Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

17-latek, który znęcał się nad psem, nie trafi do aresztu

Główne zdjęcie
Fot. KPP Grajewo

17-latek, który razem z siostrą znęcał się nad psem - nie trafi do aresztu. Sąd nie uwzględnił wniosku o zatrzymanie nastolatka w areszcie tymczasowym.

Chłopak będzie objęty dozorem policji. Sprawą jego siostry, która ma 15 lat, zajmie się Sąd Rodzinny. Teraz, podczas postępowania, ze względu na swój wiek, odpowiadała jako świadek.

Przypomnijmy, rodzeństwo z miejscowości pod Szczuczynem nagrało film, na którym widać jak 17-latek uderza widłami i kopie psa. 15-latka nagrywała to telefonem i śmiała się z tego co widziała. Chłopak został zatrzymany w środę (01.03) i dwie doby spędził w policyjnej izbie zatrzymań.

Policjanci z grajewskiej policji zajęli się sprawą po tym, kiedy zobaczyli nagranie w Internecie. Równolegle dostali też wiele zgłoszeń od organizacji zajmujących się prawami zwierząt, ale także od osób, które również znalazły film w mediach społecznościowych.

Pies trafił w ręce wolontariuszy i zbadał go lekarz weterynarii. Zwierzę jest już bezpieczne, ale ma liczne rany na skórze i uszkodzone oko.

https://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/index/id/223984


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę