Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

"Jesień w sadzie i ogrodzie" - targi ogrodnicze w Szepietowie

To najlepsza okazja do zdobycia ostatnich w tym roku sadzonek. W Szepietowie w sobotę (8.10) rozpoczynają się targi ogrodnicze „Jesień w sadzie i ogrodzie”.

Targi organizowane przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego to szansa nie tylko na zakup drzewek i krzewów owocowych i ozdobnych oraz kwiatów, roślin cebulowych oraz nasion, ale także możliwość zapoznania się z ofertą firm z całej Polski sprzedających małą architekturę i wyposażenie ogrodów oraz narzędzia i sprzęt do produkcji ogrodniczej.

Udział w imprezie daje okazję do spotkań ze specjalistami z Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego oraz ekspertami i miłośnikami aranżacji terenów zielonych i szansę na zapoznanie się z nowymi trendami panującymi w ogrodnictwie.

W programie przewidziano również wykłady: „Ogród dla seniora” i „Zioła w codziennym życiu”.

Tradycją imprez w Szepietowie są stoiska z rzemiosłem artystycznym oraz produktami regionalnymi i tradycyjnymi, w tym także gastronomiczne z podlaskimi specjałami. Pobyt na terenach PODR uatrakcyjni z pewnością wystawa królików, występy zespołów ludowych oraz pokaz sprzętu 15. Batalionu Lekkiej Piechoty.

Targi „Jesień w sadzie i ogrodzie" potrwają w sobotę i niedzielę (8-9.10) w godz. od 9:00 do 16:00.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę