sobota, 20 lipca 2019 napisz DONOS@

Siatkarska II liga w Łomży

Foto: Siatkarska II liga w Łomży
cz so, 21 kwietnia 2007 18:44

Ogromy sukces odniosły młode siatkarki UKS „Jedynka” Łomża. Podopieczne trenera Mirosława Skawskiego w sobotnie popołudnie wywalczyły awans do drugiej ligi. Po zaciętym pojedynku łomżanki pokonały 3 : 2 zespół Orzeł Kozy. Był to drugi mecz barażowy o II ligę. Przed tygodniem zawodniczki „Jedynki” także wygrały w tie breaku.

Walczą o drugą ligę

cz pon, 16 kwietnia 2007 08:29

Grając na wyjeździe siatkarki Jedynki Łomża pokonały 3 : 2 LKS Orzeł Kozy w pierwszym z dwóch spotkań o grę w drugiej lidze. Mecz był wyrównany i zacięty. W pierwszym secie łomżanki prowadziły już 21:16, ale go przegrały. Następnie wygrały set drugi, przegrały trzeci i wygrały czwarty. O tym która drużyna jest lepsza zdecydowała tie break, ale i tu nie obyło się bez emocji. Zawodniczki „jedynki” przegrywały 5:8, 9:12 by ostatecznie wygrać go 15:13.

Amatorskie mistrzostwa Łomży pool bilard

Foto: Amatorskie mistrzostwa Łomży pool bilard
cz pt, 06 kwietnia 2007 12:22

Krystian Sasinowski wygrał I Mistrzostwa Łomży amatorów w pool bilard. W turnieju brało udział 23 zawodników w tym 3 dziewczyny. Zwycięzca (amator) w finale pokonał 7-6 zawodnika bilardowej drużyny Klubu 54 Bartosza Kucisza. W nagrodę otrzymał kij bilardowy firmy Players, a także puchar i nagrodę pieniężną.

Mistrzowie z Łomży

Foto: Mistrzowie z Łomży
cz pon, 02 kwietnia 2007 11:23

Dwa tytuły Mistrza Polski, jeden srebrny i dwa brązowe medale przywieźli z Otwartych Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Karate Fudokan zawodnicy łomżyńskiego klubu Dragon Łomża. Zawody odbyły się w dniach 30.03 – 01.04 b.r. w Kolnie.

Ruszyły pierwsze zawody lekkoatletyczne w Łomży

cz cz, 29 marca 2007 17:15

Jako pierwsi tej wiosny na starcie Indywidualnych Biegów Przełajowych stanęli uczniowie szkół podstawowych. Mistrzostwa miasta zorganizowane przez Łomżyński Szkolny Związek Sportowy odbyły się we wtorek 27. marca. Dzień później w sztafetowych biegach przełajowych rywalizowali uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

Awans zapaśników

cz pon, 26 marca 2007 10:10

Trzech młodych łomżyńskich zapaśników zakwalifikowało się Mistrzostw Polski Juniorów oraz Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach styl klasyczny. W sobotę w Lidzbarku Warmińskim odbyły się eliminacje Makroregionu D do obu imprez. Wśród rywalizujących o awans byli także zapaśnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Herkules.

W barażach o II ligę

cz nie, 25 marca 2007 22:13

Siatkarki Jedynki Łomża zajęły drugie miejsce w turnieju finałowym w Krakowie o wejście do drugiej ligi. Teraz łomżanki o awans do drugiej ligi będą walczyły w barażach z przedostatnim zespołem drugiej ligi. Przeciwniczki Jedynki znane będą lada dzień.

Wietrzne przełaje

Foto: Wietrzne przełaje
cz pt, 23 marca 2007 15:46

Przy padającym śniegu i porywistym wietrze, odbyły się w Białymstoku Mistrzostwa Makroregionu Młodzików w biegach przełajowych oraz eliminacje do OOM. Indywidualnie najlepiej spisała się Ewelina Lubiejewska (LUKL ŁOMŻA), która zajęła 2 miejsce na 2500m. 14- sto letnia uczennica PG Piątnica, biegała z koleżankami o rok starszymi, a Makroregion był jej pierwszą poważniejszą imprezą, na której nie było widać żadnej tremy (Ewelina prowadziła cały bieg przegrywając minimalnie na końcówce).

Sukcesy łomżyńskich zapaśników

Foto: Sukcesy łomżyńskich zapaśników
cz nie, 18 marca 2007 08:08

Bardzo dobrze zaprezentowali się łomżyńscy zawodnicy z klubu UKS „Herkules” na rozegranych w sobotę w Grajewie Mistrzostwach Województwa Podlaskiego LZS w Zapasach w Stylu Klasycznym o Puchar Burmistrza Miasta Grajewa. Młodzi łomżanie wywalczyli jedno pierwsze miejsce, dwa drugi i cztery trzecie.

Bilardowa liga z Łomżą

Foto: Bilardowa liga z Łomżą
cz pon, 05 marca 2007 14:16

Po raz pierwszy w historii klub z Łomży będzie brał udział w rozgrywkach II Polskiej Ligi Bilardowej. Sześcioosobowa drużyna w rozgrywkach występować będzie pod nazwą „Klub 54 Łomża”. Rozgrywki ligowe zaczynają się już w najbliższą sobotę. Pierwszy przeciwnikiem łomżan będzie drużyna Wodnego Parku Konsalnet Warszawa.

Siatkarki „Jedynki” w Łomży drugie i w finale o II ligę

cz nie, 04 marca 2007 22:44

Bardzo dobrze spisały się zawodniczki zespołu „Jedynka” Łomża, które podczas rozgrywanego w mieście turnieju zajęły drugie miejsce. Tym samym podopieczne Mirosława Skawskiego przebiły się do finałów III ligi siatkówki. O wejście do drugiej ligi łomżanki zagrają za trzy tygodnie w Krakowie. Oprócz Jedynki walczyc tam bedą zespoły Wisły Kraków, Czarnych Słupsk i Kędzierzyna Koźle.

Suwałki najlepsze, Łomżyński Klub Karate drugi!

Foto: Suwałki najlepsze, Łomżyński Klub Karate drugi!
pa pon, 26 lutego 2007 10:00

Drugie miejsce drużynowo i 22 medale (6 złotych oraz po 8 srebrnych i brązowych) zdobyli zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Karate w przeprowadzonych w niedzielę w Łomży VIII Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Karate Kyokushin. We wszystkich konkurencjach startowało łącznie 138 zawodników z 5 klubów (Augustów, Białystok, Grajewo, Łomża i Suwałki). Turniej odbył się pod patronatem Prezydenta Miasta Łomża i Starosty Łomżyńskiego. Poniżej prezentujemy wyniki zawodów.

Karatecy z Łomży drudzy

cz nie, 25 lutego 2007 23:38

Paweł Lewkowicz z Suwałk został najlepszym zawodnikiem, a Iwona Sturgulewska z Augustowa najlepszą zawodniczką rozegranych w niedziele w Łomży VIII Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Karate KYOKUSHIN. W sali gimnastycznej „ekonomika” rywalizowało w sumie niemal 140 zawodników z klubów w Augustowie, Białystoku, Grajewie, Łomży i Suwałkach. Łomżanie drużynowo zajęli drugie miejsce zdobywając 6 złotych oraz po 8 srebrnych i brązowych medali.

Nasza tenisistka na podium

cz so, 24 lutego 2007 22:11

Emilia Majewska z SKTS Wałkuscy Łomża zajęła drugie miejsce w rozegranym w Suchowoli III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetów w Tenisie Stołowym. W sumie w rozgrywkach wzięło udział niemal sto tenisistek i tenisistów z ponad dwudziestu klubów z całego województwa podlaskiego.

Łomżanki opanowały podium

Foto: Łomżanki opanowały podium
cz nie, 18 lutego 2007 19:44

Bardzo dobrze zaprezentowały się łomżyńskie tenisistki stołowe podczas rozegranych w Suchowoli Indywidualnych Mistrzostwa Seniorów Województwa Podlaskigo w Tenisie Stołowym. Wśród kobiet zawody wygrała Alina Żelazna, która na podium wyprzedziła Monikę Narolewską i Katarzynę Listwon. Wszystkie trzy tenisistki są zawodniczkami SKTS Wałkuscy Łomża. Wśród mężczyzn najlepsi z łomżan uplasowali się w połowie tabeli

Konkursowa Jazda Sprawnościowa – BRD

cz pon, 12 lutego 2007 13:57

Automobilklub Łomżyński ma zaszczyt zaprosić wszystkich zmotoryzowanych na imprezę motoryzacyjną o nazwie Konkursowa Jazda Sprawnościowa – BRD. Impreza odbędzie się 18 lutego 2007 roku. Start przy stacji SHELL w Łomży. Każda załoga startująca w imprezie dostaje rabat na paliwo w stacji Shell w Łomży w wysokości 10 gr na litrze bez różnicy jaki rodzaj paliwa tankuje.

PZPN: Stadion w Łomży prawie drugoligowy

cz pon, 12 lutego 2007 06:44

Stadion Łomżyńskiego Klubu Sportowego po modernizacji spełnia wymagania PZPN-u. To wniosek z wizyty przedstawiciela związku na obiekcie przy ul. Zjazd – informuje Gazeta Współczesna. Trzeba wprowadzić jeszcze kilka kosmetycznych poprawek i już... Opinia przedstawiciela PZPN nie jest jednak ostateczną decyzję o tym, czy ŁKS będzie mógł rozgrywać drugoligowe mecze na własnym stadionie. O tym zdecyduje wizytator, który do Łomży przyjedzie tydzień przed rozpoczęciem rundy wiosennej – podkreśla dziennik.

Rekord Polski Daniela Chylińskiego

Foto: Rekord Polski Daniela Chylińskiego
cz nie, 11 lutego 2007 22:55

Daniel Chyliński zawodnik LUKS PREFBET Śniadowo pobił 35-letni Rekord Polski w biegu na 800 metrów juniorów młodszych. Podczas rozegranych w sobotę w Spale biegów Daniel dystans ten pokonał w czasie 1:55,67. Wynik ten jest o 0,13 sek. lepszy do ustanowionego w 1972 r. dotychczasowego rekordu kraju.

Rewelacyjne występy biegaczy LUKS-u w Spale

Foto: Rewelacyjne występy biegaczy LUKS-u w Spale
cz cz, 08 lutego 2007 23:24

Daniel Chyliński zawodnik LUKS „PREFBET” Śniadowo podczas rozgrywanego w Spale Meetingu ustanowił najlepszy w dziejach polskiej lekkiej atletyki wynik juniorów młodszych w biegu na 400 m w hali. Daniel Chyliński ten dystans pokonał w czasie 51.13 sek.. Dodajmy, że poprzedni najlepszy wynik był o 0,12 sek. gorszy i uzyskany został przed 12 laty.}

Prawie... jest dobrze

Foto: Prawie... jest dobrze
cz cz, 01 lutego 2007 17:14

- Prace na stadionie miejskim zostały wykonane w 95% - ocenia wiceprezydent Łomży ds. inwestycji Marcin Sroczyński. Jego zdaniem jest całkiem dobrze..., a Zielona Architektura dostała już większość z niemal 3 mln zł jakie miała za remont otrzymać. W poniedziałek odbył się przegląd techniczny remontowanego obiektu. Przedstawiciele ratusza i firmy wykonującej pierwszy etap modernizacji stadionu przy ul. Zjazd przyglądali się temu co i jak zostało zrobione.

« · «« · 130 · 131 · 132 · 133 · 134 · 135 · 136 · 137 · 138 · 139 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę