Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Od jutra basen zamknięty

Główne zdjęcie
fot.archiwum

Do końca wakacji zamknięty będzie basen przy ul. Niemcewicza. Zarządzający basenem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji poinformował, że od jutra (21 lipca 2010r.) rozpoczyna się przerwa technologiczna w pracy Pływalni Miejskiej Nr 1. Poza czyszczeniem urządzeń basenowych mają być także przeprowadzone prace remontowe.

Przypomnijmy basen przy ul. Niemcewicza zastał oddany do użytku w lutym po trwającym niemal półtorej roku kapitalnym remoncie. O planowanym zamknięciu basenu pisaliśmy już w czerwcu. Zarówno wówczas jak i teraz trudno jest wydobyć z ratusza dokładna informację co w trakcie przerwy ma być remontowane. Część prac to efekt przeglądu gwarancyjnego, inne nakazała przeprowadzić Państwowa Inspekcja Pracy. W informacji przesłanej przez Mariana Czarkowskiego z MOSiR-u czytamy, że prace remontowe związane ze zgłoszonymi usterkami w ramach gwarancji potrwają około 20 dni.

zobacz: Wakacyjna przerwa na stadionie... i basenie

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę