poniedziałek, 11 listopada 2019 napisz DONOS@

Łomżanie na finale Ligi Futbolu Amerykańskiego

Foto: Łomżanie na finale Ligi Futbolu Amerykańskiego
cz wt, 14 listopada 2006 12:26

W minioną niedzielę na stadionie Marymont w Warszawie odbył się Finał Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Mistrzem PZFA zostali Warsaw Eagles pokonując Pomorze Seahawks 34:6. Co ciekawsze, w meczu poprzedzającym bezpośrednio finał wystąpiła łomżyńska drużyna Łomża Jackals.

Boisko za karę

Foto: Boisko za karę
cz cz, 02 listopada 2006 23:03

Zgodnie z zapowiedziami karą za opóźnienie w modernizacji łomżyńskiego stadionu będzie budowa boiska treningowego. Koszt karnej inwestycji oszacowano na 100 tys zł. Przypomnijmy zgodnie z umową zawarta pomiędzy ratuszem a warszawska firmą „Zielona Architektura”, która podjęła się modernizacji stadionu przy ul. Zjazd wszelkie prace powinny zostać zakończone do ubiegłego poniedziałku.

Ze stadionem nie zdążyli..., za karę zrobią boisko?

Foto: Ze stadionem nie zdążyli..., za karę zrobią boi...
cz pon, 30 października 2006 17:31

W poniedziałek 30 października powinien zakończyć się remont łomżyńskiego stadionu. Powinien, ale się nie zakończył. Prac o czasie nie udało się wykonać mimo, że ostatnio robota na stadionie prowadzona była nieustanne – i za dnia i nocą - nawet w sobotę i niedzielę.

Łomżanka szykuje się na Igrzyska w Pekinie

Foto: Łomżanka szykuje się na Igrzyska w Pekinie
cz nie, 29 października 2006 18:20

Marzena Banach zawodniczka klubu LKS Narew Łomża znalazła się w grupie lekkoatletycznej Samsung Team. Grupę powołano specjalnie z myślą o Igrzyskach Olimpijskich 2008 w Pekinie. Póki co Samsung Team tworzą cztery juniorki i czterech juniorów oraz ich opiekunowie - Zdzisław Hoffmann i Jacek Wszoła.

Dwa złote medale łomżyńskich taekwondystów

Foto: Dwa złote medale łomżyńskich taekwondystów
cz pon, 23 października 2006 21:20

Bardzo dobrze zaprezentowali się Arkadiusz Przychodzeń i Mateusz Zawalich na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Taekwondo WTF, które rozegrano w sobotę w sali gimnastycznej nr 10 w Łomży. Zawodnicy reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk działający przy Publicznym Gimnazjum nr 9 w Łomży zdobyli złote medale w swoich kategoriach wagowych.

Dwa medale Żebrowskiej

Foto: Dwa medale Żebrowskiej
cz wt, 17 października 2006 13:25

Bardzo dobrze zaprezentowała się młoda łomżyńska lekkoatletka. Magda Żebrowska z klubu LKS „Narew” Łomża w rozegranym niedawno Małym Memoriale im. Janusza Kusocińskiego w Siedlach wywalczyła dwa medale. W pchnięciu kulą Magda zdobyła srebro, a w rzucie dyskiem brąz.

Kulturystyczny mistrz z Łomży

Foto: Kulturystyczny mistrz z Łomży
cz pon, 16 października 2006 17:34

Łukasz Gutowski uczeń Zespół Szkół Mechanicznych w Łomży zdobył tytuł Mistrza Polski Juniorów w kulturystyce. Zawody będące jednocześnie eliminacjami do mistrzostw świata rozegrano w sobotę w Zabrzu. Była to pierwsze o takiej randze zawody w których prezentował się 18-latek z Łomży.

Multirekordzistki

cz pt, 06 października 2006 17:01

Podopieczne Andrzeja Korytkowskiego: Anna Pruszkowska i Magdalena Stankiewicz (obie ZSE i O Nr6 w Łomży) w niedzielę 24.09.2006r. na stadionie AWF w Warszawie ustanowiły swoje (odpowiednio) 21 i 12 rekordy województwa Podlaskiego.

Maratońskie zmagania nad Narwią

Foto: Maratońskie zmagania nad Narwią
mm nie, 01 października 2006 00:59

Niemal stu zawodników stanęło na starcie pierwszego Maratonu Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi. Maraton zorganizował Andrzej Grzybała, a pretekstem był jego 100 bieg na dystansie 42.195 km. Wraz z maratończykami w trasę wystartowało także 10 niepełnosprawnych na wózkach i 40 rolkarzy. Niestety zarówno przy trasie jak i na mecie maratonu niewielu było widzów dopingujących biegaczy.

II Bilardowe Mistrzostwa Łomży

Foto: II Bilardowe Mistrzostwa Łomży
mm cz, 28 września 2006 14:12

W miniony weekend w Klubie 54 odbyły się II Mistrzostwa Łomży w POOL BILARD 14/1. Zawody odbywają się w cyklu Wik Pol-Tour Grand Prix Polski. Na starcie stanęło 68 zawdników z 20 klubów z całej Polski. Zawody rozpoczeły się w sobotę od rozgrywek grupowych. W fazie pucharowej oprócz zwycięsców z grup (po 2 osoby z grupy) udział wzięło 8 zawodników najwyżej sklasyfikowanych w rankingu Polski.

Rekordowy Prefbet

Foto: Rekordowy Prefbet
cz pon, 25 września 2006 14:05

Znakomitymi rekordami województwa podlaskiego kończą udany sezon 2006 zawodnicy Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „PREFBET” Śniadowo. W niedzielę na stadionie AWF-u w Warszawie sześcioro z nich stawało na podium.

Mikrolotowe mistrzostwa na łomżyńskim niebie

Foto: Mikrolotowe mistrzostwa na łomżyńskim niebie
cz nie, 24 września 2006 23:40

Na dwa dni miłośnicy sportów lotniczych – moto i paralotniarze oponowali łąki nad Narwią nieopodal nowego mostu. Niemal 40 zawodników z całego kraju rywalizowało w rozgrywanych już po raz ósmy Mikrolotowych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego KONTAKTY 2006. Wśród motolotniarzy wygrał Krzysztof Kruczyk z Ostrołęki, a wśród paralotniarzy Adam Cegiełka z Gdyni.

Siatkarki z Łomży jeszcze czekają na II ligę

cz pt, 22 września 2006 13:59

Działacze Polskiego Związku Piłki Siatkowej nie podjęli jeszcze decyzji w sprawie dopuszczenie siatkarek Uczniowskiego Klubu Sportowego ”Jedynka” Łomża do drugoligowych rozgrywek. Wczoraj PZPS rozpatrywał protest łomżanek odnośnie rozegranego w Osięcinach koło Włocławka turnieju barażowego. Wówczas do awansu UKS”Jedynka” zabrakło seta, ale jak się później okazało w zespole Skarpy Toruń, która awansowała do II ligi, zagrały dwie nieuprawnione zawodniczki.

Bokserski mistrz na treningu w łomżyńskim BKS-ie.

Foto: Bokserski mistrz na treningu w łomżyńskim BKS-ie.
cz cz, 21 września 2006 17:35

Dariusz Snarski kilkukrotny Mistrz Polski w boksie gościł w Łomży. Pięściarz przyjechał do miasta na zaproszenie Bokserskiego Klub Sportowego, który po ośmiu latach przerwy wznowił działalność. Bokser wagi lekkiej i lekkopółśredniej wziął udział w treningu prowadzonym przez BKS „Tiger”.

Worek medali z makroregionu

Foto: Worek medali z makroregionu
cz wt, 19 września 2006 16:34

Z 13 medalami powrócili z rozegranych w Zamościu Mistrzostw Makroregionu Pollasko-Lubelskiego Młodzików w lekkiej atletyce reprezentanci okręgu łomżyńskiego. Dorobek mógłby być jeszcze większy, ale kilkoro naszych reprezentantów zajęło miejsca czwarte, a o bardzo dużym pechu może mówić Żaneta Nosek (UKS „Jaguary” Miastkowo), która w rzucie oszczepem medal przegrała o 1cm! Pech!

Multirekordzistka

Foto: Multirekordzistka
cz śr, 13 września 2006 20:32

Anna Pruszkowska młoda lekkoatletka z klubu Prefbet Śniadowo po raz 17 ustanowiła swój rekord województwa podlaskiego. Tym razem pobiła rekord w biegu na dystansie 3 km podczas rozegranego w Białymstoku pierwszego rzutu lekkoatletycznej ligi juniorów. Nowy rekord Pruszkowskiej wynosi 9.50,62 i jest o niemal 6 sekund lepszy od poprzedniego rekordu.

Do II ligi zabrakło seta

cz pon, 11 września 2006 11:05

Siatkarki Jedynki Łomża nie zdołały awansować z turnieju barażowego do II ligi, chociaż były bardzo blisko. Wydawało się, że jeśli wygrają dwa ostatnie mecze imprezy, to osiągną swój cel. I wygrały: 3:0 z Ziemowitem Osięcin oraz 3:1 z Calisią II Kalisz.

Sukcesy lekkoatletów

Foto: Sukcesy lekkoatletów
cz cz, 07 września 2006 22:16

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego PREFBET Śniadowo podczas rozegranego w minioną niedzielę (3 września) Mitingu Warszawskiego. Był to kolejny pod względem wyniku udany występ Anny Pruszkowskiej, która wystartowała tym razem na dystansie 2 km z przeszkodami uzyskując wynik 6.52,00 co jest Rekordem Województwa i pierwszą klasą sportową. To kolejny 16 rekord poprawiony przez tą zawodniczkę w biegach na średnich dystansach.

Siatkarki Jedynki Łomża walczą o II ligę

cz wt, 05 września 2006 21:28

Od dzisiaj do niedzieli w Osięcinach koło Włocławka sześć zespołów rywalizuje o trzy miejsca w II lidze. Wolne miejsca powstały po tym, jak władze Polskiego Związku Siatkówki powiększyły grupy tej klasy rozgrywkowej z ośmiu do dziesięciu drużyn, a ponadto do rozgrywek nie zgłosiło się kilka klubów.

« · «« · 134 · 135 · 136 · 137 · 138 · 139 · 140 · 141 · 142 · 143 · »» · »
 
190401023634.png
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę