Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Urzędnicy wyjaśniają, dlaczego w Łomży zawyły syreny alarmowe

Nie ma żadnego zagrożenia bezpieczeństwa - uspokajają mieszkańców Łomży służby Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego.

W mieście, tuż po 10:00 w czwartek (22.09), zawyły syreny alarmowe, zapowiadające nalot bombowy. Wzbudziło to zaniepokojenie mieszkańców, a w łomżyńskim oddziale Radia Białystok rozdzwoniły się telefony.

Jak tłumaczy rzecznik wojewody podlaskiego Anna Dzierszko, syreny nie były związane z sytuacją kryzysową, nie ma też żadnego zagrożenia. Anna Dzierszko dodaje, że obecnie w ramach zawartej umowy na modernizację i rozbudowę systemu alarmowania trwają prace związane z wymianą przestarzałego sprzętu. Urzędnicy wyjaśniają z producentem systemu, jak mogło dojść do uruchomienia się syren.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę