Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Kazimierz Gwiazdowski prezesem krajowych struktur Szkolnego Związku Sportowego

Główne zdjęcie
Kazimierz Gwiazdowski

Podlaski poseł PiS Kazimierz Gwiazdowski został prezesem krajowych struktur Szkolnego Związku Sportowego. Wcześniej pełnił funkcję przewodniczącego podlaskiego oddziału.

Szkolny Związek Sportowy to najliczniejsza ogólnopolska organizacja pozarządowa propagująca rywalizację sportową wśród dzieci i młodzieży. 

- Wyzwaniem na najbliższy czas, jest przywrócenie pełnej działalności, wyhamowanej przez trwającą pandemię - mówi nowy prezes Kazimierz Gwiazdowski. Dodaje, że część dyrektorów szkół obawia się wysyłać uczniów na zawody, by nie doszło do zakażeń, ale udaje się ich przekonywać, by nie rezygnowali z rywalizacji, bo rok, dwa lata przerwy dla młodego sportowca to ogromna strata.

Każdego roku w wydarzeniach organizowanych przez Szkolny Związek sportowy bierze udział około 1,5 miliona dzieci. Organizowanie międzyszkolnych zawodów mobilizuje szkoły do uatrakcyjniania lekcji wf - mówi dyrektor zespołu szkół ogólnokształcących mistrzostwa sportowego nr 1 w Białymstoku Lech Szargiej.

Szkolny Związek Sportowy organizuje tysiące wydarzeń dla sportowców w wieku od 10 do 20 lat. Wielu utytułowanych sportowców, jak na przykład Wojciech Nowicki czy Maria Andrejczyk swoje pierwsze kroki stawiali na zawodach organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę