niedziela, 23 lutego 2020 napisz DONOS@

Po wybuchu butli z gazem starsza mieszkanka Zambrowa trafiła do szpitala

Foto: Po wybuchu butli z gazem starsza mieszkanka Zam...
cz nie, 23 lutego 2020 14:39

82-letnia kobieta trafiła to szpitala po wybuchu butli z gazem w jednym z mieszkań w Zambrowie - podała straż pożarna w Zambrowie. Mieszkanie spaliło się częściowo; po oględzinach klatki schodowej mieszkańcy innych lokali mogli do nich wrócić.

Pijany kierowca ciężarówki wjechał w nasyp w pobliżu Stawisk

cz cz, 20 lutego 2020 19:30

Miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie i w takim stanie kierował ciężarówką.

Kłusownicy zatrzymani na gorącym uczynku w gminie Miastkowo

Foto: Kłusownicy zatrzymani na gorącym uczynku w gmin...
cz pt, 14 lutego 2020 14:06

Trzech kłusowników zatrzymali na gorącym uczynku Strażnicy Leśni z Nadleśnictwa Łomża. Na nagraniach, które zrobili fotopułapką na terenie gminy Miastkowo, widać jak jeden z mężczyzn wyjmuje zabitą sarnę z zastawionych wnyków. Jak się okazało, kłusownicy polowali na zwierzynę nie tylko w lesie. Chociaż to tam strażnicy trafili na ich trop - mówi strażnik Michał Żebrowski.

Prokuratura w Białymstoku wyjaśnia okoliczności napadu na strażnika więziennego z Czerwonego Boru

cz śr, 12 lutego 2020 17:29

Mężczyzna został napadnięty przez dwóch mężczyzn na terenie własnej posesji. Do napadu miało dojść kilka dni temu, jednak nikt o nim do tej pory nie informował. Funkcjonariusz służby więziennej został zaatakowany przed własnym domem. Napastnicy byli uzbrojeni między innymi w gaz i ostre narzędzia, a z nieoficjalnych informacji wiadomo, że chodzi o noże.

Droga ze Stawisk do Kolna ma być do końca roku wyremontowana.

cz cz, 06 lutego 2020 08:16

Teraz odcinek z nową nawierzchnią kończy się dwieście metrów przed granicą gminy Stawiski. Podczas spotkania w Stawiskach marszałek województwa podlaskiego Artur Kosicki zadeklarował, że pozostała część tej drogi wojewódzkiej prowadzącej do Kolna będzie zmodernizowana. Pieniądze na ten cel mają pochodzić z budżetu województwa.

Dwie osoby zatrzymane po śmierci 33-latka z Małego Płocka

cz wt, 04 lutego 2020 18:20

Dwie osoby zatrzymano w związku ze śmiercią 33-latka, którego ciało wyłowiono ze studni na jednej z posesji w Małym Płocku. - Zatrzymani to dwaj koledzy zmarłego, podejrzewani o nieudzielenie pomocy mężczyźnie - mówi Prokurator Rejonowy w Kolnie Grzegorz Gajdamowicz.

Ciało 33-latka wyłowiono ze studni w Małym Płocku k. Kolna

Foto: Ciało 33-latka wyłowiono ze studni w Małym Płoc...
mm nie, 02 lutego 2020 13:47

Policjanci pod nadzorem kolneńskiej prokuratury ustalają okoliczności śmierci mężczyzny.

Groźny wirus z Chin coraz bliżej Polski? 3 osoby z woj. podlaskiego pod nadzorem epidemiologicznym

Foto: Groźny wirus z Chin coraz bliżej Polski? 3 osob...
cz cz, 30 stycznia 2020 14:44

Na razie nie potwierdzono w Polsce żadnego przypadku zakażenia koronawirusem. W województwie podlaskim są trzy osoby pod nadzorem epidemiologicznym. To dwóch mieszkańcom powiatu białostockiego i jeden kolneńskiego.

Znany youtuber - Lord Kruszwil tłumaczy się ze współpracy z województwem podlaskim

Foto: Znany youtuber - Lord Kruszwil tłumaczy się ze ...
cz pon, 27 stycznia 2020 08:16

19-latek, znany w sieci jako Lord Kruszwil, opublikował wideo z kilkuminutowym oświadczeniem. Zdradza w nim szczegóły współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podlaskiego.

Marszałek województwa przeprasza za wulgarny i obraźliwy film, który miał promować Podlaskie

cz pt, 10 stycznia 2020 14:26

Miała być promocja województwa, a powstał obraźliwy i wulgarny film. W dodatku urząd marszałkowski zapłacił za to ponad 50 tys. złotych. W piątek (10.01) marszałek Artur Kosicki przepraszał za całą sytuację. Rozważa też skierowanie sprawy do sądu.

Ferma zwierząt futerkowych w Zambrowie przestała funkcjonować

mm pon, 06 stycznia 2020 12:10

Przestała istnieć kontrowersyjna ferma zwierząt futerkowych w Zambrowie. O hodowli i warunkach, w jakich przebywają tam zwierzęta zrobiło się głośno w całej Polsce po kontroli, jaką w połowie listopada przeprowadzili inspektorzy fundacji zajmującej się ochroną praw zwierząt.

Biegli: potrzebna obserwacja sądowo-psychiatryczna podejrzanego o zgwałcenie dziecka w Łomży

cz cz, 02 stycznia 2020 14:41

Potrzebna jest dłuższa szpitalna obserwacja, po jednorazowym badaniu nie można ocenić stanu poczytalności podejrzanego - ocenili biegli psychologowie i psychiatrzy w śledztwie dotyczącym zgwałcenia w Łomży, ze szczególnym okrucieństwem, 15-miesięcznej dziewczynki.

Który z podlaskich posłów zaoszczędził najwięcej, a który ma najmniej pieniędzy?

cz so, 28 grudnia 2019 09:00

Biorąc pod uwagę stan konta, najbardziej zamożnym posłem jest Lech Kołakowski z Prawa i Sprawiedliwości. Pochodzący z Łomży parlamentarzysta zgromadził prawie 700 tys. zł oszczędności.

Policjanci podsumowali święta na podlaskich drogach

Foto: Policjanci podsumowali święta na podlaskich dro...
cz pt, 27 grudnia 2019 10:57

Trzy wypadki, w których jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne - to wstępne policyjne podsumowanie świąt na podlaskich drogach. Do tylu zdarzeń doszło w ciągu wigilii i dwóch dni świąt Bożego Narodzenia. Tyle samo było wypadków było również w tym samym okresie poprzedniego roku, ale w 2018 nie było śmiertelnych ofiar, a 4 osoby ranne.

Policja zatrzymała 25-latka, który w Szepietowie ranił nożem dwie osoby

cz śr, 25 grudnia 2019 08:26

Święta w policyjnej izbie zatrzymań spędzi mężczyzna, który zranił nożem dwie osoby w Szepietowie. Jedna z nich trafiła do szpitala.

Szpital w Kolnie będzie miał oddział geriatryczny

Foto: Szpital w Kolnie będzie miał oddział geriatryczny
cz so, 21 grudnia 2019 15:48

Jeszcze lepszą opiekę nad osobami starszymi będzie mógł wkrótce świadczyć szpital w Kolnie w którym kończą się prace nad utworzeniem oddziału geriatrycznego - poinformowało starostwo powiatowe. Nowy pododdział ma zacząć pracę pod koniec stycznia 2020 r.

Nie ma porozumienia między pielęgniarkami i dyrektorem łomżyńskiego szpitala

cz śr, 11 grudnia 2019 09:04

Kolejne spotkanie miedzy związkami zawodowymi, a Mariuszem Obryckim nie przyniosło żadnych efektów. Dyrektor Obrycki zrezygnował niedawno ze stanowiska, swoje obowiązki ma pełnić jeszcze tylko do końca stycznia.

Służba Więzienna szuka pracowników

cz wt, 10 grudnia 2019 09:18

Podlaska Służba Więzienna szuka pracowników. W całym województwie wolnych jest 56 etatów. SW szuka pracowników do placówek w Białymstoku, Czerwonym Borze, Grądach Woniecko, Przytułach Starych i Suwałkach. Etaty są na stanowiskach: strażnik działu ochrony, młodszy wychowawca działu penitencjarnego, młodszy psycholog działu penitencjarnego i młodszy referent działu kwatermistrzowskiego.

Stowarzyszenie Wizna uważa, że udało się odnaleźć miejsce pochówku kpt. Raginisa

cz nie, 08 grudnia 2019 20:26

Miejsce pierwszego pochówku kapitana Raginisa odnalezione - twierdzą członkowie stowarzyszenia Wizna 1939. Jak mówi jeden z jego założycieli - Dariusz Szymanowski - badania, które prowadzą przy schronie na Górze Strękowej to potwierdzają.

W Śniadowie i Mężeninie uczczono 70. rocznicę śmierci porucznika Kazimierza Żebrowskiego

cz pon, 02 grudnia 2019 06:28

Celebrowaną przez bpa Stanisława Stefanka mszą, inscenizacją wydarzeń i wykładami historycznymi uczczono w Śniadowie 70. rocznicę śmierci ostatniego komendanta Obwodu Białostockiego Narodowego Zjednoczenia Wojskowego.

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę