Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Utrudnienia w Łomży - na skrzyżowaniu zasłabł człowiek

Główne zdjęcie
Fot. Paweł Wądołowski / Radio Białystok

Przez około 2 godz. przejazd przez Łomżę był utrudniony. Na ulicy Wojska Polskiego, miejskim odcinku drogi krajowej nr 61, zasłabł mężczyzna.

Zablokowany był jeden pas ulicy. Tworzyły się bardzo duże korki.

Według pierwszych informacji, na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Chabrowej, doszło do potrącenia pieszego. Okazało się jednak, że mężczyzna, który leżał pośrodku ulicy, zasłabł. Doszło do tego, kiedy przechodził przez skrzyżowanie w miejscu, gdzie nie było przejść dla pieszych.

Pierwszej pomocy mężczyźnie udzielił instruktor nauki jazdy, który przejeżdżał akurat ulicą Wojska Polskiego z kursantem. Zajął się poszkodowanym do czasu przyjazdu karetki, która zabrała mężczyznę do szpitala.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę