Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 sierpnia 2020 napisz DONOS@

Nawet 500 zł można zarobić, pracując przy wyborach do Parlamentu Europejskiego

cz cz, 04 kwietnia 2019 17:23

To szansa, by zarobić od 350 do 500 złotych. Chętni mogą już się zgłaszać do pracy podczas głosowania do Parlamentu Europejskiego w obwodowych komisjach wyborczych.

Łomżyńska prokuratura nie będzie ścigać autorów negatywnych wpisów pod adresem Agnieszki Muzyk

cz śr, 03 kwietnia 2019 18:05

Prokuratura Rejonowa w Łomży umorzyła postępowanie w sprawie uporczywego nękania byłej wiceprezydent Łomży Agnieszki Muzyk. Chodzi o internetowe komentarze, których autorzy - zdaniem Agnieszki Muzyk - prześladowali ją i jej rodzinę.

Uważajmy na swoje pupile - w nadleśnictwie Łomża akcja szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie

cz so, 30 marca 2019 19:44

Rozpoczyna się akcja zrzutów szczepionek przeciwko wściekliźnie dla lisów. Specjalnie przygotowane preparaty będą zrzucane z samolotów.

W miejscowości Szlasy Mieszki k. Zambrowa płonęły budynki gospodarcze

cz pt, 29 marca 2019 21:23

Prawie 20 zastępów strażaków walczyło z pożarem budynków gospodarczych w miejscowości Szlasy Mieszki niedaleko Zambrowa. Pali się tam dach o długości około 80 metrów. Straty po pożarze wynoszą 700 tys. zł.

Ważna zmiana dla rolników - zaostrzają się przepisy dotyczące nawożenia pól

cz cz, 28 marca 2019 20:01

Za zakwitający w lecie Bałtyk i zanieczyszczone wody gruntowe po części odpowiada intensywna gospodarka rolna nie respektująca norm ochrony środowiska. W Polsce zaczyna obowiązywać unijna dyrektywa, która znacznie ogranicza swobodę rolników w dowolnym i niekontrolowanym nawożeniu pól.

Dwoje dzieci zginęło w wypadku na drodze krajowej nr 61 koło Ostrołęki

cz śr, 27 marca 2019 14:39

Niemowlę i kilkuletnia dziewczynka zginęły w wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 61 w miejscowości Kordowo, w powiecie ostrołęckim. Samochód osobowy zderzył się tam czołowo z ciężarowym.

Młody mężczyzna zginął przygnieciony ramieniem koparki

cz wt, 26 marca 2019 15:23

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku, w którym zginął 26-letni mężczyzna niedaleko Szepietowa. Mężczyznę przygniotło ramię koparki, którą naprawiał.

Bogusław Dębski nowym przewodniczącym sejmiku województwa podlaskiego

cz pon, 25 marca 2019 19:31

Samorządowiec kilku kadencji, w przeszłości m.in. wicemarszałek województwa Bogusław Dębski, został w poniedziałek (25.03) wybrany na nowego przewodniczącego sejmiku województwa podlaskiego. To kandydat większościowego klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości.

Na wniosek poseł NIK skontroluje m.in. celowość działań policjantów w czasie wizyt wiceszefa MSWiA

Foto: Na wniosek poseł NIK skontroluje m.in. celowość...
cz pon, 18 marca 2019 13:29

Najwyższa Izba Kontroli planuje sprawdzenie pod względem legalności, celowości i rzetelności działań podlaskiej policji w zakresie poleceń wydawanych w związku z wizytami wiceministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosława Zielińskiego.

Przy ul. Nowogrodzkiej w Łomży kierowca potrącił 16-latkę

cz pt, 15 marca 2019 16:29

16-latka potrącona na przejściu dla pieszych przy ulicy Nowogrodzkiej w Łomży. Do zdarzenia doszło w pobliżu jednej że szkół mówi Ewelina Szlesińska z łomżyńskiej policji.

Władze Zambrowa znów korzystają z usług sokolników

cz cz, 14 marca 2019 10:06

Sokoły i jastrzębie płoszą gawrony i wrony z parków oraz głównych ulic w Zambrowie. Miasto korzystało już kiedyś z usług sokolników i ich ptaków w parku przy ul. Cmentarnej, jednak efekty były krótkotrwałe - przyznaje burmistrz Kazimierz Dąbrowski. - Mieszkańcy, którzy tam wypoczywali, spacerowali, byli zadowoleni i trwało to około 5-6 miesięcy. Niestety czarne ptaki wróciły. Dlatego podjęliśmy decyzję, żeby znaleźć w budżecie miasta środki pieniężne na płoszenia wron i gawronów. Z tym, że objęliśmy już praktycznie większość miasta, Aleję Wojska Polskiego, park na Cmentarnej i park na Placu Sikorskiego - przyznaje burmistrz Kazimierz Dąbrowski.

CBA zatrzymało 2 osoby z b. kierownictwa Gospodarstwa Pomocniczego więzienia w Czerwonym Borze

cz wt, 12 marca 2019 07:57

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało dwie osoby z byłego kierownictwa Gospodarstwa Pomocniczego przy Zakładzie Karnym w Czerwonym Borze podejrzewane o korupcję przy przetargach organizowanych przez Służbę Więzienną.

20-letnia Iwona została Miss Ziemi Łomżyńskiej

Foto: 20-letnia Iwona została Miss Ziemi Łomżyńskiej
cz nie, 10 marca 2019 10:09

Tytuł najpiękniejszej mieszkanki Ziemi Łomżyńskiej trafił do Iwony Mocarskiej - 20-letniej mieszkanki miejscowości Poniat. Koronę najpiękniejszej nastolatki zdobyła 17-letnia Aleksandra Czerwińska ze Starych Kupisk. Wszystkie Miss korony i szarfy odebrały podczas gali w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości.

Poszukiwany przez policję ojciec 3-letniej Amelki już wcześniej próbował sprowadzić córkę do Niemiec

cz pt, 08 marca 2019 15:59

Poszukiwany przez policję ojciec trzyletniej Amelki, którą wraz z matką uprowadzono w czwartek (07.03) w Białymstoku, już wcześniej próbował sprowadzić córkę do siebie. Nie zgodziły się na to białostockie sądy.

Podlaska policja: poszukiwania porwanych trwają, działań nie ujawniamy

Foto: Podlaska policja: poszukiwania porwanych trwają...
cz pt, 08 marca 2019 08:49

Wciąż trwają poszukiwania 25-letniej kobiety i jej 3-letniej córki, porwanych blisko dobę temu w Białymstoku - zapewnił w piątek rano (8.03) rzecznik podlaskiej policji Tomasz Krupa. Zaznaczył, że dla dobra sprawy nie będzie ujawniał szczegółów działań, prowadzonych również poza regionem.

Wywrócona ciężarówka blokuje trasę S8 w kierunku Białegostoku

Foto: Wywrócona ciężarówka blokuje trasę S8 w kierunk...
cz wt, 26 lutego 2019 08:19

Zablokowana jest trasa S8 z Zambrowa do Białegostoku. W miejscowości Kossaki Borowe wywróciła się ciężarówka, która blokuje dwa pasy ruchu w stronę stolicy województwa.

Strażacy ochotnicy z Grabowa k. Kolna mają nowy wóz

cz pon, 25 lutego 2019 08:09

Nowy wóz ratowniczo-gaśniczy dostali strażacy z ochotniczej jednostki w Grabowie w powiecie kolneńskim. Do tej pory strażacy mieli do dyspozycji tylko bardzo wysłużone samochody. Teraz, dzięki nowemu pojazdowi, będą mogli znacznie sprawniej działać. Zwłaszcza podczas pomocy ofiarom wypadków, do których często dochodzi na przebiegającej przez teren gminy drodze krajowej nr 61 - mówi wójt gminy Grabowo, Andrzej Piętka

Sprzedawali podrobione towary - 6 oszustów stanęło przed łomżyńskim sądem

cz śr, 20 lutego 2019 21:03

Oszuści, którzy podrobione towary sprzedali ponad tysiącu osób z całej Polski - skazani. Łomżyński sąd wymierzył im kary więzienia w zawieszeniu i kazał oddać pokrzywdzonym pieniądze.

Ok. 350 osób w gminie Łomża chce ogrzewać swoje gospodarstwa gazem

cz wt, 19 lutego 2019 21:44

Najpierw władze gminy sprawdziły czy są w ogóle takie możliwości, potem rozesłały do swoich mieszkańców ankietę - okazało się, że prawie 350 gospodarstw w gminie Łomża chce wymienić tradycyjne źródło ogrzewania na gazowe.

Rezygnacja z rezygnacji - co dalej z marszałkiem Arturem Kosickim?

cz pon, 18 lutego 2019 09:15

Podlaski sejmik ma rozstrzygnąć sprawę rezygnacji ze stanowiska marszałka Artura Kosickiego z PiS. Scenariusz dzisiejszych obrad radnych pozostaje jednak zagadką.

« · «« · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę