają się podwyżek i rozpoczynają protest

cz śr, 12 czerwca 2019 06:36

Chcą więcej zarabiać, bo jak mówią więcej też pracują. Inspektorzy weterynaryjni w całym kraju rozpoczęli protest.

Porażeni prądem

cz pon, 10 czerwca 2019 06:36

Mężczyźni, których ciała wyłowili ratownicy z niewielkiej rzeczki niedaleko Czyżewa, prawdopodobnie zostali porażeni prądem. Takie są wstępne ustalenia policji. Do wypadku doszło w miejscowości Krzeczkowo Mianowskie.

Policja wyjaśnia przyczyny śmierci dwóch mężczyzn, których ciała wyłowiono z rzeki niedaleko Czyżewa

cz nie, 09 czerwca 2019 11:56

Ciała dwóch mężczyzn wyłowili ratownicy z rzeki Brok w miejscowości Krzeczkowo Mianowskie w okolicach Czyżewa. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną ich śmierci.

Podczas przebudowy ulicy w Śniadowie znaleziono ludzkie szczątki

Foto: Podczas przebudowy ulicy w Śniadowie znaleziono...
cz śr, 05 czerwca 2019 13:30

Szczątki jednej lub dwóch osób znaleźli pracownicy firmy przebudowującej ulicę w Śniadowie. Pracę wstrzymano, a sprawą zajęła się już Prokuratura Rejonowa w Łomży.

Dariusz Piontkowski ministrem edukacji

Foto: Dariusz Piontkowski ministrem edukacji
cz wt, 04 czerwca 2019 12:36

Rekonstrukcja rządu związana jest m.in. z wyborami do Parlamentu Europejskiego. Uroczystość powołania nowych ministrów w rządzie Mateusza Morawieckiego przez prezydenta Andrzeja Dudę odbyła się w Pałacu Prezydenckim.

W czerwcu nie opłaca się przechodzić na emeryturę

cz pon, 03 czerwca 2019 07:55

W czerwcu nie opłaca się przechodzić na emeryturę. Wysokość świadczenia przyznanego w tym miesiącu może być nawet o kilkanaście procent niższa niż wypłaconego w innym czasie.

« · «« · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę