Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Młody policjant z Komendy Powiatowej w Wysokiem Mazowieckiem zginął na służbie

cz nie, 26 kwietnia 2020 12:26

Policjant Damian Kryński zginął w wypadku samochodowym. Policjant, kiedy jechał na posterunek w Ciechanowcu, we wsi Szepietowo Żaki jego służbowy samochód zderzył się czołowo z innym pojazdem. Oba stanęły w płomieniach.

Andrzej Grygoruk: zakończyła się akcja w Biebrzańskim Parku Narodowym

Foto: Andrzej Grygoruk: zakończyła się akcja w Biebrz...
cz so, 25 kwietnia 2020 19:43

Zakończyła się akcja gaśnicza w Biebrzańskim Parku Narodowym - poinformował Polskie Radio Białystok dyrektor parku Andrzej Grygoruk. Strażacy do niedzieli (26.04) zostaną jeszcze na miejscu - mają kamerą termowizyjną sprawdzać czy nie ma kolejnych źródeł pożaru - szczególnie w okolicach lasu wroceńskiego, ale sytuacja wygląda na całkowicie opanowaną.

Komisja konkursowa ma wyłonić dyrektora szpitala wojewódzkiego w Łomży

Foto: Komisja konkursowa ma wyłonić dyrektora szpital...
cz cz, 16 kwietnia 2020 08:32

W czwartek (16.04) ma być wybrany dyrektor szpitala wojewódzkiego w Łomży. Placówka miesiąc temu została przekształcona - jako pierwsza w Podlaskiem - w jednoimienny szpital zakaźny. Wakat na stanowisku dyrektora jest od początku lutego. Teraz pełniącym obowiązki szefa placówki jest Jacek Roleder oddelegowany z Białostockiego Centrum Onkologii.

Starosta wysokomazowiecki: Mieszkańcy mają prawo wiedzieć, kto jest zakażony koronawirusem

Foto: Starosta wysokomazowiecki: Mieszkańcy mają praw...
cz śr, 15 kwietnia 2020 10:23

Mieszkańcy mają prawo wiedzieć, że w ich miejscowości mieszkają osoby zakażone koronawirusem – mówi starosta wysokomazowiecki Bogdan Zieliński. W ten sposób uzasadnia publikowanie w internecie szczegółowych danych zamieszkania chorych, choć takich danych nie udostępnia ani Ministerstwo Zdrowia ani służby wojewody.

RCKiK w Białymstoku poszukuje osób, które przeszły chorobę wywołaną koronawirusem

Foto: RCKiK w Białymstoku poszukuje osób, które przes...
cz wt, 14 kwietnia 2020 11:26

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku poszukuje osób, które przeszły chorobę wywołaną koronawirusem, by przy ich pomocy leczyć kolejnych chorych. Chodzi o terapię osoczem ozdrowieńców, które ma być podawane osobom z Covid 19.

W ciągu ostatnich kilkunastu godzin w Podlaskiem odnotowano 26 pożarów traw

cz pon, 13 kwietnia 2020 13:11

W ostatnich dniach najgroźniejszym pożarem do jakiego wzywano strażaków były płonące łąki i torfowiska w Biebrzańskim Parku Narodowym, gdzie ogień objął ponad trzy hektary trudno dostępnego terenu. Po wielogodzinnej akcji, pożar udało się opanować, ale nie były to jedyne tego typu zdarzenia w regionie.

Strażacy walczą z pożarem łąk i torfowisk w Biebrzańskim Parku Narodowym

cz nie, 12 kwietnia 2020 18:05

Płoną łąki i torfowiska na terenie Biebrzańskiego Parku Narodowego. W tej chwili strażacy walczą z ogniem w pobliżu miejscowości Mścichy, wcześniej też przy Olszowej Drodze. Pożar objął ponad trzy hektary terenu.

Jacek Żalek nowym wiceministrem funduszy i polityki regionalnej

Foto: Jacek Żalek nowym wiceministrem funduszy i poli...
cz pt, 10 kwietnia 2020 18:32

Premier Mateusz Morawiecki powołał Jacka Żalka na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej - podało w piątek (10.04) ministerstwo.

Nie żyje Andrzej Strumiłło

Foto: Nie żyje Andrzej Strumiłło
cz cz, 09 kwietnia 2020 09:13

Znany polski malarz i rzeźbiarz odszedł dziś w nocy (9.04) w suwalskim szpitalu w wieku 93 lat. Andrzej Strumiłło urodził się w Wilnie w 1927 roku. Studiował w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych w Łodzi oraz na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Zajmował się szeroko pojętą sztuka współczesną.

Trzech lekarzy rodzinnych z Wysokiego Mazowieckiego objęto kwarantanną - jeden ma COVID-19

cz śr, 08 kwietnia 2020 14:08

W Wysokiem Mazowieckiem zakażenie koronawirusem potwierdzono u jednego z lekarzy rodzinnych. Służby sanitarne zbierają teraz dane na temat wszystkich pacjentów i innych osób, z którymi zakażony lekarz miał ostatnio kontakt. Na kwarantanny skierowano już kilkadziesiąt osób. Do sanepidu cały czas zgłaszają się kolejne osoby - informuje starosta wysokomazowiecki Bogdan Zieliński.

Potwierdzone zakażenie koronawirusem szefa szpitala wojewódzkiego w Łomży

Foto: Potwierdzone zakażenie koronawirusem szefa szpi...
cz wt, 07 kwietnia 2020 10:05

Pełniący obowiązki dyrektora szpitala wojewódzkiego w Łomży, Jacek Roleder potwierdził we wtorek (07.04), że ma pozytywny wynik testu na zakażenie koronawirusem. Przebywa w kwarantannie domowej i w ten sposób stara się zarządzać placówką. Łomżyński szpital jest jednoimiennym szpitalem zakaźnym do walki z koronawirusem w Podlaskiem.

Do szpitala w Łomży trafiają pacjenci z województwa mazowieckiego, bo tam brakuje łóżek i lekarzy

Foto: Do szpitala w Łomży trafiają pacjenci z wojewód...
cz pon, 06 kwietnia 2020 19:42

Łomżyński szpital zaczął przyjmować chorych z Mazowsza - zakażonych lub podejrzanych o zakażenie koronawirusem. Zdecydował o tym minister zdrowia.

Działkowcy mogą korzystać ze swoich ogródków - są pewne ograniczenia

cz so, 04 kwietnia 2020 14:55

Chociaż w związku z epidemią koronawirusa nie można korzystać z parków, skwerów czy plaż, to bez problemu działkowcy mogą korzystać ze swoich ogródków. Są jednak pewne ograniczenia.

Były proboszcz oskarżony o przestępstwa seksualne wobec małoletniego

cz pt, 03 kwietnia 2020 09:05

Łomżyńska prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia wobec byłego proboszcza parafii katolickiej w miejscowości Grądy-Woniecko, podejrzanego o przestępstwa o charakterze seksualnym wobec małoletniego i o rozpijanie go. Zarzuty dotyczą lat 2012-2015.

Pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piątnicy poddani badaniu na obecność koronawirusa

cz pon, 30 marca 2020 09:04

Osiemdziesięciu pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piątnicy zostało poddanych badaniu na obecność koronawirusa. Akcję przeprowadzili na szkolnym boisku pracownicy łomżyńskiej Stacji Pogotowia i Grupy Nadzieja.

Pożar łąk i trzcin w Narwiańskim Parku Narodowym

cz nie, 29 marca 2020 21:36

Pożar jest bardzo trudny do opanowania i jeszcze nie wiadomo nawet, jaką zajmuje powierzchnię. Podlascy strażacy walczą z pożarem łąk i trzcin w Narwiańskim Parku Narodowym.

8 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Podlaskiem

Foto: 8 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w P...
mm so, 28 marca 2020 18:04

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują: mamy osiem kolejnych przypadków zakażenia koronawirusem w woj. podlaskim. Potwierdziły to badania laboratoryjne.

Bank PKO BP przekazał samochody szpitalowi w Łomży

Foto: Bank PKO BP przekazał samochody szpitalowi w Łomży
cz so, 28 marca 2020 10:13

Kolejną pomoc otrzymał łomżyński szpital. Bank PKO BP przekazał placówce dwa samochody osobowe.

Trwają przygotowania, by w Białymstoku uruchomić drugie laboratorium do testów na koronawirusa

cz cz, 26 marca 2020 20:31

Trwają przygotowania do uruchomienia w Białymstoku drugiego laboratorium, gdzie będzie można przeprowadzać testy na koronawirusa. Uniwersytet Medyczny zapowiada, że laboratorium ruszy w przyszłym tygodniu.

Rolnik na kwarantannie - może pracować w gospodarstwie?

cz cz, 26 marca 2020 09:18

Czy rolnik przebywający na kwarantannie w związku z epidemią koronawirusa może pracować w swoim gospodarstwie? Np. doglądać zwierząt czy orać pole?

« · «« · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę