Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Wzrosły opłaty za korzystanie z taksówek w Łomży

Główne zdjęcie
Fot. Paweł Wądołowski /Radio Białystok

Więcej zapłacimy za przejazdy taksówkami w Łomży. Za przejechanie każdego kilometra zapłacimy o jedną trzecią więcej.

Wzrost cen za przejechanie jednego kilometra to nie jedyna zmiana, bo taksówkarze podnieśli ceny każdej z usług - mówi jeden z nich, Edward Plona.

- Było dotychczas 7 zł, w chwili obecnej jest 8 zł, złotówkę więcej za "trzaśnięcie drzwiami", czyli za wejście, na starcie. Kilometr przejazdu zdrożał też złotówkę. Było 2 zł, a teraz 3 zł. Zdrożała także godzina postoju taksówki - z 40 zł na 60 zł - informuje Edward Plona.

Jak tłumaczy Edward Plona, podwyżka była konieczna, bo ceny nie zmieniały się od wielu lat, a koszty w tym czasie znacząco wzrosły.

- Ostatnia podwyżka była 7 lat temu. Wtedy było tańsze paliwo i niższe koszty utrzymania firmy. Obecnie wiadomo, jaka jest sytuacja - paliwo jest po 6 zł - podkreśla Edward Plona.

Ceny zmienili taksówkarze ze wszystkich łomżyńskich korporacji.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę