wtorek, 31 marca 2020 napisz DONOS@

Ponad 120 osób wyruszyło w pielgrzymce z Zambrowa do Hodyszewa

cz pt, 23 sierpnia 2019 15:05

Ponad 120 osób wyruszyło w piątek (23.08) w pielgrzymce z Zambrowa do Hodyszewa. Do Matki Bożej Pojednania pątnicy idą już po raz 34.

Ponad 1300 osób poprawiało matury w Podlaskiem

cz wt, 20 sierpnia 2019 16:43

Język polski, języka angielski albo matematyka - maturzyści pisali we wtorek (20.08) egzaminy poprawkowe. Prawo do poprawki mają ci maturzyści, którzy w maju przystąpili do wszystkich obowiązkowych egzaminów i na jednym z nich nie udało się im osiągnąć wymaganej liczby punktów.

Prokuratura w Wysokiem Mazowieckiem rozpoczęła postępowanie ws. dziecka, które znaleziono w szambie

cz pon, 19 sierpnia 2019 11:30

Informację o zaginięciu niespełna półtorarocznego dziecka w sobotnie (17.08) popołudnie zgłosili policji jego rodzice. Po kilkugodzinnych poszukiwaniach, w których brali udział także strażacy i ratownicy medyczni, dziecko odnaleziono w nieodpowiednio zabezpieczonym szambie na podwórku posesji.

Stefan Krajewski oficjalnie jedynką PSL w Podlaskiem w jesiennych wyborach

Foto: Stefan Krajewski oficjalnie jedynką PSL w Podla...
cz so, 17 sierpnia 2019 22:11

W sobotę (17.08) w Płocku rozpoczęła się krajowa konwencja wyborcza PSL, podczas której zaprezentowano liderów list wyborczych komitetu PSL-Koalicja Polska.

Oszuści znów zaatakowali metodą na wnuczka okradli m.in. 100-latkę

cz pt, 16 sierpnia 2019 22:49

Oszuści, działając tzw. metodą na wnuczka, znów wyłudzili pieniądze od starszych osób w naszym regionie. Tym razem ofiarą złodziei padły mieszkanki Grajewa. Były cztery próby oszustwa - w dwóch przypadkach przestępcom się udało. Kobiety w wieku 82 i 100 lat straciły odpowiednio 4 i 27 tysięcy złotych. Nie dały się oszukać 64- i 84-latka.

Ponad 20 maturzystów w Podlaskiem poprawiło wyniki matur dzięki wglądowi do sprawdzonych prac

cz wt, 13 sierpnia 2019 16:14

W dwudziestu trzech przypadkach tegoroczni maturzyści z województwa podlaskiego poprawili swoje wyniki dzięki wglądowi do sprawdzonych już prac. Na obejrzenie swoich arkuszy mają pół roku od ogłoszenia wyników i w tym roku skorzystało z tej możliwości 407 osób.

Władze gminy Piątnica oferują dofinansowanie mieszkańcom na budowę przydomowej oczyszczalni ścieków

cz pt, 09 sierpnia 2019 08:05

2,5 tys. zł dofinansowania z budżetu gminy oferują władze Piątnicy mieszkańcom, którzy zdecydują się na budowę przydomowej oczyszczalni ścieków. To pilotażowy program, żeby zachęcić właścicieli prywatnych domów do takich proekologicznych inwestycji - mówi zastępca wójta Bogdan Bieńczyk.

Pożar wysypiska śmieci w Koszarówce koło Grajewa

cz cz, 08 sierpnia 2019 08:07

Płonie wysypisko śmieci w Koszarówce niedaleko Grajewa. W akcji gaśniczej bierze udział 9 zastępów straży pożarnej. Zgłoszenie do dyżurnego wpłynęło pół godziny po północy.

Utonął ratując żonę

cz wt, 06 sierpnia 2019 08:46

63-letni mężczyzna utonął w poniedziałek (5.08) w Jeziorze Rajgrodzkim koło miejscowości Czarna Wieś (Podlaskie). Według wstępnych informacji straży pożarnej, ratował żonę, która z łódki wpadła do wody. Okoliczności wypadku będzie wyjaśniała policja.

Łomża i Ostrołęka starają się przejąć jeden z centralnych urzędów

cz pt, 02 sierpnia 2019 09:21

Prezydenci Łomży Mariusz Chrzanowski i Ostrołęki Łukasz Kulik podpisali list intencyjny w sprawie wspólnego utworzenia w obu miastach którejś z instytucji centralnych.

Z Goniądza wyruszył "Flis Obojga Narodów"

Foto: Z Goniądza wyruszył "Flis Obojga Narodów&q...
mm so, 27 lipca 2019 16:18

Kilkunastu flisaków z Polskiego Cechu Flisaków, Sterników i Szkutników, pod dowództwem retmana Mieczysława Łabędzkiego, wyruszyło z Goniądza, by przepłynąć Biebrzą, Narwią i Wisłą 500 km trasą, którą przez wieki spławiano drewno.

Prezydent Andrzej Duda odwiedził harcerzy nad Jeziorem Rajgrodzkim

Foto: Prezydent Andrzej Duda odwiedził harcerzy nad J...
mm cz, 25 lipca 2019 09:57

To podróż sentymentalna - tak o wizycie w obozie harcerskim w Opartowie koło Rajgrodu mówił prezydent Andrzej Duda. Odwiedził we środę (24.07) bazę Orle Gniazdo należącą do ZHP.

Grupa podlaskiej policji będzie się specjalizować w łapaniu piratów drogowych

Foto: Grupa podlaskiej policji będzie się specjalizow...
mm wt, 23 lipca 2019 20:15

Z nimi piraci drogowi nie mają szans. Specjalna grupa podlaskiej policji ma nowe, szybkie samochody. Grupa podlaskich policjantów będzie się specjalizować w łapaniu piratów drogowych. W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku powstała grupa Speed.

Wielki pożar

Foto: Wielki pożar
cz nie, 21 lipca 2019 08:37

Na milion złotych oszacowano straty po pożarze budynków w miejscowości Konopki - Jałbrzyków Stok w gminie Zambrów.

Nie działa sygnalizacja świetlna na jednym z największych skrzyżowań w Łomży

cz śr, 10 lipca 2019 14:20

Z powodu obfitych opadów deszczu nie działa sygnalizacja świetlna na miejskim odcinku drogi krajowej w Łomży. Chodzi o ulice Sikorskiego i Wojska Polskiego - to miejski odcinek drogi krajowej nr 61. W związku z dużym natężeniem ruchu dochodzi tam często do wypadków i kolizji.

Lekarz zawiadomił policję, że matka zgłosiła się po porodzie, ale bez dziecka

cz wt, 09 lipca 2019 12:06

To dzięki zgłoszeniu lekarza śledczy dowiedzieli się o tym, że matka zmarłego noworodka spod Łomży była w ciąży. - Śledczy wszczęli śledztwo i znaleźli ciało noworodka na posesji w jednej z miejscowości w gminie Zbójna - mówi prokurator z Prokuratury Okręgowej w Łomży Dariusz Błażejczyk.

Podlascy radni odrzucili wniosek o odwołanie zarządu województwa

cz cz, 04 lipca 2019 22:59

Niespodzianki nie było. Zarząd Województwa Podlaskiego wciąż ma większość w sejmiku i nie został odwołany. A taki był jedyny punkt dzisiejszych obrad podlaskich radnych.

Tragiczny początek wakacji na podlaskich drogach

Foto: Tragiczny początek wakacji na podlaskich drogach
cz cz, 04 lipca 2019 14:02

Podlascy policjanci apelują o zachowanie większej ostrożności na drogach. Od początku wakacji w wypadkach zginęło 7 osób, a 30 zostało rannych. Jak mówi aspirant Marcin Gawryluk z zespołu prasowego podlaskiej policji - szczególnie tragiczny był poprzedni tydzień. W tym czasie doszło do 16 wypadków, w których zginęło 5 osób, a 18 zostało rannych.

Są zarzuty dla kierowcy, który doprowadził do śmiertelnego wypadku na S8 koło Rutek

Foto: Są zarzuty dla kierowcy, który doprowadził do ś...
cz wt, 02 lipca 2019 07:40

Do 8 lat więzienia grozi kierowcy renault, który doprowadził do wypadku na drodze S8 koło Rutek. Zginęły dwie osoby. Sprawą zajmuje się zambrowska prokuratura.

Ponad 250 hodowców weźmie udział w 26. Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych

cz so, 29 czerwca 2019 16:38

Ponad 120 sztuk bydła mlecznego, a także konie, owce, kozy, drób i króliki można w sobotę i niedzielę oglądać w Szepietowie

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę