Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Tragiczny wypadek na budowie. Zginął 30-letni mężczyzna

Główne zdjęcie
Fot. PSP w Grajewie

Prokuratura Rejonowa w Grajewie będzie wyjaśniała okoliczności śmierci mężczyzny, który zginął w wyniku wypadku na budowie jednego z bloków w mieście.

Zawalił się szalunek z żelbetonowej ściany. 30-letni mężczyzna zginął na miejscu. Jak się nieoficjalnie dowiedziało Polskie Radio Białystok - był to obywatel Białorusi.  

Śledczy zlecili sekcję zwłok mężczyzny, która ma wskazać, co było bezpośrednią przyczyną śmierci.  

Sprawą zajmuje się także Inspekcja Pracy, która sprawdzi, czy na placu budowy były zachowane wszystkie niezbędne środki bezpieczeństwa.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę