Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

W Szczuczynie i Wąsoszu trwa wyścig cyklu Orlen Super Race

Trwa wyścigowy weekend w Szczuczynie i Wąsoszu. Na torze na pograniczu obu gmin ścigają się zawodnicy z czterech krajów. To jeden z wyścigów w ramach cyklu Orlen Super Race.

Po szutrowej nawierzchni jeżdżą samochody terenowe, quady i pojazdy SSV. 

- Jechało się super, trochę kurzu ale niestety opona nas wyeliminowała. Musieliśmy zjechać do boksu zmienić opony i przez to straciliśmy dużo czasu. Tor jest bardzo szybki, wymagający, techniczny, jest bardzo dużo takich miejsc gdzie naprawdę trzeba uważać, bo są takie podchwytliwe zakręty, trochę zaczyna się robić kolein - mówił Szymon Grunwald, kierowca zespołu AMG Partner ze Szczuczyna.

W eliminacji podlaskiej ścigają się zespoły z czterech krajów - mówi Krzysztof Biel, komandor wyścigu.

- Orlen Super Race to wyścigi quadów, samochodów i SSV. Ścigają się pięciu wyścigach w ciągu dnia. Mają cztery, pięć okrążeń do pokonania w ciągu jednego wyścigu, quady jeżdżą w wyścigach 120-minutowych lub 90-minutowych. Nawierzchnia jest różna, bo wykorzystujemy naturalny tor. Są na nim zawodnicy z czterech krajów. Można powiedzieć, że to taki puchar Europy Centralnej w tych wyścigach - podkreśla Krzysztof Biel.

Impreza trwa od piątku. W niedzielę (19.06) rozpoczyna się o 10:00.

230804070022.gif
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę