Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Powstanie droga rowerowa z Zambrowa do Czerwonego Boru

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Pięć mln zł będzie kosztował władze Zambrowa brakujący fragment drogi dla rowerów, która połączy miasto z Czerwonym Borem.

Nowy odcinek ma doprowadzić rowerzystów do istniejącej już drogi rowerowej wzdłuż drogi krajowej 63, która kończy się od strony Łomży przed wjazdem na obwodnicę Zambrowa.

- Droga dla rowerów zaczynać się będzie dopiero przy cmentarzu żydowskim na skrzyżowaniu ul. Łomżyńskiej z Polową i Żytnią - mówi burmistrz Zambrowa Kazimierz Dąbrowski.

Kazimierz Dąbrowski ma także nadzieję, że z czasem uda się przekonać władze powiatu, żeby wybudowały także trasę rowerową na odcinku w kierunku Tabędza i dyrekcję GDDKiA do położenia asfaltu na szutrowej obecnie drodze serwisowej.

Na razie burmistrz zapowiada, że po wybudowaniu miejskiego odcinka ścieżki rowerowej, zorganizowany zostanie specjalny rajd do Czerwonego Boru na otwarcie tej nowej trasy.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę