Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Dwa utonięcia w regionie

Dwóch mężczyzn straciło życie w wyniku utonięcia, jeden na Suwalszczyźnie, drugi w Wysokiem Mazowieckiem.

50-letni nurek utonął w jeziorze Hańcza na Suwalszczyźnie. Stracono z nim kontakt na głębokości 50 metrów podczas wynurzania. Na miejsce ruszyły dwie grupy wodno-nurkowe z Suwałk i Augustowa. Mężczyznę wyciągnięto z wody, jednak pomimo reanimacji - nie udało się go uratować.

Do kolejnego utonięcia doszło w Wysokiem Mazowieckiem. Służby ratunkowe dostały informację o tym, że w oczku wodnym w Parku Miejskim naprzeciwko jednostki straży - ktoś zauważył ciało. Przybyli na miejsce ratownicy, stwierdzili zgon około 50-60-letniego mężczyzny.

Od początku czerwca w całym kraju życie nad wodą straciło ponad 120 osób.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę