Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Pod budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Kolnie najprawdopodobniej podpalił się 35-letni mężczyzna

Główne zdjęcie
Fot. Paweł Wądołowski / Radio Białystok

35-letni mężczyzna najprawdopodobniej podpalił się pod budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Kolnie. Do zdarzenia miało dojść po godzinie 17:00.

Mężczyzna trafił do szpitala. Jak mówi sierżant Ewa Zabłocka z kolneńskiej policji, do komendy wbiegł mężczyzna, który poinformował dyżurnego o tym, co dzieje się przy wejściu do budynku.

- Zaalarmował policjantów o innym mężczyźnie, któremu pali się ubranie przed budynkiem jednostki. Będący najbliżej funkcjonariusz pomógł ugasić palącą się odzież, a mężczyzna został zabrany do szpitala. Obecnie trwają czynności zmierzające do szczegółowego ustalenia przyczyn i przebiegu tego zderzenia. Mężczyzna, który trafił do szpitala to 35-letni mieszkaniec Kolna. W chwili obecnej nie mamy też informacji o stanie jego zdrowia - mówi Ewa Zabłocka.

Na miejscu pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

 

230804070022.gif
Foto: Fot. Paweł Wądołowski / Radio Białystok
Foto: Fot. Paweł Wądołowski / Radio Białystok
Foto: Fot. Paweł Wądołowski / Radio Białystok

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę